Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълно каско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пълно каско

    Някой може ли да сподели в неговото каско точката която е за "изключени рискове" !!! Погледнете в ЗК в която е направено каското какво гласи точката "изключени рискове" : http://212.50.16.2:8080/rack1/Saxo/IMG_7010.JPG
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    #2
    Каскато неважи, ако си пил и ако след кражба неможеш да представш комплект ключ/ове с дистанционни за алармата. Така е в Булстрад. Какви проблеми имаш ти?
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    Коментар


      #3
      nanio написа:
      Каскато неважи, ако си пил и ако след кражба неможеш да представш комплект ключ/ове с дистанционни за алармата. Така е в Булстрад. Какви проблеми имаш ти?
      Проблема е на един приятел, просто иска да сравни тази прослувута точка, че досега беше в една ЗК и не остана очарован и иска да си направи сметка къде да прави каското
      Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

      Коментар


        #4
        Вижте точка 15.3 , мисля, че в такъв случай на никой няма да му потрябва каското
        Истината е някъде там!

        Коментар


          #5
          а какво ще каЖЕТЕ ЗА ТОЧКА 16.2, предвид онова ауди КЮ7 което беше смачкано от един паяк в пловдив?

          Коментар


            #6
            От 96 до 2001година плащах за всяка кола автокаско.През тези години само два пъти съм ползвал обезщетение-едно счупено стъкло за 76лв,един капак преден за 150лв и една броня и халоген за 200лв.Като сметна колко пари съм дал за каско,не ми е изгодно.Затова се отказах.Тези стари коли не ги крадат,частите са сравнително евтини,по-добре сам да се оправям.В интерес на истината и при Бившите ВИС-2,и при Армеец не съм имал проблеми с обезщетенията.
            FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

            Коментар


              #7
              JO_666 написа:
              nanio написа:
              Каскато неважи, ако си пил и ако след кражба неможеш да представш комплект ключ/ове с дистанционни за алармата. Така е в Булстрад. Какви проблеми имаш ти?
              Проблема е на един приятел, просто иска да сравни тази прослувута точка, че досега беше в една ЗК и не остана очарован и иска да си направи сметка къде да прави каското
              Не виждам нищо нередно. Навсякъде си е така.

              Коментар

              Working...
              X