Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кво стаа в таа държава бе.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кво стаа в таа държава бе.....

    Абе какво става бе, кви сме ние?!?!?! Току що по радиото чувам че на тотлебен 2-ма затрупани под някакви отломки... Кво става , кви са тия идиотски инциденти?Във варна пада козирка, убива жена...В софия падат висулки, чупят коли...Заливат училищна зъболекарка с киселина...Коли се размазват за щяло и нещяло...Над 1000 на 7 млн загинали в катастрофи....Наркоман убива таксиджия за 10 лева...Хора се бият по улиците за отнемане на предимство....Във варна пада друга козирка....Преди време футболни запалянковци убиха човек с бомбичка...На нова година редовно има осакатени от некачествени фойерверки...Австралиец убива младеж в центъра на софия...Англичанин опита да убие собственик на заведение...Камион размазва млаади мъже, спрели в аварийна лента на магистралата...Деца загинаха смазани под наплив на тълпа на входа на детска дискотека...Полицаи стрелят в пияно състояние, убиват младежи...Световен шампион на българия, лице на кампания анти-алкохол убива млад мъж при катастрофа след употреба на алкохол...Винаги се случва най-лошото преди да се направят някакви проверки на нещо...Кво става в тая държава бе хора?!?! Ние ли сме най-големите идиоти в европа? Печелим наградата "Чарлз Дарвин" за цялостно творчество по всички показатели!!!!!!!!!!!!!Съжалявам за лиричното отклонение, исках да си излея мъката... ще потърся помощ при специалист

    #2
    Аз също се чудя какво става в тая държава, но имайки предвид търсенето на сензации, никой няма да напише текст за добра жена, намерила и върнала портфейл. Или как детските градини си правят тържества. Важното е да се плюе. Всяка втора дума българска е с негативна нагласа. А колкото до падналите козирки след толкова некачествени безумно бързи строежи с много малка инвестиция, очаквам скоро по морето хотела построен на дюна без разрешително и хотелите на Пампоровец /чиито реконструкции стигат до бутане на основни носещи стени/ да паднат и да затрупат група шпрехещи туристи. Изобщо с две думи сами сме си го направили.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Оги горещо те съветвам да прочетеш това което колегата deadairplane е постнал в една друга тема с подобна тематика http://www.bgsviat.narod.ru/ на мен лично ми обясни доста работи. Иначе какво става- беззаоние, никакъв контрол, санкций абе общо взето едно голямо НИЩО и честно казано яд ме е!!

      Коментар


        #4
        EVITA написа:
        Аз също се чудя какво става в тая държава, но имайки предвид търсенето на сензации, никой няма да напише текст за добра жена, намерила и върнала портфейл. Или как детските градини си правят тържества. Важното е да се плюе. Всяка втора дума българска е с негативна нагласа. А колкото до падналите козирки след толкова некачествени безумно бързи строежи с много малка инвестиция, очаквам скоро по морето хотела построен на дюна без разрешително и хотелите на Пампоровец /чиито реконструкции стигат до бутане на основни носещи стени/ да паднат и да затрупат група шпрехещи туристи. Изобщо с две думи сами сме си го направили.
        Много правилно важното е да се плюе и да се отрази новината в която има кръв.Жалко за нас.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Да де, естествено че се отразяват само сензациите, ама не ви ли се струват някак идиотски, глупави, не-ставащи в другите държави, ами само при нас?Marea Bipower, онази статия... ... поставя много въпроси.... ще я прочета цялата по-късно, благодаря за линка.

          Коментар


            #6
            по-добре да дават всички абсурди които се случват за да знаем как да се подготвим и пазим

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Да де, естествено че се отразяват само сензациите, ама не ви ли се струват някак идиотски, глупави, не-ставащи в другите държави, ами само при нас?Marea Bipower, онази статия... ... поставя много въпроси.... ще я прочета цялата по-късно, благодаря за линка.
              мнооогооо интересна статия В началото на

              Коментар


                #8
                Абе то и в други страни става така, ама както се изрази евита, само тук се набляга на негативизма. И по света стават катастрофи, но тука го нарекоха "война". Ако се направи статистика на 1000 души за всяка държава средно загинали в птп, сигурен съм, че няма да сме на първо място. А в държавата първенец едва ли тази ситуация е кръстена война. За Ставийски, също. Не че съм на негова страна, ама когато печелеше медали, участваше в благотворителни акций и т.н. беше БЪЛГАРИН. И се акцентираше. Когато се случи тази трагедия, вече е руски алкохолик. И се чопли. Те не осъдиха който трябва, ама сега го напинят човека на всяка цена да го вкарат в затвора. А колко други има които мъртво фиркани убиха не един или 2- души в птп, и ги осъдиха условно. Полицая в Дружба който пиян уби цяло семейство ? Да не изброявам. Или пък за убит от полицай човек. Да неприятно е , но е факт както се казваше в една реклама. В Италия също полицай уби фен, преди това пък фенове убиха полицай, но не се водят дебати с години и да се чопли и акцентира на това. Милиони примери. Преди време в бТВ имаше една рубрика, "Добрата новина". Е трябва във всяка телевизия да има такава. Защото на добри дела никой не обръща внимание. Справка кантонера който върна над 1 милион лева, въпреки че живее в мизерия. Аху иху. 1 ден слава, един часовник подарен от министъра на транспорта и човека потъна в забрава. И продължава да живее в мизерия. А с този милион, щеше да си оправи живота от раз...

                Коментар


                  #9
                  Никой не ни контролира. Управниците разграбват каквото е останало, а ние сме оставени на пройзвола. Всичко българско и родно се разпродава.... До известна степен и ние сме си виновни че ги избираме, и просто толкова се чудя на хора които не гласуват или пък гласуват за толкова очевадни държавни крадци... Но също така ние не можем да знаем какви са тези дето ги избираме за съжаление.Ако не се роди във всички идеята за промяна и най-накрая да направим нещо, а не само да говорим и да се примиряваме, се махам от тая скапана държава. Млад съм още и имам право на добър живот.
                  Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                  Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                  Коментар


                    #10
                    За мен е попресилена тая статия. Доста несъответствия и натамънявания. Да, подхранва желанието ни да вдигнем юмрук и да изревем ’Знаех си аз, че не е наша вината, мамка им!’. Но истината е че ние си ги избрахме тея хора и ние хвърляме боклук през балкона и ние хвърляме фасове по земята и ние пикаем в морето и ние къртим с хилти между 14-16 часа следобед и ние .....(моля попълнете).Кантонера му дадоха часовник и награда, с която заплатата му стана над незнам какъв праг, дигнаха му данъка и излезе че трябва да даде пари задето е постъпил правилно. Слави Трифонов помня, че му възстанови парите като жест към честността.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        @deadairplaine: решението да натикат циганите в затвора не е най-разумното - там от чии данъци мислиш, че ще ядат??? Най-разумното решение с циагните, поне според мен е, да ги изселим нанейде от дето връщане няма - на луната.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Проблема с циганите е много лесно решим. Въпрос на воля от правителството. Циганите са народ, който скача според тоягата. Трябва да почне да се изисква от тях това което се изисква от всички българи. Никакво скатаване на сметки за ток, вода, никакво толериране. Нека наистина няма разлика българин ли си ром ли си. Ако държавата им покаже ясно че не им минава номера - те ще се нагодят. Не е луд тоз дето яде баницата а тоз дето му я дава.

                            Коментар


                              #15
                              Мачкат ни колегиии мачкат ни както си искат тъпите политици!!!По въпроса за черногледството и негативизма смятам, че когато на един човек му е черно цял ден се предава и на околните, ето за пример аз тази вечер- разтропа ми се предницата от шибаните дупки, нещо тоците в колата не са ми наред, в работата ядове за капак на всичко щях да бутна една мангалка с дете която пияна се шляе по средата на Цариградско шосе ,ммного ми се насъбра отидох да взема приятелката ми то работа беше в добро настроение ама...и на нея й се скофти, та мисълта ми е такава, че като на 90% от българите им е черно ежедневието по ред причини, просто и новините са такива, и бабичките в трамвая са навъсени и лелката в данъчното се зъби....А относно статията тя направо ме шокира бях чел за Луканов ама чак пък това- не съм очаквал, а като погледнеш то найстина си е така, а това може само да ме натъжи за жалост.

                              Коментар

                              Working...
                              X