Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познат в митницата...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Свързах се ще ми я донесат четвъртък на адрес! И дай боже петък ши светя! благодаря на всички които помагаха и най-вече на колегата Sev които не се умори да се занимава с моите глупости
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #32
      пууунай-накрая
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #33
        остаряхме докато дойдат
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #34
          Пууууу след 5 седмици пътуване и 40бр марки събрани от целия свят най-накрая дойдоха пустите ксенони !!! Не е за вярване!Всичко изглежда ОК за сега по тях дано не се е строшило нещо по пътя!Имам едно леко въпросче, тези две жички които са за куплунга който до сега е отивал на халогенната крушка къде да ги вържа? Защото до сега на Х1 крушката влизаше само един куплунг директно отзад! Другата жичка от ксенона къде да я свържа?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #35
            има оше еднана самата фасунга, дето се хваща крушкатасамо да не объркаш + и -това на крушката е +другото е - :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #36
              Аха ясно! Мерсаж! Вие с какво си пробихте дупки в капаците!?
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #37
                с по-малко свредлои после с нож ги разширих до необходимия диаметъргледай да не направиш много големи, че ще влиза прахправи система дупка-пробаразширяваш-тестваш, докато стане достатъчно широк отвора
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #38
                  Светнаффффф !!! пуу след 3 часа неравна(нервна) борба ги сложих! Голям екшън беше но успехме Доволен съм общо взето днес ми предстои малка регулация на десния фар че доста навътре го върнах и свети но като цяло заниманието започнато преди повече от месец е успешно! Мерси на всички които помогнаха трябва да се разберем само да се видим и да се по-по-почерпим
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #39
                    3 часа...неравна борба :D дано поне си бил на топломоже ли да направиш един експериментзаставаш на тъмно място срещу стена, примерно на 4-5 метрадърпаш ръчната и започваш да експериментирашнатискаш спирачката, включваш нагревателя, сваляш стъклатада ми кажеш дали се забелязва съвсем леко намаляне и усилване на светлинатамерси
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #40
                      Ще го направя! Но това съм го забелязвал и при старите фарове само да отбележа! А иначе да 3 часа неравна борба в подземноия гараж на работа с костюма бялата риза и вратовръзката не помогна това облекло само да кажа! Забавих се щото не бях добре подготвен с инструменталната част, и съм пробивал дупките в капачките с отверка и ги разширявах с ножка! Другото забавяне от 1 час беше в началото още като се чудех къде да ги сложа тея баласти, и в крайна сметка монтирах единия точно до казанчето за чистачките във висящо положение а другия в/у батерията има един ремък при мен и пасна идеално(апропо бърка ли го че е в/у батерията?)! Иначе този 1,9 мотор и жив кошмар да правиш нещо по него! бях разглобил кората отпред и въздуховода и изглеждаше отстрани все едно правя основен ремонт на двигателя, колегите които минаваха всички предложиха помощ защото отстрани изглеждаше че бая съм я закъсал
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #41
                        с това чакане, мерака ти е скочил тройно...костюми, ризи, вратовръзки :D и при мен единият баласт е до акумулаторамисля че не е проблемважното е да са хванати здраво и да не се мандахерцатте нали си имат едни ламаринени държачималко са нескопосани и за всеки случай ги подсилих с по две свинки опашки
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар

                        Working...
                        X