Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да правя вулканизатор съвети.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам да правя вулканизатор съвети.

    Искам да направя вулканизатор и автомивка в едно но се чудя какво ще ми е необходимо за това и съвет за мястото в русе давайте колеги чакам съвети ще има спец цени за вас
    FIAT BRAVA 1.6 16V 98

    #2
    Re: искам да правя вуланизатор съвети

    tampico написа:
    искам да направя вуланизатор и автомивка в едно но се чудя какво ще ми е необходимо за това и съвет за мястото в русе давайте колеги чакам съвети ще има спец цени за вас
    "Вуланизатор" - първо като се зачетох в заглавието викам изтървал е "Г"-то пича случва се. Ама вътре гледам пак вуланизираш. В тази дейност ще си пионер така че няма кой да ти каже къде, какво и как. Първия съвет от мен - уточни първо какво ще правиш че тогава да ти даваме акъл какво ще ти трябва за него.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Да бе верно тоя пич какво е намислил?
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        За вулканизатор - машина за монтаж/демонтаж, баланс, казан да проверяваш гумите,крикове (желателно няколко, щото не се знае колко коли ще има), компресор, преди ползвахме една "печка"за вулканизиране на гуми, ама едва ли ще трябва вече, друго сега не се сещам щото работех това преди 11 години, та вече съм позабравил. Останалото са дреболии - тежести (нормални и лепящи), инструменти, лепенки, едно шило за пробиване на гумите (зависи какви лепенки ще слагаш), бормашина да почистваш мястото където ще е лепенката.Взимаш и някоя друга гума за продаване и стартираш Може и да съм пропуснал нещо, но общо взето това е.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Абе той като го гледам може и ’вулванизатор’ да направи
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            ...около разрешителните за разкриване на обекта, ще трябва да минаваш и през РИОКОЗ...хубаво е да имаш контакти там, щото бюрокрацията и разправиите са големи. По отношение на тях, ще ти искат специална отводнителна система от канали, които да поемат нам къв дебит за нам си кво време, както и къде ще се оттича водата. До колкото мисля, ще трябва да се оттича задължително в канализацията, а не в септични ями или нещо такова.Скоро колега от клуба на Рено прави автомивка и ходихме заедно в РИОКОЗ да се разправяме и карам по спомени от лудницата тогава. Ще се разровя за координатите му и ще ти пратя ЛС с телефон и име да се разберете и съветвате.... Поздрави и успех....

            Коментар


              #7
              Авео написа:
              По отношение на тях, ще ти искат специална отводнителна система от канали, които да поемат нам къв дебит за нам си кво време, както и къде ще се оттича водата. До колкото мисля, ще трябва да се оттича задължително в канализацията, а не в септични ями или нещо такова.
              Даже ако не искаха и някакви филтри да се слагат, но не съм сигурен.Мой приятел имаше автомивка и иска да си я отваря пак и той ми беше споменалнещо, но може и аз да не съм разбрал.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                при мен ще е смесено и автомивка и вулканизатор и аз ще работя там ще помагам на гумаджята но се чудя колко ще е инвестицията зада тръгне в началото днес ще видя мястото а другта седмица и машините за гуми и пароструйки стискайте палци
                FIAT BRAVA 1.6 16V 98

                Коментар


                  #9
                  Винаги ми е била интересна етимологията на тази дума... Вулкани...за...тор...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Beissbarth си взимаш (аз пък работех с едни италиански, не се сещам марката, бяха добри,купувани са ’93 и още работят)http://www.beissbarth-bg.com/Гледам, че се продават и втора употреба, доста обяви има.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Ще взема и аз да си направя една автомивка в гр.Свищов. Водата там и без друго нестава за пиене, но пък може да повредя на хората колите
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар

                      Working...
                      X