Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Он-лайн игри загадки или нещо такова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    има решение но то би трябвало да е триизмерно
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #47
      Добре колеги ясно, че това не става единствено с хакване на флашчето http://www.supuzzle.com/supuzzle2.html Това е новата мистерия и за хората с по лабилна психика да не се пробват, защото на мен лично ми идваше да се обеся на мишката след като ми остана една карта да наредя и трябваше да разместя всичко в началото изглежда лесно, но после..
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #48
        Е специално за това с картите - имах такава игричка като малък, беше с числа от 1 до 15 и едно празно, и имаш различни комбинации, написани на гърба на джаджата. всички останали ги наредих с изключение на едно което се казваше "неосъществимо" и много се чудех защо така става - винаги накрая ми се подреждаха 14-16-15, а не 14-15-16. И така един го хванах и го разглобих и просто размених местата на 2 произволни елемента и успях да го наредя. После с изненада установих че не мога да наредя нито едно от другите , освен това което се водеше неосъществимо. И пак като го разглобих и смених местата на 2 елемента, пак другите се нареждаха, а последното - не. В тази задача с картите явно има сменени местата на 2 елемента, и всеки опит за нареждане ще е неуспешен. За да се уверите че е така, разместете местата на кои да е два елемента различни от двата жокера, и накрая те ще си застанат така както е дадено първоначално. Опитайте например вместо да започват с асо-двойка-тройка, да започват с двойка-асо-тройка, или пък вместо 5-6-7-8, да бъде 5-6-8-7. Няма да ги пробвам но съм сигурен че ще стане и накрая жокерите ще си застанат поп-черен жокер-червен жокер. Всичко опира до разместване на местата на 2 произволни елемента. Очевидно и двете игри са нарочно такива нерешими

        Коментар


          #49
          еееее това просто не е истина.... цяла нощ не съм спала да ги мисля тия къщи и накрая кво.... няма решение....е**си кефа....

          Коментар


            #50
            И аз като колегата Оги съм се занимавал с тея малките кирийки с цифрите накрая го разглобих и го сглобих правилно. Мисля, че тази тема ще е полезна добавка към "нощната тема" докато колегите се "трудят" през малките часове да си имат занимавка.
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар


              #51
              а така?
              Прикачени файлове

              Коментар


                #52
                KrAs написа:
                Колега ето ти тема за размисъл а и към целия форум, който не го е правил да се пробва на мен ми отне 32минути можеше и по малко но часът беше 2 през ноща и едвам клепах та ето го и въпроса П.С. Забранено е търсенето по гугъл все пак трябва да ни е интересно. 5 къщи, всяка с различен цвят; Във всяка къща живее един човек от различна националност;. Всеки от тях предпочита различно питие, пуши определен вид цигари и негледа същото животно като някой друг;Указания:1. Англичанинът живее в червената къща;2. Шведът гледа куче;3. Датчанинът пие чай;4. Зелената къща е отляво на бялата;5. Норвежецът живее в първата къща;6. Собственикът на зелената къща пие кафе7. Човекът, който пуши Pall Mall, гледа птичка;8. Мъжът в средната къща пие мляко;9. Собственикът на жълтата къща пуши Dunhill;10.Пушачът на Marlboro живее до този, който гледа котка;11.Мъжът, който гледа кон, живее до този, който пуши Dunhill;12.Пушачът на Winfield пие с удоволствие бира;13.Норвежецът живее до синята къща;14.Немецът пуши Rothmans;15.Пушачът на Marlboro има съсед, който пие вода;Кой гледа рибката?
                Моля ви, кажете ми решението, че ще откача вече.

                Коментар


                  #53
                  KrAs написа:
                  Добре колеги ясно, че това не става единствено с хакване на флашчето http://www.supuzzle.com/supuzzle2.html Това е новата мистерия и за хората с по лабилна психика да не се пробват, защото на мен лично ми идваше да се обеся на мишката след като ми остана една карта да наредя и трябваше да разместя всичко в началото изглежда лесно, но после..
                  За едната бройка
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #54
                    Съседите в дясно нямат акт 13
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X