Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за покупка на FIAT TIPO 1,4 i.e.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за покупка на FIAT TIPO 1,4 i.e.

    EDIT : 1.4 i.e 160A1.046 OHC (Over Head Camshaft) 1372 70к.с -6000об. Mono-Jetronic Колата е на познат,дава ми я за 1500 лева ? Как мислите ,заслужава ли си парите Колата е 92 година ,на има няма 200 000 км.Има бири за първите ,обади ли се колеги ! Заглавието с нищо не подсказва за какво става въпрос в темата ти колега.Поправи го иначе темата така е за коша.МОдераторски екип на fiat-bg.org.
    Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

    ИВО

    #2
    Re: НАБУТВАЦИЯ ?!

    halfata написа:
    1.6 i.e 159A3.046 OHC 1581 78к.с -6000об. Mono-Jetronic Колата е на познат,дава ми я за 1500 лева ? Как мислите ,заслужава ли си парите Колата е 92 година ,на има няма 200 000 км.Има бири за първите ,обади ли се колеги !
    Стига да е здрава има файда, аз съм със абсолютно същия двигател и лятото ми даваше разход на бензин 5.7 извънградско и 8-9 в София, разбора се при нормално каране.А данните по книжка от 0-100 за 12.4 още си ги прави.Отскоро взе да ме тормози ходовата част, предстои ми малък ремонт, но като цяло е ок.Пък и за 1500лв...Казвай къде да идвам за бирите
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      ...

      Мерси за инфото А за бирата,ако я взема до четвъртък още на сбирката на клуба в "Peoples" Още не съм ходил там,но всичко си има първи път ,а и съм "заек" в клуба
      Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

      ИВО

      Коментар


        #4
        Гаранция че ще харесаш колата. След тази първата...Прегледай всички ел. части дали работят. Наблегни на чистачките и светлините. Проверка за светлините си има на таблото.Ако има клима задължително я провери че бачка.Двигателя е едновалов, не е 90 коня версията но затова пък е по-безпроблемен според мен.Цената си е идеална.Типото за мен си остава адски успешен модел.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Е това за 200-тата хиляди километра много не го вярвам, но не се бой. Моята е на почти 600 хил. и пак си я бива

          Коментар


            #6
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Re: НАБУТВАЦИЯ ?!

              sachma написа:
              halfata написа:
              1.6 i.e 159A3.046 OHC 1581 78к.с -6000об. Mono-Jetronic Колата е на познат,дава ми я за 1500 лева ? Как мислите ,заслужава ли си парите Колата е 92 година ,на има няма 200 000 км.Има бири за първите ,обади ли се колеги !
              Стига да е здрава има файда, аз съм със абсолютно същия двигател и лятото ми даваше разход на бензин 5.7 извънградско и 8-9 в София, разбора се при нормално каране.А данните по книжка от 0-100 за 12.4 още си ги прави.Отскоро взе да ме тормози ходовата част, предстои ми малък ремонт, но като цяло е ок.Пък и за 1500лв...Казвай къде да идвам за бирите
              еййй баси авантаджията
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Нали знаеш шамар да е, на аванта да е
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  Относно 200-те хиляди това се проверява много лесно .
                  Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                  Коментар


                    #10
                    ...

                    Здравейте колеги!Взех типото ,инфо утре като разгледам сигнатурата на двигателя EDIT : Ето го и него : 1.4 i.e 160A1.046 OHC (Over Head Camshaft) 1372 70к.с -6000об. Mono-Jetronic
                    Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

                    ИВО

                    Коментар


                      #11
                      Re: ...

                      halfata написа:
                      Здравейте колеги!Взех типото ,инфо утре като разгледам сигнатурата на двигателя EDIT : Ето го и него : 1.4 i.e 160A1.046 OHC (Over Head Camshaft) 1372 70к.с -6000об. Mono-Jetronic
                      Честито и много безаварийни.А не питаше ли за 1.6 159А3046?
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        Да питах за този "1.6 159А3046?" ,защото мислех че е такъв,обаче не е Проверих в талона,как е точния модел на мотора
                        Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

                        ИВО

                        Коментар

                        Working...
                        X