Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко спам....кола до 10 000 лева .... съвети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    А какво мислиш за Шкода Октавия.Има и втора ръка от Еура Тек.Ама дизел за тея пари няма.Аз лично съм се ориентирал на там.
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #62
      MartoModev написа:
      А какво мислиш за Шкода Октавия.Има и втора ръка от Еура Тек.Ама дизел за тея пари няма.Аз лично съм се ориентирал на там.
      Ехххх..от къде разбра за Шкодичката..за Октавийката мога да говоря до утре :D Ходила съм два пъти с една Октавия от най-новите до Германия и комфорта за отпред седящите е невероятен....само да не ти се наложи да седиш на задните седалки...място има за деца до 10 годинки и край.Иначе колата си вдигаше до 220 без проблем и е много стабилна и комфортна...ама това което аз искам е мнооого скъпо на този етап за мен
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #63
        Отиваш на Фабия комби да кажем.Ама е по нисък клас.Ама може да се избере с много екстри.http://www.skoda-auto.com/bgr/servic...hand-fabia.htm
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #64
          Е не Фабия...много евтин вид има...ако Шкода само Октавия и нищо друго!
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #65
            Bella написа:
            Видяхме колко читави са италианките,НЕ Благодаря!А4 не е моята кола...и то в интерес на истината Фиата е почти като ниския клас А4....тц
            Италянките не знам колко са читави,но на това А3 TDI обслужването му е половин торба с пари.Мисля,че само обтяжните ролки са четири по около стотина лева.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #66
              Bella написа:
              Е не Фабия...много евтин вид има...ако Шкода само Октавия и нищо друго!
              Поразгледай в мобиле.Има избор.
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                #67
                е значи навита си на октавия а на Vw не немога да го разбера тая шкода е 1:1 с пасат 4
                Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                Коментар


                  #68
                  е поне един коментар на моето предложение няма ли да има....толкова ли е загубено и безсмислено
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #69
                    phoenix написа:
                    е поне един коментар на моето предложение няма ли да има....толкова ли е загубено и безсмислено
                    Никък не е загубено, критерийте на колежката ми се струват не много окей....

                    Коментар


                      #70
                      Аз разбирам че колежката си е харесала А3-ката, ама не разбирам на кой критерий не отговаря тази кола.....според мен няма критерий който е казала и да не отговаря, дори е нещо повече....Според мен няма кола която да е с повече екстри от тази и да е на тези години, и да има такъв мотор....при това евтино окачване. Просто не разбирам.Явно ще се купува Алди А3, то е ясно вече.
                      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                      ИТАЛФЕСТ 2007

                      Коментар


                        #71
                        phoenix написа:
                        е поне един коментар на моето предложение няма ли да има....толкова ли е загубено и безсмислено
                        Твоето предложение е мног оинтересно и нестандартно.Рядко съм виждала такива коли и като цяло май са си рядкост в БГ.Ако намеря в някоя къща и я покарам ще мога да кажа повечко.А за екстрите просто нямам какво да добавя,СУПЕР Е !!!Ще се замисля много сериозно над предложението ти!
                        НЕ на безразсъдното шофиране!

                        Коментар


                          #72
                          Изчетох цялата тема...удивително е след толкова много сменени коли и толкова наляти пари в тях....защо непременно държиш да караш Европейска кола.При това за работа.Да беше казала-важна ми е формата,усещането за път и скорост...с две ръце щях да ти препоръчам италианска.Ако беше казала" Важен ми е комфорта,тишината,глезотията...Тогава отговорът е ФРЕНСКА.Но кола за работа...търсиш на грешното място.Погледни на ИЗТОК.Далеееч,далееч на изток...има една държава,на чието знаме има нарисувана голяаааааааама червена точка върху бял фон.И там хората от 20 години правят коли,дето нито имат италианската форма и стабилност,нито имат френския комфорт,нито са се срастнали по германски с традицията.Колите им са създадени просто за да работят.И го правят в продължение на много години и стотици хиляди километри.Даже милиони километри понякога.И тия коли от поне 10 години насам заемат първите места в класациите за качество и последно място в статистиките на пътните служби по брой повреди.Места,до които нито един европейски производител не се е добирал скоро и като гледам на къде вървят нещата-надали коро ще се добере.

                          Коментар


                            #73
                            Immortal написа:
                            За какво й е Опел Астра дизел, като двигателят му ще е ФИАТски, само за едни ръждиви немски ламарини ли да дава 2 пъти повече пари?Готов съм да споря за Ауди и Голф, че са боклуци, защото доскоро карах Ауди А4 служебно, а сега чат пат 2 голфа ТДИ (единият IV, другият V). НИКОГА не бих си купил такава кола!Не че Темпрата е по-хубава, но има 100-пъти по-добри коли за по-малко пари. Говорим за втора употреба автомобили...Аудито, което карах доскоро с газовия инжекцион излезе 14 хил. лв, с ремонтите досега е надхвърлило 16 хил, като все още един проблем с губене на обороти когато си поиска не е отстранен... То не бяха виещи лагери, не беше предница... на всичко отгоре е без климатик и без бордови компютър... Мерси от такива "автомобили".
                            A4 никой не го е препоръчвал ,поради много здравата му предница Голф 3,4 лично сме ги скапвали от каране ама никакви проблеми ,никакви ,еле па 3-ката която 3 пъти даже я удрях Е не може нов модел кола ,па и ефтина ,друг е въпроса ,че колите след 98-а са такива трошляци !То ако е така Kuku по-нагоре беше написал да си вземе една Е класа и да се пенсионира с нея поне е вечна кола !А3-ка за мене е най-дбрият и компромисен вариант ,за ДИЗЕЛОВ автомобил ,ако толкова държи на него !
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #74
                              Kuku написа:
                              tomazo написа:
                              който иска да спорим да спорим !
                              имаш рожден ден днес простено ти е Ама какво правиш цял ден във форума ,а не празнуваш
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                #75
                                ИмаХ рожден ден вчера

                                Коментар

                                Working...
                                X