Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно bg.automobile.de

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно bg.automobile.de

    Как става точно поръчката там ? Взима ли се някаква комисионна, някой ползвал ли им е услугите ? Аз си харесвам кола - обаждам им се и ми я поръчват и отивам да си я взимам или аз директно си говоря с продавача и трябва да ходя до Германия ( примерно ).Другият въпрос, които ме интересува - колко горе-долу ще ми дойде докарването на една кола от Германия ( примерно ) до България ? Говоря за застраховки от там до тук , мито, ДДС и т.н., регистрация, консумативи и т.н. ще си ги смятам отделно. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете.Поздрави.П.П.: Това възможно ли е ?
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    с авто воз е около 800лв няма номера и застраховки от там но като ги сложиш парите отгоре върху цената на колата и риска че не се знае какво и има просто не си струва , аз препродавах малко коли и наи си е на сметка да чакаш някои на зор, така цената може да е и по малка и от германия

    Коментар


      #3
      800 на кола нали?А това относно обявата просто забрави за 560 лв да си имаш кола.Може ама Лада 1500 с газ и резервни части които не мога да събера в багажника.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос относно bg.automobile.de

        loop написа:
        Как става точно поръчката там ? Взима ли се някаква комисионна, някой ползвал ли им е услугите ? Аз си харесвам кола - обаждам им се и ми я поръчват и отивам да си я взимам или аз директно си говоря с продавача и трябва да ходя до Германия ( примерно ).Другият въпрос, които ме интересува - колко горе-долу ще ми дойде докарването на една кола от Германия ( примерно ) до България ? Говоря за застраховки от там до тук , мито, ДДС и т.н., регистрация, консумативи и т.н. ще си ги смятам отделно. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете.Поздрави.П.П.: Това възможно ли е ?
        Възможно е!такъв таралясник можеш да го намериш и подарък.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          бихте ли дали телефон на фирмакоято кара коли от германия за 800 лева бройкатаще съм ви доста признателен

          Коментар

          Working...
          X