Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забележете в какво Ферари ще посядва дъщеря ми...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забележете в какво Ферари ще посядва дъщеря ми...

    ...хахаха, още не се е родила, но тати вече и е купил Ферари. Направо паднах като видях седалката и малко избързах, защото я я има после, я не.....само се надявам като удъртея и тя да ми купи едно Ферари, ама истинско, пък дано "дедо" се впечатлява още от такива неща.....
    Прикачени файлове

    #2
    А сигурно ли е, че ще е дъщеря?Щото на едни познати до последно им казваха мъжко, но в последния момент пишлето се изгубило някъде...

    Коментар


      #3
      100%, генетични изследвания на околоплодни води по друг повод го доказаха, иначе с голямата ми дъщеря беше така...100% момче, като се роди - опааааа - девойка...

      Коментар


        #4
        Да са живи и здрави, и родената, и неродената

        Коментар


          #5
          Да много е хубава тая седалка , дано да се роди живо и здраво детето , и като порасне наистина да кара Ферари !Още повече колега , аз също ще ставам баща на дъщеря (по последни данни на лекарите) , даже женами в събота трябва да я водя в болницата по искане на доцента който ще води раждането ,а в момента съм и в голяма еуфория от предстоящото събитие ! Надявам се живот и здраве , когато и моята хубавица поотрасне аз също , ако мога (защото живота е колело) да я зарадвам с едно возило на Ферари , но за сега единственото което искам е да се роди живо и здраво дете , а пък каквото се иска от мен ще го правя винаги ! Хайде колега , още веднъж ти пожелавам живо и здраво дете , всичко да мине безпроблемно , а пък като се родят момите можем да се видим , да се запознаем , да се почерпим ! :D
          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

          Коментар


            #6
            Майстор си значи, БРАВО! И да са ти живи и здрави Ферарито е яко
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              Ей това е колега ще я закърмниш с италианското да са ти живи и здрави щерките и се дръж здраво, че с три жени на глава не се излиза
              Fiat punto 1,1
              Fiat bravo 1,6 16v
              Fiat bravo 2,0 20v
              Honda civic 1,5
              BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                100%, генетични изследвания на околоплодни води по друг повод го доказаха, иначе с голямата ми дъщеря беше така...100% момче, като се роди - опааааа - девойка...
                Колега Авео, две дъщери.......хм, художник си, но нали знаеш приказката кой ги прави мъжки и кой женски :D :D :D Без никакви лоши чувства го казвам.
                Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

                Коментар


                  #9
                  деца

                  ами рязал си е ноктите на краката и затова станало момиче/нали го знаете вица /
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    KrAs написа:
                    Ей това е колега ще я закърмниш с италианското да са ти живи и здрави щерките и се дръж здраво, че с три жени на глава не се излиза
                    Колега .. То и само с една трудно се излиза на глава , камо ли с 3.

                    Коментар


                      #11
                      Авео написа:
                      100%, генетични изследвания на околоплодни води по друг повод го доказаха, иначе с голямата ми дъщеря беше така...100% момче, като се роди - опааааа - девойка...
                      Аналогичен случай-жена ми като беше бременна втори път докторите казваха-какво хубаво момиченце ще роди съпругата ви.А накрая-две момченца Но това сигурно е компенсация за твоя случай.
                      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                      Коментар


                        #12
                        Има и чаршафи ферари - може да се ползват при зачеването на момче.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          Кой каквото Ферари види за деца, да свирка.....

                          Коментар


                            #14
                            Наистина седалката е уникална Изкефих се максимално направо :P П.С. Ако не е тайна, колко ствува това чудо

                            Коментар

                            Working...
                            X