Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забранен внос на автомобили по-стари от 2000 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забранен внос на автомобили по-стари от 2000 г.

    Тъкмо се връщам от Дупница и се заприказвах с един от продавачите там, та той ми каза, че след 1 януари 2008 вече нямат право да внасят коли с дата на производство преди 2000 г. Да сте чули нещо подобно, защото човекът ми каза, че тоя закон е приет, а пък аз за първи път чувам за подобно нещо?

    #2
    Golf 3ка юзърите ще преминат на нови Bravo-та!!! :DE предполагам, че като частно лице ще можеш да си вкараш кола от която и да е година!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Не имаше такъв проектозакон, но го няма в държавен вестник което ще каже че не е приет

      Коментар


        #4
        Marea Bipower написа:
        Не имаше такъв проектозакон, но го няма в държавен вестник което ще каже че не е приет
        Ами ОК, но тоя ми разправяше, че е в сила от 1 януари, а не вярвам точно той да не е запознат или пък да има файда да ме лъже.Подобен закон променя доста неща, а и аз лично бих подкрепил.

        Коментар


          #5
          А стига ве Ако беше приет този закон ,надали щяхме да разберем от някакъв случаен джамбазин за нея ,би трябвало да се разчуе доста .Отдавна имаше идея да не се внасят коли по-стари от 10 год. ,но всяко чудо за 3 дни .П.С То старите тройки ще достигнат цени като на по-нови четворки И ко прайм ся - няма да си купуваме коли ,понеже повечето от нас надали могат да си позволят кола 2000г+
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            Е то през лятото се говореше за екотакса...но не се получи. Пък и ако е влязъл този закон...утре ще ми дойде една колица 94-та година...срамота е да не мога да я вкарам

            Коментар


              #7
              Няма такова ограничение и ако го въведем,ще ядем пердах с голямата тояга от ЕС.Свободно движение на хора,стоки,услуги и капитали.Това е.Румънците вече опитаха.Еми подвиха опашка и си разрешиха вноса.Не е толкова проста тая работа.Утре на същия принцип някой ще поиска да спре вноса на лекарства,понеже си има собствено производство...

              Коментар


                #8
                Този проекто закон беше за автомобили идващи извън европейският съюз като освен годините трябвало да отговарят на евро 3. За момента обаче такъв закон няма.Няма логика една кола да може да се кара в Италия или Германия например а в България да не може.Нали идеята на обединена европа е еднакви стандарти навсякъде.

                Коментар


                  #9
                  Типично джамбазко ’къпане’...Колко ни е тжко, как ще работим, гледай каква е хубава - а вече не можем да докарваме такива... Грабай бързо докато някой не я е купил, после още една торба пари ще ти трябват....Толкоз.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Re: Забранен внос на автомобили по-стари от 2000 г.

                    wwweb написа:
                    Тъкмо се връщам от Дупница и се заприказвах с един от продавачите там, та той ми каза, че след 1 януари 2008 вече нямат право да внасят коли с дата на производство преди 2000 г. Да сте чули нещо подобно, защото човекът ми каза, че тоя закон е приет, а пък аз за първи път чувам за подобно нещо?
                    Масата от тия "интелигенти" нямат и средно образование, защо изобщо се разправяш с такива.
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Marea Bipower написа:
                      Не имаше такъв проектозакон, но го няма в държавен вестник което ще каже че не е приет
                      Ами ОК, но тоя ми разправяше, че е в сила от 1 януари, а не вярвам точно той да не е запознат или пък да има файда да ме лъже.Подобен закон променя доста неща, а и аз лично бих подкрепил.
                      Ами видно не е запознат, щом закона не е публикуван в държавен вестник значи няма такъв.

                      Коментар


                        #12
                        Нямаше нищо общо с покупката на кола целия разговор. Не случайно казах горе, че нямаше файда да ме лъже. А и не беше някой пикльо, а възрастен човек на около 50-55 години. Ако беше от масата "интелигенти", едва ли щях да стигна въобще до някакъв смислен разговор с него. Както и да е, ако има нещо ще се разбере ...

                        Коментар


                          #13
                          Може да питаш А4О от Алфа Форума ,където си гледал една кола при него
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Няма такова нещо - преди два дена вкарахме автовоз - на него има коли доста по старички от 2000 година

                            Коментар


                              #15
                              wwweb написа:
                              Нямаше нищо общо с покупката на кола целия разговор. Не случайно казах горе, че нямаше файда да ме лъже. А и не беше някой пикльо, а възрастен човек на около 50-55 години. Ако беше от масата "интелигенти", едва ли щях да стигна въобще до някакъв смислен разговор с него. Както и да е, ако има нещо ще се разбере ...
                              Aма те тия старите са най-изпекани.Не вярвай на никой от там и не се заблуждавай от външмият вид.Бях свидетел един човек на същата възраст костюмарче,знаеш ли как мазно говореше, абе пълен баровец си залагаше часовника за 200 лева че бил закъсал и неговите хора от германия ще дойдат след 2 дена,ще му донесат пари и ще го откупят и голям оборот ще направи на заведението.Какво да ви кажа,от интерест отидах в това заведение да питам какво е станало, часовникът струвал около 20 лева. Мушенници всякакви не вярвай на никой само на очите си!Преди колите внос от Италия бяха издухани боклуци и незнам си кво, сега колите от германия са боклуци че зимата хвърлят луга и ги издухват на аутобаните,а от Италия са суперА и за какъв внос говорим ний сме в ЕС, а и се очаква да влезем в шенгенската зона както повечето от страните на ЕС тогава вече за никакъв внос не може да се говори,ставаме голямо семейство
                              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                              Punto Sporting 1.9JTD 2003
                              ex. Fiat Marea TD100 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X