Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ода за чистотата или "как станах за резил"...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ода за чистотата или "как станах за резил"...

    Днес ходих до Девня....оставих колата на една от малките алеи до портала на една сграда и се бавих около два часа. Забелязах на слизане от колата, че до мен има огромна локва, ама......като тръгнах обратно към Варна, не ми направи впечатление колата, но като тръгнах вечерта да се прибирам, буквално на 100 метра от офиса ме спират полицаи.....станах за резил, обясниха ми културно, че в европейската черноморска столица не е много редно да се кара автомобил в подобно състояние, освен това как не ми било неудобно да карам чисто нова кола толкова мръсна......нищо не ми направиха, даже и документите ми не гледаха, ама беше достатъчен резила, който изживях. А да не говорим колко смешно ми стана от факта, че аз може би най-често от всички си мия колата - средно двапъти в седмицата, а последните два месеца има дни и всеки ден. До този момент съм дал по автомивки поне половин месечна вноска на колата, ама а де.....от Варна до Девня има повече камьони по пътя, отколкото дървета......Като се прибрах и вкарах колата в двора, хич и не я погледнах, обаче преди малко я съзрях и вижте на какво прилича.....Та, вие как си миете колите и с какъв интензитет, щото аз вчера сутринта мих мойта и вижте я......че чак да стана за резил......

    #2
    Ами .. Моята от Италфеста май не е мита , ама изглежда по-чиста

    Коментар


      #3
      Някъде го бях коментирал май, ама имам някакви подозрения, че камьоните от и към Девня карат някакви мизерии....забелязал съм, че и пет километра зад подобен и колата става странно бяла.

      Коментар


        #4
        Наистина - впечатляващо постижение Аз средно си мия колите на 2 седмици. Но ако се освинят по-бързо и по-често посещават заведението за хигиенизация Грандето го имам само от седмица и още не съм го водил на баня, ама вчера жена ми ходи до Перник и вече се е освинило отвън прилично. Ще го огрее тия дена
        APRILIA Mille R '01

        Коментар


          #5
          Честно не бих я познал, ако незнаех, че е твоята кола Явка... Като, че ли са изсипали цял камион с помия върху теб Я направи снимка и отзад и отстрани, че ми е кеф да гледам "мръсници"

          Коментар


            #6
            Колега от бордо към мръсно червено ли мина Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 е поне фаровете са чисти надявам се че си изчистил и стикера да се вижда
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #7
              честно казано не мога да си спомня да съм виждал такова нещо скоро .... поздравления а иначе по темата от както си вземах водоструйка доста често я мия но напоследък взех да се отказвам поради причината че 30 мин след миенето е пак същата .... да идва пролетта че не мога да понасям вече тази мизерия навсякъде
              Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

              Коментар


                #8
                Така е колега ... Аз и затова не си играя.Пък и на автомивка да я закарам,на другия ден пак е за миене.

                Коментар


                  #9
                  Явка, тя мяза на наш’то прасе Гошо, след като хубаво се е отъркаляло в калта (лека му пръст на Гошо )Иначе и моята по принцип зимата избягвам да я мия, просто щото почти веднага става както преди да я вкарам в автомивката.Последния път я измих на 01.01.2008, а преди това беше мита някъде октомври месец Е, лятото обичам да си я гледам чистичка...

                  Коментар


                    #10
                    Не мога да повярвам. За първи път виждам толкова мръсотия... и то от едно пътуване А пръскалки ли има на фаровете, учудващо чисти са?!
                    M-Benz E 250 TD 150hp
                    M-Benz 200d 75 hp
                    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                    Коментар


                      #11
                      Пръскалки май няма, но Явката сигурно ги е забърсвал по пътя, щото иначе едва ли се разбира че светят

                      Коментар


                        #12
                        отговор

                        Тоттална е колата.Такова чудо не сам виждал.
                        ex. punto elx 1.2i
                        Lancia Libra 1.6

                        Коментар


                          #13
                          Ауу и моята става такова прасе за нула време Добре, че е сива та не личи толкова! Аз също почти всеки ден съм по автомивките, но докато се прибера и пак е мръсна
                          http://vbox7.com/play:9726159a

                          Коментар


                            #14
                            Ахах нема такава мръсотия
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Те тава е стелта на форума,радарите не го ловят!
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар

                              Working...
                              X