Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добре де защо фиатите са толкова подценявани!?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Replay написа:
    westdogg написа:
    Искам само да ми сравните най-високия клас на фиат(даже не знам кой е) с най-високия на VW( Phaeton). Не ,че VW ми е любима марка, но ми омръзна постояно да обиждате марката, която реално е на мн по-високо ниво от Фиат. Не казвам че фиат не правят хубави коли, но VW са по-напред.
    Pheaton беше обявен за най-бързо обезценяващ се модел(ще излъжа за периода) ,но смятам че Ланчиа Тесис e достоен конкурент на този най висок клас "коли за народа".
    Глупости, Мазерати Куотропорте. А сега го сравни с тази кола и не стана ли Файтона, чиста селска каруца?
    http://www.pljuvalnik.com
    Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

    Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

    Коментар


      #47
      westdogg написа:
      Искам само да ми сравните най-високия клас на фиат(даже не знам кой е) с най-високия на VW( Phaeton). Не ,че VW ми е любима марка, но ми омръзна постояно да обиждате марката, която реално е на мн по-високо ниво от Фиат. Не казвам че фиат не правят хубави коли, но VW са по-напред.
      Ясно! Ти си най-големио специалист в света по автомобилостроене. То си личи и по размаха, с който обобщаваш...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #48
        Колеги, не бъркайте класовете - "Thesis" не е в класа на "Phaeton" и "Quattroporte" "Thesis" се сравнява с "Е-клас", "5-ца", "А6" А що се отнася до "Phaeton", то той изглежда като беден роднина, паркиран до "Quattroporte" Не случайно "Phaeton" го спряха от производство - кой дава толкова пари за "народна кола"?!

        Коментар


          #49
          http://news.automedia.bg/read/3371.h.../read/966.html
          Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
          Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
          I am in love with my cars

          Коментар


            #50
            Е сега защо намесвате мазерати, нали ставаше въпрос за фиат и VW. По вашата лодика дайте да сравниме мазерати с майбах.
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #51
              Пак бъркаш класовете Класа на италианците за сравнение с "Phaeton" e "Quattroporte" А "VW Phaeton" и "Maserati Quattroporte" се сравняват с "Mercedes S-класа", "BMW 7", "Audi А8", "Lexus LS", "Jaguar XJ" и т.н. Какво сме виновни ние, че някои от тия лимузини са посредствени и не могат да стъпят на малкото пръстче на "Quattroporte" "Maybach" се сравнява с "Rolls Roys", а италианците нямат кола в този клас

              Коментар


                #52
                Kuku написа:
                Пак бъркаш класовете Класа на италианците за сравнение с "Phaeton" e "Quattroporte" А "VW Phaeton" и "Maserati Quattroporte" се сравняват с "Mercedes S-класа", "BMW 7", "Audi А8", "Lexus LS", "Jaguar XJ" и т.н. Какво сме виновни ние, че някои от тия лимузини са посредствени и не могат да стъпят на малкото пръстче на "Quattroporte" "Maybach" се сравнява с "Rolls Roys", а италианците нямат кола в този клас
                Да съгласен съм е теб, мазератито е уникално, супер мн ме кефи. Но мойта идея в начолото беше че VW, са в по-напреднало развитие от фиат. А от колите който ти ми изброи , аз също ще поставя Phaeton на последно място. В този клас лидери са ми Maserati Quattroporte, Lexus LS и Mercedes S-класа.
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #53
                  westdogg написа:
                  Kuku написа:
                  Пак бъркаш класовете Класа на италианците за сравнение с "Phaeton" e "Quattroporte" А "VW Phaeton" и "Maserati Quattroporte" се сравняват с "Mercedes S-класа", "BMW 7", "Audi А8", "Lexus LS", "Jaguar XJ" и т.н. Какво сме виновни ние, че някои от тия лимузини са посредствени и не могат да стъпят на малкото пръстче на "Quattroporte" "Maybach" се сравнява с "Rolls Roys", а италианците нямат кола в този клас
                  Да съгласен съм е теб, мазератито е уникално, супер мн ме кефи. Но мойта идея в начолото беше че VW, са в по-напреднало развитие от фиат. А от колите който ти ми изброи , аз също ще поставя Phaeton на последно място. В този клас лидери са ми Maserati Quattroporte, Lexus LS и Mercedes S-класа.
                  Като са толкова напреднали защо ги няма във Ф1?

                  Коментар


                    #54
                    В по-напреднало развитие, ако говорим за автомобили, може би ще се съглася, до някъде и в някои аспекти, но като цяло името "ФИАТ" се свързва с много други неща, освен автомобилите и мисля, че "ВАГ" не са по-напред

                    Коментар


                      #55
                      westdogg написа:
                      Kuku написа:
                      Пак бъркаш класовете Класа на италианците за сравнение с "Phaeton" e "Quattroporte" А "VW Phaeton" и "Maserati Quattroporte" се сравняват с "Mercedes S-класа", "BMW 7", "Audi А8", "Lexus LS", "Jaguar XJ" и т.н. Какво сме виновни ние, че някои от тия лимузини са посредствени и не могат да стъпят на малкото пръстче на "Quattroporte" "Maybach" се сравнява с "Rolls Roys", а италианците нямат кола в този клас
                      Да съгласен съм е теб, мазератито е уникално, супер мн ме кефи. Но мойта идея в начолото беше че VW, са в по-напреднало развитие от фиат. А от колите който ти ми изброи , аз също ще поставя Phaeton на последно място. В този клас лидери са ми Maserati Quattroporte, Lexus LS и Mercedes S-класа.
                      По-напред от ФИАТ в какво!? В кубизма ли!?
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #56
                        мани мани много са хубави фиатите но само да не ти се налага да ги продаваш.Аман вече цената свалих перфектна от всички страни двигатела и турбината са като нови,карам я само с пълна синтетика/демек гледам я като писано яйце/ и като дойдат все едно и също много е добра колата ама е фиат.Аман ти и фиата! Бела на главата повече не ми трябва!!!
                        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                        Punto Sporting 1.9JTD 2003
                        ex. Fiat Marea TD100 1998

                        Коментар


                          #57
                          Humppa написа:
                          westdogg написа:
                          Kuku написа:
                          Пак бъркаш класовете Класа на италианците за сравнение с "Phaeton" e "Quattroporte" А "VW Phaeton" и "Maserati Quattroporte" се сравняват с "Mercedes S-класа", "BMW 7", "Audi А8", "Lexus LS", "Jaguar XJ" и т.н. Какво сме виновни ние, че някои от тия лимузини са посредствени и не могат да стъпят на малкото пръстче на "Quattroporte" "Maybach" се сравнява с "Rolls Roys", а италианците нямат кола в този клас
                          Да съгласен съм е теб, мазератито е уникално, супер мн ме кефи. Но мойта идея в начолото беше че VW, са в по-напреднало развитие от фиат. А от колите който ти ми изброи , аз също ще поставя Phaeton на последно място. В този клас лидери са ми Maserati Quattroporte, Lexus LS и Mercedes S-класа.
                          Като са толкова напреднали защо ги няма във Ф1?
                          Хаххах тва някакъв критерий ли е?

                          Коментар


                            #58
                            Uneek написа:
                            Хаххах тва някакъв критерий ли е?
                            А не е ли? За ЕФ ЕДНОТО СЕ ИСКА "МОЩНА СНАГА И ДУПЕ" както се изразяват малко по на запад от Вас! Пеугеотът май преди няколко лета се отказаха от формулата, щото нема ПАРИ И ДУПЕ/ ПАК ПАРИ/! А онези "народните" не са и опитвали. Доста си е критерий приятелю.
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #59
                              westdogg написа:
                              Искам само да ми сравните най-високия клас на фиат(даже не знам кой е) с най-високия на VW( Phaeton). Не ,че VW ми е любима марка, но ми омръзна постояно да обиждате марката, която реално е на мн по-високо ниво от Фиат. Не казвам че фиат не правят хубави коли, но VW са по-напред.
                              Аве аз сега карам голф, преди карах Фиат Браво, не знам колко съм случил на кола но голфа ми създава в пъти по-малко ядове.Колкото до убидите в всички форуми ги има Нещото което мен лично ме убижда обаче и ми прави лошо впечатление е, че и модератор(ите) в тоя форум убиждат и плюят.А именно модераторите на един форум градят неговото лице......Не е редно според мен един модератор да расъждава толкова детски.Към колегата kiro_of_the_dayКато съм сменил Фиат за VW вече съм селянин нали......П.С Опитах се в правилата да намера това: Не са допустими и обиди към притежателите на други марки автомобили и други автоклубове. Ама за съжаление не го открих ( въпросното съм го цитирал от VW-форума)
                              VTS 16V

                              Коментар


                                #60
                                Не разбрах, кой МОДЕРАТОР те е "УБИДИЛ" и плюл?!
                                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                                Коментар

                                Working...
                                X