Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не е лесно да купиш тасове...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Няма смисъл да ги пръскаш със спрей.Ще изкарат 2-3 месеца и ще се обелят пак.Най- добрия вариант е да търкаш до здраво, грунд и тогава спрей.Само това не съм пробвал на мойте.
    Punto 55 SX

    Коментар


      #32
      Боядисвал съм тасове със спрей и 2 години не мръднаха. Преди това съвсем леко ги тръкнах с шкурка. А таса, за който казах, че го подарявам, вече си намери собственик - връща се в София.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #33
        А да знаете от къде бих могла да закупя оригинални тасове за Фиат?Изгубих единият и сега седи доста грозно с 3 таса и една гола джанта
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #34
          Много са скъпи новите, към 40 лв. БРОЙКАТА ! Ако все пак те интересува, ето един телефон в Пловдив: АЛЕКСАНДЪР АУТО ПЛОВДИВ БУЛ.ПЕЩЕРСКО ШОСЕ 117 ТЕЛ 032/ 642-507
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #35
            абе знам че е малко тъпо да се меся в темата ама имам едни 5 таса, правени за екс машината .....цък
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #36
              [quote="evrobom"]
              Kimi_Raikonen написа:
              abarth77 написа:
              Kimi_Raikonen написа:
              Имаше една фирма дето предлагаше лети тасове, но не мога да и намеря сайта сега- ако някой го знае- да казва- мисля че около 60 лв. бяха комплекта алуминиеви и се захващат към 2 от болтовете с допълнителна планка и не падат.
              Има лети алуминиеви тасове, само че сега не мога да намеря темата на пича, дето ги предлагаше, даже по каталог.Има такива- виждал съм ги да се продават.
              аз продавам такива
              Дай някакви снимки или сайт и начин за поръчка- наистина за мен е по- добре алуминиеви тасове с болтове, отколкото лети джанти, защото железните джанти са по- яки за дупка. Чакам линк и как да се поръчат и доставят. :D
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар


                #37
                phoenix написа:
                абе знам че е малко тъпо да се меся в темата ама имам едни 5 таса, правени за екс машината .....цък
                Тасовете са екстра ама аз най-добре да направя снимки на тези които имам та може да се намери същият...имам от най-простите Фиат Бравовски тасове.....и бяха 4етири ама пусто загубих единият и сега е грозно ... ако не намеря същият тас като този дето търся ще те имам в предвид за 4 ри нови.Успех с продажбата,цената си е нормална според мен.
                НЕ на безразсъдното шофиране!

                Коментар


                  #38
                  snake написа:
                  Много са скъпи новите, към 40 лв. БРОЙКАТА ! Ако все пак те интересува, ето един телефон в Пловдив: АЛЕКСАНДЪР АУТО ПЛОВДИВ БУЛ.ПЕЩЕРСКО ШОСЕ 117 ТЕЛ 032/ 642-507
                  Често ходя в Пловдив и бих могла да мина от там за да видя какво предлагат.Благодаря ти за информацията!
                  НЕ на безразсъдното шофиране!

                  Коментар


                    #39
                    В Пазарджишкия автофорум един колега се беше сдобил с голямо количество разнородни тасове :D . Имаше и фиатски, не знам дали все още се продават.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #40
                      Малко снимки на "новите" ми тасове, а и изобщо на колата, след козметичните процедури (пребоядисване на преден капак и предни калници), на които я подложих :D . Промяната при тасовете е особено впечатляваща, можете да ги сравните с вида, в който бяха преди месец.
                      Прикачени файлове
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #41
                        И още 2 снимки:
                        Прикачени файлове
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #42
                          Kimi_Raikonen написа:
                          Имаше една фирма дето предлагаше лети тасове, но не мога да и намеря сайта сега- ако някой го знае- да казва- мисля че около 60 лв. бяха комплекта алуминиеви и се захващат към 2 от болтовете с допълнителна планка и не падат.
                          В Люлин 8-а част е магазина, това е адреса:ул. 3011 №1, срещу Булгаргаз, за контакти тел: 0899/141441, 0899/144114, skype: evrobomЧудно ми е обаче, какво е теглото на тези тасове, колко точно спрямо оста на джантата могат да се монтират и дали не прецакват баланса???Все пак теглото им трябва да е в пъти повече от пластмасовите.
                          2.4 JTD

                          Коментар


                            #43
                            snake вземи сложи едни лети джанти да ти грейне колата, бе човек!

                            Коментар


                              #44
                              snake написа:
                              Малко снимки на "новите" ми тасове, а и изобщо на колата, след козметичните процедури (пребоядисване на преден капак и предни калници), на които я подложих ...да ги сравните с вида, ...преди
                              Промяната въобще е много сполучлива според мен. Летите джанти са си лети джанти, но зимните гуми са ми на стоманени и за това и аз бих предприел такава процедура. Ако не е тайна за капака и калниците колко парички отидоха, защото и там има забележки и при мен? Джанти съм боядисвал със спрейчета, но на капак не бих рискувал сам. Изкупувам оригинални тасове в лошо състояние по 3-4 лв/бр + транспорта - важното е да ги събера все някога 4 еднакви.
                              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                              Коментар


                                #45
                                snake,зимата отминава...Видя ли това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36472
                                ===============================
                                // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                                ===============================

                                Коментар

                                Working...
                                X