Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба към колегите от Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба към колегите от Бургас

    ....извинявам се, че ще ви занимавам, но имам следната молба. В понеделник или вторник ще бъда в Бургас, тъй като трябва да ходя в Растителна Защита. Намерих адреса, видях го на картата в БГмапс, но абсолютно не мога да се ориентирам. Молбата ми е ако е възможно да се уговоря с някой да се видим в града и заедно да отидем до там. Работата ми е буквално за 10 мин., след което отиваме на кафе да почерпя. Ако някой може да се измъкне в работно време, нека ми пише на ЛС - телефон, на който да му звънна, като пристигна в Бургас. Няма значение часа, но трябва да е в работно време, така че дали предиобед или следобед, няма значение, стига да е удобно на колегата. Според това аз ще организирам тръгването си от Варна.И втората ми молба е, ако има някой, който да работи на пристанището в града и е наясно как и къде се вади зелен пропуск, да ми пише къде трябва да отида.Предварително благодаря на отзовалите се.Адреса на РС-Бургас е:Регионална Служба за Растителна Защита - Бургас. ул. ,,Комлушка низина

    #2
    Ако евентуално никой не е свободен, ей тука съм ти направил една яка рисунка Улицата не успях да я видя в бг мапс, предполагам че е някъде в района "Комлушка низина", който съм го нарисувал с жълто. Маршрута ти е с розово, с черното съм ти изкарал обектите, които трябва да видиш по пътя си, със синьо е последният светофар на изхода за Созопол, там завиваш надясно и после първата вляво към Бриколаж. Според мен истината е някъде там, макар че никога не съм знаел къде точно е Растителна Защита. За Гражданска защита съм сигурен, че е точно зад Бриколаж-а. Успех!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    Коментар


      #3
      Идея нямам къде е тази улица. И аз я търсих с БГмапс и не можах да я намеря. Асоциациите с найменованието на улицата също не ми помогнаха
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Ахах, това като гледам е на 1-2 км. от къщи Като гледам картата, ако наистина е там и не можеш да се оправиш - мога да те закарам

        Коментар


          #5
          Тая улица се намира в промишлената зона, адреса на един завод, които ни мбяха потенцияални клиенти е "Комлушка низина"1 .Мисля, че е някъде точно там, където казват колегите - като тръгнеш за Меден рудник, преди комплекса в ляво...

          Коментар


            #6
            така като гледам картата знам къде е, там имам познати които работят на 3 места - мога да попитам тях ако не го намерим ...Едит: Сигурен ли си, че това е адреса ? Подочух, че преди не било там... Казаха ми, че било в комлука до петрола... ама аз така или иначе ще дойда с теб - ако не го намерим там ще го потърсим другаде Все ще го открием, все пак малко ли хора познавам в тоя град

            Коментар


              #7
              ...е имах си аз и да не е там....този адрес ми го дадоха от министерство на земеделието...ако те не си знаят къде се помещават подчинените им...сакън ти и администрация на тая държава...хахаха

              Коментар


                #8
                Авео написа:
                ...е имах си аз и да не е там....този адрес ми го дадоха от министерство на земеделието...ако те не си знаят къде се помещават подчинените им...сакън ти и администрация на тая държава...хахаха
                Ще се учудиш ли от администрацията,ако не е там.Преди наистина беше в комлука до петрола,може и още да е там може и да е на твоят адес.Каква е тая улица бре,мислех че знам всички улици в Бургас,за първи път я чувам
                A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                Punto Sporting 1.9JTD 2003
                ex. Fiat Marea TD100 1998

                Коментар


                  #9
                  току що ми казаха - намира се... по картата стигаш до околовръстното - до светофара за созопол и меден рудник... на светофара завиваш на ляво. след 200 м. има бензиностанция на петрол в дясно. веднага след нея свиваш в дясно и караш направо докато не стигнеш Бургаска корабостроителница / завод Илия Бояджиев /. точно преди него в ляво имало 1 пресечка... било там...не съм го виждал това Регионална Служба за Растителна Защита - Бургас, но ми казаха че е там...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    ...благодаря много на всички колеги, имаме вече насока, така че с Крум ще се оправим. Благодаря отново...

                    Коментар


                      #11
                      пиши все пак къде се намира - да го знаем
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        Тази вечер ми смениха съединителя и утре ще имам кола ... ако се наложи ще дойда от някъде да те "взема" ... после отиваме да вършим работа - и без това ще ходя до комлука да ми сменят маслото на ск. кутия ...

                        Коментар


                          #13
                          ....искам и тук да благодаря на колегата vesko.t за това че излезе от работа и се шматкосва с мен из Бургас....да им се невиди и тая растителна защита, дето наистина се невиди....ако знаете къде беше забутана и колко трудно я открихме...ужас. Хиляди благодарности Веско, имаш голяма черпня от мен за помощта. В неделя съм пак в Бургас, така че може да се видим отново. Поздрави на всички

                          Коментар


                            #14
                            Авео написа:
                            ....искам и тук да благодаря на колегата vesko.t за това че излезе от работа и се шматкосва с мен из Бургас....да им се невиди и тая растителна защита, дето наистина се невиди....ако знаете къде беше забутана и колко трудно я открихме...ужас. Хиляди благодарности Веско, имаш голяма черпня от мен за помощта. В неделя съм пак в Бургас, така че може да се видим отново. Поздрави на всички
                            ние говорихме по телефона, но сори още веднъж, че не можах да дойда аз ... Нямаше как да изляза от училище а и телефона ми се изключи (low bat)... но щом сте се оправили - супер ...

                            Коментар


                              #15
                              ...оооо, те изпълненията продължиха и на другият ден. Вечерта се прибрах по живо по здраво и на следващият ден, както си дремуцах в леглото към 10.30 ми звъннаха и аййййде пак към Бургас. Този път малко по-спокоен, че съм научил горе-долу пътя...нищо подобно, въртях се напред-назад, накрая седнах в една бензиностанция и звъннах на Веско да тръгва да ме търси. То пък за късмет, се оказа че съм на две крачки от дома му, та от там пак на пристанището....абе мани, ...пространствен идиот съм си и това е...но следващият път смятам, че ще се оправя.

                              Коментар

                              Working...
                              X