Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фотошоп...!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фотошоп...!!

    Здравейте колеги!От три четири дни се запалих яко по фотошопа!Колкото повече ровя и се дразня, че не ми се получава или ми се получава дадено нещо толко повече се зарибявам и искам да науча колкото се може повече неща за по кратко време!Чета постоянно ( е във времето, което мога да открадна в офиса от работа или вкъщи от бебчо - от него не ми се краде де) правя уроци които са дадени и все повече окривам колко много необятен е фотошопа, абе голям фен съм му!Нещото което ме сблуска с фотошопа е синът ми, който след 9-тина дни става на 3 месеца и с майка му ни е обхванала манията да му правим хубави снимчици, рамчици .... и т.н.(предполагам тая мания не ние гонила и гони само мене и гена ми а и още много народ с който да може да си споделяме разни хватки по обработката на снимките)Опитвам се да си направя рамки или да ползвам готови такива в програмата, но от уроците които намирам - нищо не ми се получава и съответно почвам да си правя други уроци, а на мен ми трябват рамки......Някой може ли да ми разкаже нещо за тях!Аиде засега отивам да се мъча да измисля и аз нещо....!!!Поздрави на всички и успешен ден!

    #2
    Колега има някои сайтове с уроци ето ти линкове,има доста интересни урочета http://uroci.net/http://www.photosho....bg/Доста от уроците се повтарят но има и такива ,които ги има само в един от всички сайтове!Дано съм бил полезен!Айде със здраве! :D
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3


      Естествено че си полезен!Всякакво инфо ми е добре дошло!То аз освен да разглеждам и да ги правя тези уроци друго нищо не правя смисъл не мога !Ако някой знае някъде където има фрее рамки ще бъде перфектно!

      Коментар


        #4
        Ами сега разгледах един от сайтовете(първия) и вътре има уроци за правенето на рамки и са доста елементарни!Иначе за рамки ще потърся и ако намеря ще дам линк
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          в общия случай - ако си попаднал на снимки със рамки в готов вид, крадеш - снимаш и прилагаш шеф и кройки докато ти се оформи рамката както желаеш и готово. Ако си търсил рамки в интернет не може да не си попадал на готови снимки със рамки
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар

          Working...
          X