Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За работата на NOD32...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За работата на NOD32...

    ...да се смееш ли, да плачеш ли. Забележете как НОД-а изтрива собствените си файлове, дано някой ден не вземе и мен да затрие по погрешка...

    #2
    Авео .. Като гледам файла,който е изтрила завършва на +БГ Патс (или пач, не видях точно) ...Щом е модифицирано,може и да е нещо при "побългаряването".С НОД32 съм от доста време и не съм бил по-доволен с някоя от другите известни програми.Да не говорим за ФПрот ,която ми изтри 13 000 файла от компютъра После и го върнах тъпкано

    Коментар


      #3
      И аз съм с NOD32,и на последък също имам доста проблеми с нея.Май е време за смяна

      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

      Коментар


        #4
        ...или както каза жена ми до мен: "- това е най-съвършенната антивирусна програма, щом се съмнява и трие дори собствените си файлове..." На комповете в офиса и в къщи съм с НОД, а на лап-топа с AVG...мисля че и с двете съм много доволен, не съм бил пълнен с вируси до сега, но за сметка на това, никога няма да забравя Панда-та, която ме пълнеше навремето яко...Между другото, колегата ми в офиса е без антивирусна и казва, че няма смисъл от нея, щом работи предимно на офис-пакетите и тук таме в някой друг форум...и наистина не помня да е бил "грипозен" някога.......вече се замислям.

        Коментар


          #5
          Ами как да разбере дали е "грипозен", като няма какво да го уведоми.Ще се усети ,ако вируса е сериозен и вземе да прави мизерии.Иначе ако е някой червей , полека да разбере Преди 2 години сложих НОД32 и Сайгейт Файъруол и от тогава нямам никакви дертове с компа.Говоря от личен опит с тези програми - грешка нямат

          Коментар


            #6
            Авео, аз съм леко скептично настроен към тази версия на Nod32. Инсталирах я на няколк окомпютъра само проблеми създаваше. По старата версия 2.7.х.х мисля е по-удачна. Навремето ползвах Kaspersky и по-добра програма досега не съм намерил!
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              Между другото, колегата ми в офиса е без антивирусна и казва, че няма смисъл от нея, щом работи предимно на офис-пакетите и тук таме в някой друг форум...и наистина не помня да е бил "грипозен" някога.......вече се замислям.
              Колега, аз доколкото съм чувал вирусите ги правели да пробиват антивирусни и ако няма такава и в интернет не се влиза с ИЕ , то шанса да те пипне нещо е по-малко от 3-4 %. Относно НОД 32 и аз бях с такава , обаче нещо успя да пробие, добре , че си сложих АВАСТ, да ми открие какви са проблемите, НОД-а си мълчеше, след това го затрих, а и във файловете на НОД-а , АВАСТА ми откри троянско конче Нека някой да сподели какво мисли за АВАСТ-а, аз я препоръчвам на всичките си познати
              Истината е някъде там!

              Коментар


                #8
                Нода маи го преебаха, не ебава да се ъпдеитва. Гледам хакерите са се настървили да го преборят, сигурно ще успеят ама аз към него вече не се връщам гати заспалата програма. От АВГ и касперски съм доволен, и с АВГ си карам и до днес. За съжаление касперски немога да го подкарам вече
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  Виста + Касперски и забравяте за вируси и тем-подобни простотий !
                  Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                  ...E90..incoming..!!

                  Коментар


                    #10
                    Само AVG.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia написа:
                      Нода маи го преебаха, не ебава да се ъпдеитва. Гледам хакерите са се настървили да го преборят, сигурно ще успеят ама аз към него вече не се връщам гати заспалата програма. От АВГ и касперски съм доволен, и с АВГ си карам и до днес. За съжаление касперски немога да го подкарам вече
                      Дам, при мен не се беше ъпдейтвал от 12.12.2007 до вчера сутринта. А съм му задал автоматично да се ъпдейтва. Сега пък се ъпдейтва по три пъти на ден! Преди като бях с някоя от предишните му версии (сега съм с 2.5), намираше вирус в собствения си инсталационен файл.
                      Прикачени файлове
                      Space Star 1.9 DID

                      Коментар


                        #12
                        Vista + Касперски и забравяте за компютър като цяло. Истината за Интернет и офис си е Линукс. Ама нейсе.Авео, този скрийншот дето си го дал показва, че НОД32 въпреки всичко работи - открил е Троянски кон във патШ-а дето ти се намира в папаката с Инсталациите. До колкото помня - имаше една версия на кръпката дето го прави "регистриран", която е заразена при "пакетирането". В общия случай - НОД32 си остава добра програма, към която всички имаме мераци... Лично аз обаче започнах да подменям на всичките си компютри антивирусният софтуер с AVAST за домашна употреба - хем на български, хем с безплатна регистрация за 1 година. Горещо препоръчвам AVAST. Разкарайте крадения НОД32 и си сложете една програма, която можете да регистрирате съвсем законно и безплатно.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          jenshen73 написа:
                          Vista + Касперски и забравяте за компютър като цяло.
                          Ако искаш ела да ти покажа дали забравям за компютър ?! С Виста най-тежката версия съм - Ултимате, и със Касперски от най-новите версий. Играя игри, ползвам разни програми и нямам никакъв проблем.Поздрави.
                          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                          ...E90..incoming..!!

                          Коментар


                            #14
                            Само Касперски!Бях с НОД32, благодаря...АВАСТ не съм пробвал но и до него ще стигнем.... Единственното неудобно с Каспера е, че има проблем малко с кракването ама братушките са измислили един чалъм и сега на 3 месеца се прави една процедура и всичко е ОК.Лично аз няма да я сменя скоро с друга.
                            Прикачени файлове
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #15
                              Само Windows Fire Wall, антивирусни не ползвам и никога не съм ползвал, и никога не съм имал вирус, и никога няма да ползвам, и пак никога няма да имам вирус Просто си включете защитната стена и внимавайте с розавите сайтове туй му е майката

                              Коментар

                              Working...
                              X