Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потребители с повече мнения са по важни от тези с по малко

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потребители с повече мнения са по важни от тези с по малко

    Потребител с 1000 мнения е по важен за форума от колкото потребител с 10 мнения... това не го пише в правилата на форума...пример:
    ilkor написа:
    ilkorФорум администраторПричина: Изтича: Пет Апр 18, 2008 5:50 pm Пуснато на: Съб Яну 19, 2008 5:50 pm Въпреки първото предупреждение, псувните продължават на ЛС.Остранен от форума за 3 месеца
    2-ма се псуват на личнии двамата са виновни по равно, но единия е с 1000 мнения по малко от другия следователно е по-маловаженмаловажният е отстранен, а другия продължава с гордо вдигната главаЧрез анкетата се нарушават три точки от правилата на клуба: 4.2. Споренето с и/или обиждането на Модератор или Администратор по повод предупреждение е недопустимо. 4.3. Потребители, които смятат че са несъобразно или некоректно предупредени трябва да се свържат с Администратор или Модератор. Ако потребителя е бил предупреден неуместно (от Модератор) то Модераторското предупреждение ще бъде махнато. Последното мнение има Модератора на групата и те не трябва да бъдат търсени освен ако проблема не е изключително важен. 4.4. Всеки опит да се заобиколи временният бан ще бъде последван с окончателен бан. Има се предвид ре-регистриране или влизане с другo име, смяна на IP, влизане във форума като гост и други. Темата се заключва и до дни отива в коша. Наложен окончателен БАН по силата на точка 4.4 от правилата на клуба.Модераторски екип fiat-bg.org
    1-а кола лан4ия дедра 1995-та обръщана със 110 по таван
    2-а кола фиат купе 2000-а в движение
    3-а кола ламб***.... (абе още съм с купето)

    #2
    Ако дадеш повече подробности,може и да се разбере за какво става дума,от това което си казал и показал,се разбира че някой е псувал и е бил наказан заради това,но другият човек какво е правил нищо не се разбира.Така че не си мисли,че не запознат човек може да вземе някакво отношение по спора ви и да смята че е прав.

    Коментар


      #3
      Това според мен изобщо не е правилно понеже гледам и в нашия и в други форуми става нещо подобно постоянно.Някой туко що регистрирал се кажи нещо и го одумват набързо останалите и по скоро такива с много мнения дет са си ги натрупали повече по този начин.Аз съда по мене в алфа форума имам повече мнения но незнам толкова и несъм толкова полезен колкото някой който няма време да влиза във форума толкова често но се е сблъсквал с много повече неща по колите което му дава опита да отговори достатъчно пълноценно на някоя тема.
      Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

      Коментар


        #4
        Re: Потребители с повече мнения са по важни от тези с по мал

        azalkmaar написа:
        Потребител с 1000 мнения е по важен за форума от колкото потребител с 10 мнения... това не го пише в правилата на форума...пример:
        ilkor написа:
        ilkorФорум администраторПричина: Изтича: Пет Апр 18, 2008 5:50 pm Пуснато на: Съб Яну 19, 2008 5:50 pm Въпреки първото предупреждение, псувните продължават на ЛС.Остранен от форума за 3 месеца
        2-ма се псуват на личнии двамата са виновни по равно, но единия е с 1000 мнения по малко от другия следователно е по-маловаженмаловажният е отстранен, а другия продължава с гордо вдигната глава
        1. От това, което си написал не се разбира нищо.2. Извадил си това, което ти е изгодно на теб.3. Както каза и колегата peho - дай да видим цялата история, пък тогава ще можем и ние да вземем отношение.4. Потребителите с повече мнения, преди всичко, са наясно с правилата, иначе нямаше да имат толкова мнения.5. Темата ти не е за този раздел.6. Когато сгафиш си го отнасяш, приеми го!

        Коментар


          #5
          Да бе мирно седяло не би чудо видяло. Каквото повикало такова се обадило.Търкулнало се гърнето намерило похлупака.Каквото посееш това ще пожънеш.И го казвам не в смисъл ’Админите ще си правят кфото си щат щото са админи’ , а имам предвид една табелка която висеше в хлебарницата ни преди 20 години: "Културата на обслужване изисква взаимно уважение".

          Коментар


            #6
            това е много глупаво да се стига чак до там.аз ползвам форума за информация и малко за разпускане незнам какво трябва да стане че да почна да се репча и т.н. но разни хора разни идеали достатъчно проблеми има човек в животаси че чак и тук да се впряга

            Коментар


              #7
              Понеже аз приложих правилата за отстраняване от форума ще взема отношение и аз.1. Лично видях в твое мнение псуване насочено към друг потребител и ти направих първото предупреждение.2. По късно същият потребител ми изпрати копие на твое ЛС съдържащо отново цветисти изрази. Според правилата направих и второ предупреждение и отстраняване от форума за 90 дни.Няма и грам истина в твърдението че съм толерирал някой защото имал повече мения - това е твое мнение понеже така ти отърва.Напротив - в ЛС предупредих и другия потребител да избягва безсмислени коментари несвързани с темата.Заради регистриране на ново потребителско име през срока на забраната за достъп до форума сега ще блокирам и новото, както и достъпа на твоя адрес до форума.Така ще се процедира със всеки, който наруши правилата по толкова груб начин.

              Коментар

              Working...
              X