Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно "C" категория

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане относно "C" категория

    Искам да попитам, някой карал ли е въпросната С категория скоро ? Да ме информират за цени, процедури и т.н. Един приятел ми каза, че от тая година в листовките за С категория били вкарани и въпроси за принцип на действие и устройство на двигателите.

    #2
    В листовките за С категорията няма въпроси свързани с движението по пътищата като цяло. Тях се счита, че си ги научил като си карал за В. Основните въпроси са свързани с устройство на автомобила, документи за превоз и т.н.
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар


      #3
      Re: Питане относно "C" категория

      ////Punto//// написа:
      Искам да попитам, някой карал ли е въпросната С категория скоро ? Да ме информират за цени, процедури и т.н. Един приятел ми каза, че от тая година в листовките за С категория били вкарани и въпроси за принцип на действие и устройство на двигателите.
      Ами нормално е за въпросната категория да се изискват малко познания за работата и действието на възлите и механизмите в автомобила .
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Едно време аз като карах "С", разликата беше само в това, че се държеше и психотест. Сега незнам как е.

        Коментар


          #5
          кара се психо тест,изпита е 2 части-листовки и кормуване в градски условия.При мен в Хасково е 600 лв.
          ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

          Коментар


            #6
            Аз го изкарах лятото. Тогава ми струваше 500лв. Курса 400, 50психо, 50 изпит. Въпросите са относно товара и ехническото устройство на камиона.
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #7
              Когато аз карах С нямаше листовки а само кормуване и психо тест.
              Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
              2000г.
              Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

              Коментар


                #8
                Абе стига с това когато карах аз Дайде по съвременни изказвания А има ли линк някъде с въпроси от листовки (примерни) както има примерно за В категория в нет-а ?

                Коментар


                  #9
                  когато карах аз.... турците тамън ни бяха завладели.... виж това , ама има само демо http://www.didactaconsult.com/hot/Vazm_GenList2.htm

                  Коментар

                  Working...
                  X