Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

питане отностно hit-ko

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е, аз пък от hit-ko не съм доволна, защото на 2 пъти ми обърка поръчката, въпреки че изрично споменах всички уточнения при 1-вия ни разговор. Това беше отдавна и за да не стават грешки при произнасянето на определени части по телефона, може би за по-добра прецизност са казали на колежката да направи поръчка чрез сайта. По-скоро съм склонна да смятам, че имат спешъл отношение към женското съсловие, колкото и да ми е неприятно. Все пак не сме толкова зле, молим.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #17
      части

      не знам как си поръчвате части но поръчка по телефона и с писма е малко трудно/ но възможно /не може отсреща човека да знае всички части на изуст щото само по каталог не винаги става /от личен опит / има различни фирми и различни цени тук ходиш по магазините с часта и пак не могат да се оправят а камо ли по телефона така че стават и обърквания все едно да каже някой по телефона да му направя ключ /имало е и такива /
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #18
        Е, те разбират ама ... ще ме разбере ли някой като му поръчам част 710!
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #19
          Към сайта на хит-ко има форум. Ето линка: http://axm-auto.com/pBB2/index.php?s...fbПросто се регистрирай там, както в тоя форум и обясни за какво става въпрос!Отстъпката за съфорумци е 10%.

          Коментар


            #20
            Христо от Хит-ко се свърза с мен и днес очаквам отговор...беше много мил и смятам,че всичко ще се оправи.Не мисля,че е кой знае колко сложно да се поръча по интернет или телефон след като знам точните части и тяхното наименование.Просто от него исках съвет за това кои части са по-качествени...за мен на този етап това е важно.Понеже видях че в сайта има доста различни предлагани марки части за автомобили и незнам за какво става дума и кое е по-добро от кое...за това помолих за директен съвет от него.Защото видях,че разликата в цените не е голяма и няма да се циганя за някакви стотинки.Важното е човек който разбира да ми посъветва и веднага поравя поръчка...това е...
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #21
              Bella написа:
              Христо от Хит-ко се свърза с мен и днес очаквам отговор...
              Христо е hit-ko :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #22
                sev написа:
                Bella написа:
                Христо от Хит-ко се свърза с мен и днес очаквам отговор...
                Христо е hit-ko :D
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Yellow_Flash_Colorz_PDT_34 Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Лелеее...колко съм глупава...извинявам се за незнанието...
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #23
                  Bella написа:
                  Христо от Хит-ко се свърза с мен и днес очаквам отговор...беше много мил и смятам,че всичко ще се оправи.Не мисля,че е кой знае колко сложно да се поръча по интернет или телефон след като знам точните части и тяхното наименование.Просто от него исках съвет за това кои части са по-качествени...за мен на този етап това е важно.Понеже видях че в сайта има доста различни предлагани марки части за автомобили и незнам за какво става дума и кое е по-добро от кое...за това помолих за директен съвет от него.Защото видях,че разликата в цените не е голяма и няма да се циганя за някакви стотинки.Важното е човек който разбира да ми посъветва и веднага поравя поръчка...това е...
                  А ти толкова се притесняваше да му се обадиш

                  Коментар


                    #24
                    Ураааа....поръчката предадена....частите се очакват в събота....а след това надявам се до сряда колата ще е готова.... :D :D :D
                    НЕ на безразсъдното шофиране!

                    Коментар

                    Working...
                    X