Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой с какво PC е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е с тва бижу + още 2 настолни вкъщи. А ся и жената иска лаптоп Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

    Коментар


      #17
      wwweb написа:
      Е с тва бижу + още 2 настолни вкъщи. А ся и жената иска лаптоп Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Това е, защото си си купил "женски" лаптоп..... Оооо същата работа беше и с мен преди една седмица
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #18
        Dell Latitude D800 ..и едно Ачерче TravelMate 4070
        Прикачени файлове

        Коментар


          #19
          Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"

          Коментар


            #20
            wwweb написа:
            Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"
            Е там вече ще съм пас, след покупка на MSI-чето, двата носача, термостат, реостат, ремонт по ел. системата и некой други тарикатлъци бих казал, че съм зле със спестяванията.... :D

            Коментар


              #21
              wwweb написа:
              Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"
              "След като продадох МЛ-аа, и купих новата Х5-ца немам много,Но сега нали ще продавам фирмата на един човек........ "
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #22
                blagun написа:
                wwweb написа:
                Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"
                "След като продадох МЛ-аа, и купих новата Х5-ца немам много,Но сега нали ще продавам фирмата на един човек........ "
                Не я ли продаде вчера в 07:00! Почвам да се обърквам ,между другото набирам хора за работа като шофьори,да ходят до Берлин с една Крома ’06
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  blagun написа:
                  wwweb написа:
                  Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"
                  "След като продадох МЛ-аа, и купих новата Х5-ца немам много,Но сега нали ще продавам фирмата на един човек........ "
                  Жена ти кара ли още Корсата или ще й взимаш машина на времето скоро?

                  Коментар


                    #24
                    wwweb написа:
                    blagun написа:
                    wwweb написа:
                    Предлагам следващата тема да е "Кой колко пара е събрал"
                    "След като продадох МЛ-аа, и купих новата Х5-ца немам много,Но сега нали ще продавам фирмата на един човек........ "
                    Жена ти кара ли още Корсата или ще й взимаш машина на времето скоро?
                    Аз не ти ли казах, че на корсата и откраднаха цялото купе - ценно било А иначе мисля да взема едно ауди А8 е така да си дитка мацката из града, ако пък не и хареса ще го подаря на някой от форума...А между другото някой ако си търси работа - предлагам!Значи работата е следната: давам ти новата ЕС класа и 50 000лв и си джиткаш по морето 3 месеца и получаваш после още 50 000лв.... телефона на лични моля
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #25
                      Ето го и моето домашно PC CPU AMD Athlon64 3800+ - скоро ще го сполети подмянатаMB ASUS M2R32-MVP ATI Xpress3200 2 x 1 GB DDR2 A Data 800 MHzVideo ATI HD2900 XT2 x HDD 200 GB sata 2 x DVD RW sataДопълнително захранване Fortron 300 Watt за видеото и един вехт лап топ HP Omnibook 4150
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        sclera_bg написа:
                        На това работя, у дома съм с 5-годишно (вече) PC с Athlon XP 2400+
                        Колега, кажи нещо повече за тез Епъли...Никога не съм сядал на такава машина, като изключим едно време Правец 82 (дето си бяха копие на Епъл).Как са програмите? Намират ли се без пари като на ПиСитата?

                        Коментар


                          #27
                          Днес гледах Ламборгини-то на АСУС, една мацка ми го предлага с 10% отстъпка, та се замислям доста...
                          Immortal написа:
                          sclera_bg написа:
                          На това работя, у дома съм с 5-годишно (вече) PC с Athlon XP 2400+
                          Колега, кажи нещо повече за тез Епъли...Никога не съм сядал на такава машина, като изключим едно време Правец 82 (дето си бяха копие на Епъл).Как са програмите? Намират ли се без пари като на ПиСитата?
                          Принципно за МАК програмите повечето и най- необходимите са фрийуеър, теглиш си ги от apple.com, но пакети като фотошоп, офис и тн са платени, но не са толкова скъпи колкото майкрософтските. Но ако ползваш електронен подпис, интернет банкиране и други такива изискващи протоколна идентификация услуги без Уиндоус няма да стане, аз пробвах да мина изцяло на мак, но не става поради тези причини.

                          Коментар


                            #28
                            AMD BARTON 3200+ EPOX EP-8RDA3+NVIDIA 6600GT KINGSTON KIT 2X512MBHDD 200GBDVD NECДобрия стар сокет А
                            Marea Weekend HLX Jtd 110

                            oO(_)____////____(_)Oo

                            Коментар


                              #29
                              Ето и моят:
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                Колега, кажи нещо повече за тез Епъли....... Намират ли се без пари като на ПиСитата?
                                Новите Макове са с процесори Intel (вече две години е така, ама за мене са си нови ) и по тая причина можеш да си слагаш и Windows, даже MacBook Pro е най-бързия Vista компютър. Последното поколение MacPro (настолните машини) са стандартно с по два четириядрени Xeon-а, поддържат до 32 гигабайта RAM и имат четири SATA II слота за до 4 терабайта дисково пространство. Операционната система ти идва с машината. Както каза колегата има огромен брой shareware и freeware програми, но професионалните пакети (поне тези, с които работя) Adobe CS, QuarkXPress, MS Office (който е в пъти по-готин от Виндовския) са платени. Значи ако си свикнал да пазаруваш от "денонощния магазин" работи за Windows, ще можеш да си набавиш от него и съответните аналози за Mac. Единственото, което би ти липсвало в МacOS ще са игрите - просто няма толкова много. Самата ОС - ами просто трябва малко да поработиш на нея. В момента има версии (неофициални, едва ли някога ще има официална) на MacOS X 10.4 и 10.5 (Leopard) както за Intel, така и за AMD "PC"-та, просто е въпрос на хардуер за да тръгне на съответната машина. Но и съприкосновението с хардуера Аpple има своето неповторимо очарование - този който има iPod или iPhone знае за какво говоря. Аз самия не бях се докосвал до MacBook Pro допреди два дена, когато се наложи да "подостря" един чисто нов, донесен на моя близка от щатите. Кво да кажа - влюбих се в машинката, макар да не съм привърженик на лаптопите. Но ценовата политика на Аpple е ужасяваща - това, което в USA е в долари, тука е в евро. На близката ми компютъра и излезе 2700 долара- всичко , да го сметнем по 1.40 лева- това са 3780 лева. Същия модел (15 инчов екран, 2.4 GHz Intel Core 2 Duo, 1440 x 900 разделителна способност, 2GB оперативна памет, 160GB твърд диск, 6x double-layer SuperDrive, NVIDIA GeForce 8600M GT - 256MB SDRAM / dual-link DV) струва точно 5209 лева крайна цена тук (в магазина) - това е нечовешко.
                                ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
                                ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
                                ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

                                Коментар

                                Working...
                                X