Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко спам....кола до 10 000 лева .... съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    5 страници изписано и накрая усещам как колежката ще продължи да си кара доброто старо Фиатче

    Коментар


      #77
      Kuku написа:
      ИмаХ рожден ден вчера
      мамка му ,тъкмо си мислех ,на колежката за какво и е кола да даде парите да се напиеме ,а все ще се намери кой да я вози !!
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #78
        wwweb написа:
        5 страници изписано и накрая усещам как колежката ще продължи да си кара доброто старо Фиатче
        Чекай ся са видиме дали няма да се размине тънко ... но едно е ясно : Тази кола повече НЕ става за дълъг път А аз като тръга и ги правя по 5 000 за седмица...така че си мисля искам или не ще трябва да я сменя
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #79
          вземи си едно браво, ама бензиново
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #80
            Едно Фиат-че Стило 3-врати също е вариант, само май не се вмества много в 10-те бона. Почти не съм видял тема във форума някой да има сериозен проблем със Стило.А каквато и да е неподдържана кола ще ти изневери на път, когато най-малко очакваш. Преди година пред мен на светофара лумна в пламъци от под капака Ауди А6, така че тея съм ги отписал тотално
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #81
              pakumba написа:
              вземи си едно браво, ама бензиново
              Дааааа и задължително да е 1.2.... от толкоз километри на седмица гарантирано само ще се разпили на 1.3 (ще стане бегачка!) Съжалявам за оффа ама не се сдържах ... те някой фиата са така, влагаш в тях 3-4 бона и живеят втори живот Моят е така, така, че колежке не се отчайвай от където е текло пак ще тече!
              Fiat Bravo 80 16V

              Коментар


                #82
                wwweb написа:
                Мен, ако ме питаш, тия шведи, за 80 години история, не са мръднали грам в дизайнерско отношение.После Алфата била ръбеста
                wweb качвал ли си се някога на волво или саабтова е истината и само някой да каже че волво е било форд

                Коментар


                  #83
                  Rigel написа:
                  и само някой да каже че волво е било форд
                  Някой вече го каза

                  Коментар


                    #84
                    Не искаш италианка ама ей сега гледах една Либра за около 9000 лв. мммм красавица как се изкушавам да подаря Мареата на някого за около 5500 лв.и да скоча в Либрата.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #85
                      Rigel написа:
                      wwweb написа:
                      Мен, ако ме питаш, тия шведи, за 80 години история, не са мръднали грам в дизайнерско отношение.После Алфата била ръбеста
                      wweb качвал ли си се някога на волво или саабтова е истината и само някой да каже че волво е било форд
                      Аз точно защото съм се качвала на Волво мисля беше В70....преди 3 години моя приятелка го взе новичко за около 45 000 евро.Колата е дизел,екстри всякакви и невероятен комфорт и стабилност.Като я гледаш една такава голяма ,дълга и тежка кола...а колко е пъргава ... бедна ви е фантазията Незнам но от всички БМВ Х5 - ци , М3 - ки , Мерцедели СЛК и Тойоти,а и малко Аудита бих се спряла само на Волво и Ауди 6 куатро.Но това е ако човек има 50 000 евро излишни и минимален доход на месец от 10 000 лева.
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар


                        #86
                        Чак сега се замислям (не знам, защо), че ако ти се дават 10’000лв. на куп, то вече има не малко нови коли по 20’000лв., които на лизинг за две години може да са без оскъпяване, т.е. с едни 40% първоначална вноска от 8’000лв. (+ около 2000лв. разходи по лизинг, регистарции и т.н. - общо 10’000лв.), ще ти останат да изплащаш 12’000лв. за 2 години - както и да го смятам са по 500лв. на месец Лесно ако решиш да заминеш на някъде ще "продадеш" колата с тристранно споразумение и някой ще продължи лизинга, а ти ще вземеш първоначалната си вноска Мисля, че няма как да загубиш повече от инвестицията в една употребявана кола - не съм пресмятал, но предполагам, ако съде по себе си

                        Коментар


                          #87
                          Bella написа:
                          Rigel написа:
                          wwweb написа:
                          Мен, ако ме питаш, тия шведи, за 80 години история, не са мръднали грам в дизайнерско отношение.После Алфата била ръбеста
                          wweb качвал ли си се някога на волво или саабтова е истината и само някой да каже че волво е било форд
                          Аз точно защото съм се качвала на Волво мисля беше В70....преди 3 години моя приятелка го взе новичко за около 45 000 евро.Колата е дизел,екстри всякакви и невероятен комфорт и стабилност.Като я гледаш една такава голяма ,дълга и тежка кола...а колко е пъргава ... бедна ви е фантазията Незнам но от всички БМВ Х5 - ци , М3 - ки , Мерцедели СЛК и Тойоти,а и малко Аудита бих се спряла само на Волво и Ауди 6 куатро.Но това е ако човек има 50 000 евро излишни и минимален доход на месец от 10 000 лева.
                          чисто ново (от магазина ) волво S60 sport 2.4i 170коня с кожен салон, уникални алуминиеви джанти 17-ки, би-ксенон светлини, отопляеми седалки и още и още и още .... "само" за 57 000лв!и нека после новото браво колкото и да е хубаво да струва 40 000

                          Коментар


                            #88
                            Бе незнам дали Волво е Форд, но СААБ със сигурност е ФИАТ (с двиатели JTD)

                            Коментар


                              #89
                              И на мен ми направи впечатление,че новото Браво с екстрите с които го искам струва около 37 000 лева....това е лудост
                              НЕ на безразсъдното шофиране!

                              Коментар


                                #90
                                Вяно, СААБ е много добър вариан. Не само защото ми е любимата марка Един New 900 ....
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X