Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за генерация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за генерация

    Колеги,от два три дни колата ми прогресивно увеличава шума от генерацията.Преди звучеше като "спортен" голф и се търпеше някак Тази сутрин като я запалих обаче бучеше притеснително силно вече.Погледнах я отдолу и видях, че всъщност гърнето не е пробито, а виси....по-вече виси отпред.Не посмях да я подкарам така, за да не се наложи да си събирам гърнетата по улиците.Въпроса ми е къде коректно и на прилична цена ще ми свършат работа, защото не смея да си ходя така до Перник.Иначе ако стигна дотам ще си я оправя аз, но сега...нямам избор Всяка препоръка и всяко мнение са добре дошли.Благодаря!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    ем комплект на околовръсното преди борис. много колеги са недоволни от тях, аз пък съм доволен и то много- особенно за аусписите. а и ми прави пвечатление, че поглеждат колата, казват кое е е прецакано и след 5 мин без да си ги питал идва един чиляк и ти казва кое колко ще ти струва преди да е почнал ремонта. никъде не съм забелязал така да правят.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      ем комплект на околовръсното преди борис. много колеги са недоволни от тях, аз пък съм доволен и то много- особенно за аусписите. а и ми прави пвечатление, че поглеждат колата, казват кое е е прецакано и след 5 мин без да си ги питал идва един чиляк и ти казва кое колко ще ти струва преди да е почнал ремонта. никъде не съм забелязал така да правят.
      Колегата е прав, там са може би най-добрите по генерацията, забелеки нямам никакви.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        бих ти препоръчал Лазаровадрес: София, ул. "Дряновски манастир" №6, кв."Левски". (това е точно до Ботевградско шосе, на bgmaps.com ще го видиш къде точно)тел: 02/8451749, 0888746507
        Audi 1.8S златен талон

        Коментар


          #5
          Аз бих препоръчал крафт намират се на околовръстното преди Борис от дясно посока КЪМ "Овча купел".

          Коментар


            #6
            Аз пък си правих генерацията на Сливница при едни араби. Като тръгнеш от Кенар посока центъра, след отбивката за зоната първото или второто магазинче беше. Май се казваше ".... (нещо си) ... Палма" . Читаво бачкаха, не ме одраха с цената пък и гаранция ми даде. Верно малко измислена (беше я написал на една визитка, не ми се е наложило да я ползвам пък и тя мина преди 1 година изтече) ама все пак уж я има

            Коментар


              #7
              Едно време, като карах бензинови коли ползвах ем комплект-а.Та като цяло, и аз един глас за там.Гаранцията никога не се е налагало да си я ползвам.Друг е въпроса, че обикновено малко след изтичането и съм пак там.Ама нормално, то газта не прощава
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар

              Working...
              X