Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дразня се като хулят фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дразня се като хулят фиат

    Тази вечер колеги бях готов да пребия един от най-добрите си приятели поради причината че ме ядоса като подкрепи един бакшиш , че браво и мареа са най-скапаните коли на света , а той лично кара типо .
    FIAT Bravo_GT

    #2
    Да ти имам проблемите и причините за бой честно. Що за запалянковско отношение. После такива ги четем по ’Жълт Труд’ и други парцали и цъкаме с език.

    Коментар


      #3
      Аз пък се радвама когато ги хулят и ги подкрепям с 2 ръце. За съжаление вече България се напълни с фиатове и италиански коли и сега цените им вече не са толкова по-евтини.Преди 8г. си купих типото за 3000лв. Беше с боксуващ съединител който смениха. Колата беше отлична и не ме е изоставала никога. Е правени са и ремонти по окачване и 2...3 пъти главини, съединител, но последните са от тукашните майстори.Та сега кога ще си вземеш за 3к лева 7...8г кола в добро състояние?

      Коментар


        #4
        Като разгледаш колите които се продават по автокъщите наистина се оказва ,че са боклуци ,но и с другите е така споко просто вноса на автомобили втора употреба в Бг е под всякаква критика.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Re: дразня се като хулят фиат

          r3p71l3 написа:
          Тази вечер колеги бях готов да пребия един от най-добрите си приятели поради причината че ме ядоса като подкрепи един бакшиш , че браво и мареа са най-скапаните коли на света , а той лично кара типо .
          Нека си говорят каквото си щат, точно тия градски легенди ми помогнаха да купя типото за 1000лв, аз най-добре знам каква кола е това, дето го взех за 1000 лв второ типо ми е.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #6
            Колега не им се връзвай веее,няма смисъл!Това че някой е попаднал на кофти Фиат не означава ,че всички са такива!На моето Типо за 3 години са сменени само ремъци филтри (обичайните неща) и само наливаш и караш!И подръжка евтина ,а и ако попаднеш на читав Фиат няма да имаш грижи за купуване на части...Ако се грижиш за една кола и тя ще се грижи за теб :D Пък и е яко да гледат тези "скапани и чупливи" Фиат-и как вървят повече от тяхните "бигачки",които не се чупят никога!!!И още един път да кажа-не им се връзвай те не занят какво говорят!!! RIDE TOGETHER - DIE TOGETHER ! FIAT 4 LIFE ! ! !
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              минала седмица ми се наложи да се прибирам с такси! Един куп таксита на катедралата и всеки ми се предлага...обаче аз високо викам: "има ли Фиат тука?" Един човечец си вдигна ръката в края на калабалъка и аз хоп при него настана неква гробна тишина , честно... и на сичките бакшиши очите им кат на стар Зил фаровете станаха :D
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                nikki_sixx написа:
                минала седмица ми се наложи да се прибирам с такси! Един куп таксита на катедралата и всеки ми се предлага...обаче аз високо викам: "има ли Фиат тука?" Един човечец си вдигна ръката в края на калабалъка и аз хоп при него настана неква гробна тишина , честно... и на сичките бакшиши очите им кат на стар Зил фаровете станаха :D
                Че то и на ферарито във ф1 фиат си пише, не всеки може да се качи на фиат!
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  минала седмица ми се наложи да се прибирам с такси! Един куп таксита на катедралата и всеки ми се предлага...обаче аз високо викам: "има ли Фиат тука?" Един човечец си вдигна ръката в края на калабалъка и аз хоп при него настана неква гробна тишина , честно... и на сичките бакшиши очите им кат на стар Зил фаровете станаха :D
                  ...ето един истински патриот....имаш бира с картофки със сирене на следващата среща от мен, само ми напомни....

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    Като разгледаш колите които се продават по автокъщите наистина се оказва ,че са боклуци ,но и с другите е така споко просто вноса на автомобили втора употреба в Бг е под всякаква критика.
                    Това е точно така защото автотърговците гледат да печелят по 1000лв. на кола .В Италия съответно се гледа най-евтиното а това съответно са коли с проблеми които остават за собственика им в България.Като решиш да икономисваш и от майстор и става чудо.Уж боклуци били а града се напълни с Фиати и Алфи.Излиза че всички сме прости а Охльо и Бохльо си знаят-по хубаво от немското няма. На такива не трябва да се оръща внимание изобщо.Нека ние да сме глупавите :D :D :D :D :D

                    Коментар


                      #11
                      Колеги с риск да бъда нападнат, искам да кажа, че не можете да отречете, че има и голяма доза истина в много от нещата, които се говорят за италианските, немските и френските автомобили, били те хубави или лоши

                      Коментар


                        #12
                        Преди двайсетина дена, мой познат си закупи един Фокус печка 2000г , както и да е поляхме колата повозихме се... не е лоша машината, за цената не ми каза (такива навици имаме, за кола и жена не се пита колко струва). След едно по-дълго пътуване, ходил до Бургас сядаме да пиеме кафе, а той с един влажен поглед, да е*ва тия Фиати, като патувахме с теб пет пъти ме изправи на нокти, десет пъти спах в колата.... хиляда цигари ми изпуши на главата и като слезнах все едно сега излизам от сауната ...нов човек... след седем часа каране от тоя фокус ми излезнаха всички прешлени и два дена не мога да се наспя.... За 9000 лв. (Явно толкова му е излезнала), не знам какъв Фиат щях да карам.... А и като му казах, че за час и полувина му се смениха двата носача с биелетките , термостат и смяна антифриз... и всикчо ми излезна 280лв. с труд.... от тогава ходи на работа с маршрутка....щото му виел някакъв лагер....

                        Коментар


                          #13
                          Predatorsi написа:
                          ...И подръжка евтина ,а и ако попаднеш на читав Фиат няма да имаш грижи за купуване на части...Ако се грижиш за една кола и тя ще се грижи за теб :D ...
                          С второто съм съгласен, но за "евтината" поддръжка на фиат - не. Евтино ни излизат, като ги купуваме, но поддръжката им е по-скъпа отколкото на "любимите" ни немски коли.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            и аз снощи попаднах в този разговор след две бутилки но не се дразня всеки си има право на мнение каралсам доста коли ,не кои знаи какви но все на по 8-10г. и фиата наи ми допадна като цена екстри и т.н.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Абе не са най-добрите, но определено почти винаги са с най-добър вид. Особено спрямо 3-ка TDi. Немския мотор е по-здрав, но таблото е правено в час по трудово.
                              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X