Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте какво направих с колата си.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вижте какво направих с колата си.

    От известно време съм собственик и на фиат. Всичко е мое производство. Отне ми повече време от колкото очаквах. Дано да ви хареса!Корекция в заглавието на темата. Колега, на форумски език, писането с големи букви е крещене, което никой тук не заслужава. Иначе, поздравления за колата. Модерирано.Модераторски екип fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    #2
    ПРОДЪЛЖЕНИЕ

    Прикачени файлове
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      #3
      ПРОДЪЛЖЕНИЕ

      Прикачени файлове
      NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

      Коментар


        #4
        облякъл си я с кожа добре е - развихри се още Колко ти дойде тая глезорийка време пари труд сподели
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          искам и аз такъв лост.
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #6
            ПРОДЪЛЖЕНИЕ

            Утре ще монтирам волана и ще кача снимка! Що се отнася до подобренията по двигателя-като свърша с него ще кача снимки. Засега само смених съединителя (голям кошмар), наложи се да разглобя почти цялата кола. Същото се отнася и за радиатора в купето (моята е с климатроник, май има разлика в радиаторите). Има чалъм и не се налага да се сваля цялото табло. Останалите неща - дискове, накладки, генерация и т.н. са неизбежни. Напролет отивам в София за NOS система - истинска, че моята се оказа несполучлива. Трябва да е мокра, а не суха, както я бях направил! Никой не е съвършен! ПОЗДРАВИ
            Прикачени файлове
            NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

            Коментар


              #7
              Особено се впечатлих от кожата... винаги съм искал колата ми да е с кожа. Въпреки че на Темпричката малко в повече ще й дойде, но пък защо не?!?Може ли да споделиш повече за изработката на салона - каква е кожата, сам ли я разкроява, и най-вече - колко излезе като стотинки?. Питал съм на мебелист-тапицер, работещ с кожа, за мойта кола, но цифрата никак не ми хареса и така си остана само мечта...

              Коментар


                #8
                re

                Незнам за кой лост ме питаш ако е за скоростния е лесен но ако ме питаш за стабилизиращия там е кошмар Що се отнася за салона шиенето не е проблем кроенето малко ме забави по трудно е монтажа има стотици стоманени скоби наи трудно е обличането на волана и топката шева се прави на ръка бод по бод за парите незнам не съм ги смятал не са малко :D
                NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    RE

                    При по слабите коли ефекта е по голям Купето е доста подсилено фабрично Но при тези разбити пътища има нужда от нея според мен Имам и за отзад и за пода но не съм ги сложил още Въпреки че за пода фиат са се постарали говоря за купето за другите модели нямам наблюдение
                    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                    Коментар


                      #11
                      Много ме впечатли Приемаш ли поръчки за обличане с кожа ?
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Re: Вижте какво направих с колата си.

                        spirit76 написа:
                        Дано да ви хареса!
                        Няма да си кривя душата, според мен съвсем излишно е това всичкото.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          Re: re

                          spirit76 написа:
                          Незнам за кой лост ме питаш ако е за скоростния е лесен но ако ме питаш за стабилизиращия там е кошмар Що се отнася за салона шиенето не е проблем кроенето малко ме забави по трудно е монтажа има стотици стоманени скоби наи трудно е обличането на волана и топката шева се прави на ръка бод по бод за парите незнам не съм ги смятал не са малко :D
                          Еи и да доидеш в неделя да я видим тая красавица Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                          Коментар


                            #14
                            Споко кслега нали съсипвам собствената си кола :D
                            NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                            Коментар


                              #15
                              Освен кожата слагаш ли някакъв друг матерял по волана и колко струва евентуална негова изработка???Добре че си сложил кожа и на топката на ск. лост защото ми се видя доста захабена, сигурно е над 150 000км??
                              FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                              Коментар

                              Working...
                              X