Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре де защо фиатите са толкова подценявани!?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой каквото иска да си говори !Нека аз да си купя кола за ~4000лв. с климатроник, ел. пакет, и около 2000-2002год., пък нека да ми е зле после ! Който не му харесва - на автокъщите да си взима гоуФ 3ка, да слага СТРЕЕТ РАЦЕР надписа отзад и да заминава ( към сервиза ) ...Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    Коментар


      loop написа:
      Кой каквото иска да си говори !Нека аз да си купя кола за ~4000лв. с климатроник, ел. пакет, и около 2000-2002год., пък нека да ми е зле после ! Който не му харесва - на автокъщите да си взима гоуФ 3ка, да слага СТРЕЕТ РАЦЕР надписа отзад и да заминава ( към сервиза ) ...Поздрави.
      По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        chris написа:
        По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
        Еми принципно ако се поогледаш малко ще видиш, че пише само работи за Фиат навсякъде.. следователно няма да си говорим за други марки освен за Фиат и да го ласкаем. Ако искаме да говорим за други марки си има достатъчно други форуми ! Лично аз не съм "Фиат-Фанатик", но просто ми харесват колите - подценявани или не. Ако не ми харесваха щях да си пиша в друг форум Поздрави.
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          loop написа:
          chris написа:
          По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
          Еми принципно ако се поогледаш малко ще видиш, че пише само работи за Фиат навсякъде.. следователно няма да си говорим за други марки освен за Фиат и да го ласкаем. Ако искаме да говорим за други марки си има достатъчно други форуми ! Лично аз не съм "Фиат-Фанатик", но просто ми харесват колите - подценявани или не. Ако не ми харесваха щях да си пиша в друг форум Поздрави.
          А аз искам да попитам, на повечето от вас това първата им кола ли е или... защото съм срешал мнения в който някой хора сънуват и не знаят какво говорят ...На мен също ми харесва колата но не я прехвалвам, супер пушка сменил съм 4 и тази като двигател е най добра но има къде къде по...

          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
          ex:Opel Kadett 1.3
          ex:Fiat 125p
          ex:Москвич 412

          Коментар


            loop написа:
            chris написа:
            По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
            Еми принципно ако се поогледаш малко ще видиш, че пише само работи за Фиат навсякъде.. следователно няма да си говорим за други марки освен за Фиат и да го ласкаем. Ако искаме да говорим за други марки си има достатъчно други форуми ! Лично аз не съм "Фиат-Фанатик", но просто ми харесват колите - подценявани или не. Ако не ми харесваха щях да си пиша в друг форум Поздрави.
            Ти май верно не можеш да разбереш..Мен също ме кефи Фиата, мен също ме кефи форума и за това го посещавам и пиша в него.Става въпрос, че има хора, дето го издигат в култ (ФИАТ-а) и твърдят, че била по-качествен автомобил от къде, къде по-напреднали във всяко едно отношение други марки. Не казвам, че Фиат е най-голямата пръчка - определено има доста по-големи, но не можеш да сравняваш качеството на Фиат с Мерцедес примерно, СААБ и други марки споменавани във форума (не само в тази тема) като по-некачествени от Фиат.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              chris написа:
              loop написа:
              chris написа:
              По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
              Еми принципно ако се поогледаш малко ще видиш, че пише само работи за Фиат навсякъде.. следователно няма да си говорим за други марки освен за Фиат и да го ласкаем. Ако искаме да говорим за други марки си има достатъчно други форуми ! Лично аз не съм "Фиат-Фанатик", но просто ми харесват колите - подценявани или не. Ако не ми харесваха щях да си пиша в друг форум Поздрави.
              Ти май верно не можеш да разбереш..Мен също ме кефи Фиата, мен също ме кефи форума и за това го посещавам и пиша в него.Става въпрос, че има хора, дето го издигат в култ (ФИАТ-а) и твърдят, че била по-качествен автомобил от къде, къде по-напреднали във всяко едно отношение други марки. Не казвам, че Фиат е най-голямата пръчка - определено има доста по-големи, но не можеш да сравняваш качеството на Фиат с Мерцедес примерно, СААБ и други марки споменавани във форума (не само в тази тема) като по-некачествени от Фиат.
              Аз с това не споря - съгласен съм с теб тук ! Явно не сме се разбрали Просто мисълта ми беше, че се губи смисъла излишно да се спори за неща, който колкото и да не харесват на някой хора са така : ) Поздрави.
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                Къде го захапахте това име СААБ???Та това нещо е правено сякаш с брадвата от пиян руснак. :D :D :D
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  Kimi_Raikonen написа:
                  Къде го захапахте това име СААБ???Та това нещо е правено сякаш с брадвата от пиян руснак. :D :D :D
                  А тука ще ме извиняваш, ама СААБ 93 кабриото е къдее къдее по-далеч от всички Фиати .. може би : ) Аз ако имам пари изобщо няма да се колебая да си взема такъв СААБ
                  Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                  ...E90..incoming..!!

                  Коментар


                    Kimi_Raikonen написа:
                    Та това нещо е правено сякаш с брадвата от пиян руснак. :D :D :D
                    Между другото тоя същия, кат е свършил със СААБ-а и още преди да е изтрезнял се е захванал и с някои от моделите на Фиат, няма да споменавам кои да не засегна някой!!!
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      loop написа:
                      Kimi_Raikonen написа:
                      Къде го захапахте това име СААБ???Та това нещо е правено сякаш с брадвата от пиян руснак. :D :D :D
                      А тука ще ме извиняваш, ама СААБ 93 кабриото е къдее къдее по-далеч от всички Фиати .. може би : ) Аз ако имам пари изобщо няма да се колебая да си взема такъв СААБ
                      И си готов да палиш,като буташ ключа до ръчната спирачка?Те такова чудо само при СААБ го има :D Иначе сте прави,че има къде къде по-добри автомобили,но като цена-качество-комфорт фиат е с най-добри показатели за мен.
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        dudulia написа:
                        loop написа:
                        Kimi_Raikonen написа:
                        Къде го захапахте това име СААБ???Та това нещо е правено сякаш с брадвата от пиян руснак. :D :D :D
                        А тука ще ме извиняваш, ама СААБ 93 кабриото е къдее къдее по-далеч от всички Фиати .. може би : ) Аз ако имам пари изобщо няма да се колебая да си взема такъв СААБ
                        И си готов да палиш,като буташ ключа до ръчната спирачка?Те такова чудо само при СААБ го има :D Иначе сте прави,че има къде къде по-добри автомобили,но като цена-качество-комфорт фиат е с най-добри показатели за мен.
                        Абе ти ми го дай, да го карам пък, ако трябва и отзад в багажника ще слагам ключа
                        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                        ...E90..incoming..!!

                        Коментар


                          dudulia написа:
                          И си готов да палиш,като буташ ключа до ръчната спирачка?Те такова чудо само при СААБ го има :D Иначе сте прави,че има къде къде по-добри автомобили,но като цена-качество-комфорт фиат е с най-добри показатели за мен.
                          Поинтересувай се защо са го направили. Има причина
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            chris написа:
                            loop написа:
                            chris написа:
                            По принцип си прав! Ама тука става въпрос за автомобилостроенето като цяло и преди и след кого се намира ФИАТ в него. А, че тука има доста превъзбудени на тема ФИАТ - има.Поздрави и от мен..
                            Еми принципно ако се поогледаш малко ще видиш, че пише само работи за Фиат навсякъде.. следователно няма да си говорим за други марки освен за Фиат и да го ласкаем. Ако искаме да говорим за други марки си има достатъчно други форуми ! Лично аз не съм "Фиат-Фанатик", но просто ми харесват колите - подценявани или не. Ако не ми харесваха щях да си пиша в друг форум Поздрави.
                            Ти май верно не можеш да разбереш..Мен също ме кефи Фиата, мен също ме кефи форума и за това го посещавам и пиша в него.Става въпрос, че има хора, дето го издигат в култ (ФИАТ-а) и твърдят, че била по-качествен автомобил от къде, къде по-напреднали във всяко едно отношение други марки. Не казвам, че Фиат е най-голямата пръчка - определено има доста по-големи, но не можеш да сравняваш качеството на Фиат с Мерцедес примерно, СААБ и други марки споменавани във форума (не само в тази тема) като по-некачествени от Фиат.
                            Аз само ще добавя.Дай ми кола, за около 10 хиляди лева, и ми покажи сглобката, да я сравним със сглобката на Либрата.Ланча пак си е Фиат, но за друг сегмент, за това я включвам.Онзи ден едно приятелче, има Ц класа, и затваря вратата на Либрата. И така я отвори и затвори 4-5 пъти. И думите му бяха"Б’ах, такова плътно и прецизно затваряне няма моята кола"Тогава ми говори за сглобка и материали. Не да чувам на някаква чисто нова кола, да затворя вратата и цялото купе да издрънчи на ламарина, този който ме разбере ще схване за какво говоря.Колежка, Ц4, на има няма 2000км (1650км беше нарочно погледнах) от магазина. Премествам колата и като затворих вътре вратата, за да я препаркирам на паркинга, все едно целия таван се раздрънча с метален оттенък.Благодаря ти за новите, качествено коли...
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              Има по добри коли от Фиат. Да така е. Все италиански. Мазерати, Ферари, Бугати, Ламборгини. Все италиански, все с огромна история. Все красавици.
                              http://www.pljuvalnik.com
                              Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                              Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                              Коментар


                                Според мен твърдението че ФИАТ са по-назад от останалите е смешно, наистина смешно. Незнам за по-старите коли, но за тези около и след 2000год. мога дави кажа че не са по-назад от която и да е друга кола, разбира се всяка марка е силна в различен сегмент, едни са силни в джипове, други в малолитражки, 3ти в лимузините, но няма такава марка която да е силна в всички сегменти, за това и повечето класации са на сегмент, а не просто на кола.Дори и Мерцедес не могат да са силни във всичко. Има си неуспешни и успешни модели, както и на каква кола ще попадне собственика, ако си я вземе някой който е предубеден, и не е улучил и му прави проблеми ще се разчуе, и мита ще се разгърне. Незнам защо като се каже за някъкъв проблем на ФИАТ и се раздува навсякъде, в доста форуми съм чел отзиви и все едно и също, обаче когато някой се изпусне, че Форд, Фауве Пежо, рено, Ситроен или Мерцедес са направили дефект още докато са нови никой нищо не казва. Все едно не го е видял. Пак се повтаря всичко, но щом Мерцедес сложиха на КАМИОНИТЕ си двигател на ФИАТ - за мене това е показателно,Щом и Японците слагат JTD-то в колите си - за мен това също е показателно. За Бусовете - Дукато/Боксер/Джъмпер: какво да кажеме, произвеждат се по лиценз на ФИАТ, ПС плащат и взаимстват, ФИАТ си слагат техен двигател /уникално издръжлив/, ПС си слагат техни, ама не на всички: 2.8ХДИ (уш) е признат като доста здрав на Ситроена, ама какво излезе накрая, че е дело на Ивеко. Защо ли съм говорил със 4-5 човека карали Дукато и нито 1 лоша дума не съм чул а са на над 500к км. За колко ли още съм прочел, че това е перфектен автомобил без никакви серизони проблеми. Да ме извинява Шморхи ама неговия Джъмпер на 50к км. да е за смяна на турбо и съединител: това какво е, ама никой нищо не казва. Баща ми кара Ровер 75 със почти всичко на БМВ, включително и двигателя, защо същия този двигател (дизелов) на 170к км. счупи халка на коляновия вал и ремонта му беше 1200лв. Ето за това говориме, "перпето мобиле" няма, няма и да има, но аз мразя да слушам да се плюе по ФИАТ и това че не могат да правят коли, като не са с нищо по-назад от която и да е друга марка. Нямам нищо против останалите марки, напротив което е красиво и издръжливо не съм го криел никога, но се дразня на глупостите на каращите Голф, Опел и т.н>! Наскоро четох една тема във тунинг форума която се превърна в яка дискусия между мразещите и каращите ФИАТ, дъра бъра 100чадъра, докато един пич не написа че е карал 6 италянки и е супер доволен, до там се спря, сигурно всеки може да каже такова нещо за всяка кола, но това доказва че критиките към ФИАТ са безпочвени. Поздрави на всички и дано не съм подразнил никого За неволите с Рено Меган 1.6 i 16V 01’ няма да казвам пак, защото писах в една друга тема, който иска ще види какви проблеми имаше колата за няма и 5год.пс: Фиат много бързо се обезценявали, а Рената, а Хуйдая, какво да кажеме и за тях.
                                FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                                Коментар

                                Working...
                                X