Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не е лесно да купиш тасове...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Едно време на Жигулката Маруся вуйчо ми беше донесъл от Великия тогава СССР тасове от хромирана ламарина, които се захващата с планка за болтовете на джантата (както колегата по-горе е писал). Бяха уникални (никой нямаше такива в града )Иначе ми е много смешно като видя тасовете на кола, захванати със свински опашки. Уж се слагат колата да изглежда по-стилно а всъщност с тези свински опашки изглежда идиотски...Харесвам само тасове, които се хващат с болтовете на джантата. Фабричните на стария ми Ситроен бяха такива - оригинални на колата от 1983 година си бяха, нито счупени, нито изгубени...Все пак, snake, помисли наистина за едни лети джанти. Моите на Темпрата ги взех за 200 лв. (все едно 4-5 комплекта тасове)... Не са нищо особено - но е по-добре от тасове, които се губят на всяка дупка.

    Коментар


      #17
      ilkor написа:
      В София на Горубляне точно срещу паркинга на Мелексис има два магазина за автоакцесоари. От там вече втори път си купувам тасове и съм доволен от качеството. От първият комплект изгубих единия в една дупка, но дупката си я биваше - поизкривих джантата дори. Сега поне си имам 3 резерва Тасовете не са вързани с нищо и се свалят доста трудно от джантата. Цената им е 25 лева.Не бих дал повече защото тъй или иначе бях с оригинални при това доста учукани и ми ги откраднаха.Веднъж взех и от Илиенци, но още при слагането два се спукаха ...
      Да не е ТОНЕКС?

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        ...Иначе ми е много смешно като видя тасовете на кола, захванати със свински опашки. Уж се слагат колата да изглежда по стилно а всъщност с тези свински опашки изглежда идиотски...
        И на мен не ми харесват със свински опашки и по тази причина никога не слагам свински опашки. Като искат, да падат. На палиото бях попаднал на страхотни тасове - съвсем тривиални като шарка, но от мека пластмаса, за 2 г. не мръднаха. Още ме е яд, че като го продавах не си запазих тасовете.Сега си имам 3 оригинални фиатски - порядъчно издраскани и изгорели от слънцето, но напълно здрави: Ако си намеря още един такъв, имам си у нас един "сребърен" спрей, като ги пръсна, ще станат като нови.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          snake написа:
          Immortal написа:
          ...Иначе ми е много смешно като видя тасовете на кола, захванати със свински опашки. Уж се слагат колата да изглежда по стилно а всъщност с тези свински опашки изглежда идиотски...
          И на мен не ми харесват със свински опашки и по тази причина никога не слагам свински опашки. Като искат, да падат. На палиото бях попаднал на страхотни тасове - съвсем тривиални като шарка, но от мека пластмаса, за 2 г. не мръднаха. Още ме е яд, че като го продавах не си запазих тасовете.Сега си имам 3 оригинални фиатски - порядъчно издраскани и изгорели от слънцето, но напълно здрави: Ако си намеря още един такъв, имам си у нас един "сребърен" спрей, като ги пръсна, ще станат като нови.
          Колега ако не си намериш един брой съм пръв на опашката за тези три таса.Съвсем съм сериозен.
          Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

          Коментар


            #20
            Richard Burns написа:
            snake написа:
            Immortal написа:
            ...Иначе ми е много смешно като видя тасовете на кола, захванати със свински опашки. Уж се слагат колата да изглежда по стилно а всъщност с тези свински опашки изглежда идиотски...
            И на мен не ми харесват със свински опашки и по тази причина никога не слагам свински опашки. Като искат, да падат. На палиото бях попаднал на страхотни тасове - съвсем тривиални като шарка, но от мека пластмаса, за 2 г. не мръднаха. Още ме е яд, че като го продавах не си запазих тасовете.Сега си имам 3 оригинални фиатски - порядъчно издраскани и изгорели от слънцето, но напълно здрави: Ако си намеря още един такъв, имам си у нас един "сребърен" спрей, като ги пръсна, ще станат като нови.
            Колега ако не си намериш един брой съм пръв на опашката за тези три таса.Съвсем съм сериозен.
            Ако ти колега се откажеш съм втория за тези тасове

            Коментар


              #21
              Marea Bipower написа:
              ilkor написа:
              В София на Горубляне точно срещу паркинга на Мелексис има два магазина за автоакцесоари. От там вече втори път си купувам тасове и съм доволен от качеството. От първият комплект изгубих единия в една дупка, но дупката си я биваше - поизкривих джантата дори. Сега поне си имам 3 резерва Тасовете не са вързани с нищо и се свалят доста трудно от джантата. Цената им е 25 лева.Не бих дал повече защото тъй или иначе бях с оригинални при това доста учукани и ми ги откраднаха.Веднъж взех и от Илиенци, но още при слагането два се спукаха ...
              Да не е ТОНЕКС?
              Нямам идея. Не съм се старал да помня името. Там са 2-3 магазина един до друг.

              Коментар


                #22
                kiler_4o написа:
                sachma написа:
                snake написа:
                kiler_4o написа:
                Аз пък съвсем скоро ще си поръчвам оригинални ... струват към 38-45 лв някъде и са си 1:1 като моите и се захващат с болтове както си трябва ... не знам защо не отидеш да си поръчаш и ти при някой дилър на фиат или в някой магазин ... да влязат в eper-a и да намерят твоите ...
                Ако става дума 45 лв. за 4 таса, съм съгласен, но да не би това да е за бройка ? Защото по принцип оригиналните аксесоари на фиат са невероятно скъпи. Като стана дума за дилъри, в момента на един от изходите на Пазарджик се издига някакво хале, на което видях няколко надписа Fiat. Ще бъда много радостен, ако в града се появи представителство на марката.
                Ако са оригинални това е цената за 1 бр.Купувахме за един нисан оригинални, 45лв/бр.
                хмм, казаха ми 4 броя (отидох да питам) ...
                Колега кажи за тези тасове които се захващат с болтовете - оригинални за пунтото от подписа от къде ги взе 4 бр. за 45 лв, за да си поръчам и аз на мене по принцип и един здрав втора ръка ми върши работа
                Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

                Коментар


                  #23
                  Kimi_Raikonen написа:
                  abarth77 написа:
                  Kimi_Raikonen написа:
                  Имаше една фирма дето предлагаше лети тасове, но не мога да и намеря сайта сега- ако някой го знае- да казва- мисля че около 60 лв. бяха комплекта алуминиеви и се захващат към 2 от болтовете с допълнителна планка и не падат.
                  Е, те за такова животно не бях чувал. Ако има е супер за зимно-лунния пейзаж, който представляват в момента улиците на Варна
                  Има лети алуминиеви тасове, само че сега не мога да намеря темата на пича, дето ги предлагаше, даже по каталог.Има такива- виждал съм ги да се продават.
                  аз продавам такива

                  Коментар


                    #24
                    хубав тас, в Пазарджик - невъзможно, особенно ако е и от кака ти Славянка.
                    FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                    Коментар


                      #25
                      Никъде не съм казвал, че става дума за "Славянка". Вярно е, че "Славянка" са най-големите магазини за авточасти в Пазарджик, но не са единствените.Аз между другото си намерих още 2 такива оригинални фиатски таса, като на снимките малко по-горе. Сега чакам да се постопли времето, ще ги пръсна със спрей и ще ви покажа резултата.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #26
                        ancho написа:
                        хубав тас, в Пазарджик - невъзможно, особенно ако е и от кака ти Славянка.
                        И аз я обичам. Отделял съм по повече от час, за да се убедя, колко по-хубаво масло е Agip от Castrol и ELF... няма равна тая жена!!!

                        Коментар


                          #27
                          PASSARELLA написа:
                          ancho написа:
                          хубав тас, в Пазарджик - невъзможно, особенно ако е и от кака ти Славянка.
                          И аз я обичам. Отделял съм по повече от час, за да се убедя, колко по-хубаво масло е Agip от Castrol и ELF... няма равна тая жена!!!
                          Но тя за това е и толчава, сега се сетих за една случка с един познат: влиза и пита за някаква част (забравих каква): Славянка му казва "жестока" цена. Клиента и отвръща: Како Славянке, жива и здрава да си, още 100кила да качиш ама от тебе нема да си го купя! и си излязъл :D
                          FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                          Коментар


                            #28
                            Добре, че си ги пробвал още там, иначе забрави да ти върне парите. А тая кво се прави, всеки се бори за хляба си, ти да не и оставяш за благотворителност
                            Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

                            Коментар


                              #29
                              snake написа:
                              ... Сега си имам 3 оригинални фиатски - порядъчно издраскани и изгорели от слънцето, но напълно здрави: Ако си намеря още един такъв, имам си у нас един "сребърен" спрей, като ги пръсна, ще станат като нови.
                              Преди седмица колега, който живее в Хаджи Димитър видял един точно такъв в тревата. На следващия ден, тръгвайки си от работа до виждам на задна дясна - поставен така, че да ме впечатли. Ако някой си го познае да каже - връщам. При положение, че няма такъв съм готов да ти го подаря. По-добре е да събереш комплект. Аз имам 3 от друг модел. Оставих един на входа на Видин. Страшна яма. Търся си такъв, така че ако накой продава - купувам.
                              Прикачени файлове
                              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                              Коментар


                                #30
                                Тъй като няма рубрика "Подарявам", използвам темата, за да обявя, че подарявам това хубаво оригинално фиатско тасче. Абсолютно здраво е, мисля, че е 14-ка. Ако някой го иска, да дава координати на Л.С. и му го изпращам по "Еконт".
                                Прикачени файлове
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X