Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Алфа 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    Тук нещо не мога да стопля за какво налягане става дума.
    Ба ли го, предполагам на водата, докато изравни вътрешното и външно налягане стават тези бели.При херметическа затврена кола... даже с включена аларма!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      Mindzu написа:
      коцев написа:
      бият през ръцете
      Това да ми е проблема. Та я кажи доволен ли си от количката. Аз съм решила, че моята ще е 2001 година - по-ефтинка е.
      Количката е на 35 000км на две години е и няма проблеми с нея. Сина сега си я кара в София. Аз си карам Пунтото.Но както съм казвал много пъти няма лоша кола има лоши стопани.Не виждам голяма разлика от това че пунтото ми е на 14 години и е купено за пет пъти по малко пари от Алфичката .Все една и съща работа вършат и двете коли .Тук вече зависи кой с какви пари разполага . :D
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        По думите на човек, който се занмава с продажба предимно на италиански коли, както и по думите на доста собственици на такива Алфи, мога да кажа, че 147 и 156 са на приблизително едно ниво, като качество на изработка, като качество на материали, като возия, като шумоизолация и т.н., затова смятам, че е по-добре да се купи 156, вместо 147, освен ако няма други критерии Конкретни мнения от собственици на двата модела, можеш да прочетеш в Алфа-форума и със сигурност ще придобиеш ясна представа за колите, качеството им, предимствата и недостатъците, след което остава личната преценка А aз, като един от присъствалите при заснемането на тази снимка, мога даже да ви кажа, коя кола на кой е

        Коментар


          #19
          Kuku написа:
          ога да кажа, че 147 и 156 са на приблизително едно ниво., затова смятам, че е по-добре да се купи 156, вместо 147, освен ако няма други критерии
          Визията им е различна. 156 доколкото видях е доста по-голяма и дълга, не е мой тип.

          Коментар


            #20
            Ами аз не познавам модела като детайли, обаче визията е невероятна Само дето тая кола не е предвиждана да бъде карана с регистрационни номера. Очевидно
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #21
              Ами сина ми преди да си купи тая червената 147 караше тая 156 :D :D :D И аз ги покарах и двете няколко месеца но 156 по ми харасва лично на мен . http://kozev.moifoto.ru/23075/f800746
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #22
                Скачай на 147, ако може и JTD 16v преди фейслифта.
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #23
                  Ама сме щедри към препоръки сякаш колежката не в кола а в нови обувки ще влиза Тва е като въпроса "да си купя ли купе" - не се сещам кой ще каже "НЕ".А иначе на пръстите на едната ръка се броят във форума
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар

                  Working...
                  X