Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Върти се идея за протест - цени на горивата - какво мислите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    MrElectro написа:
    Добре де , не само на тебе ти се иска да се махнеш ...Обаче , ако свестните хора се махнем от тая държава , кой ще остане ?Циганите и пенсионерите ...И кво праим тогава ?Цялата ни работа е такава - българска ...Всеки търси лесното...
    Колега, лесно никъде няма със сигурност. Ти човек ли си?- Човек си. Аз човек ли съм?- Човек съм и аз. И като такъв си искам правата, искам си нормалният живот, уреденоста, искам като някой ме обере да си понесе наказанието- независимо от това дали ще ми се върне откраднатото или не, искам да живея някъде където има точни закони, правила и норми и където се знае за кое-колко, кога и как (най- общо казано). Защо да не го търся на друго място когато тук няма да ми го дадът? Не знам може и да не разсъждавам правилно.

    Коментар


      #62
      MrElectro написа:
      Добре де , не само на тебе ти се иска да се махнеш ...Обаче , ако свестните хора се махнем от тая държава , кой ще остане ?Циганите и пенсионерите ...И кво праим тогава ?Цялата ни работа е такава - българска ...Всеки търси лесното...
      Циганите и пенсионерите май не върви да се поставят под общ знаменател ... Не знам дали си забелязал, но и във форума има хора на почти пенсионна възраст.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #63
        Мда прави сте , просто всеки търси решението в чужбина, а ние подяволите си имаме държава.Вярно ,че е няква смотана , ама си е наща...Трябва нещо да бъде променено,но политиците не вярвам да го направят без натиск.Тъй ,че ако се махнем ,няма да има кой да прилага този натиск..Почнах вече да пиша пълни глупости , все едно ме изпитват и не си знам урока

        Коментар


          #64
          Аз отдавна съм направил своя избор. Никога няма да напусна не само България, но и Пазарджик, в който съм прекарал целия си съзнателен живот, като изключим 5-те години в София като студент. Ще изчакам всички да се махнат, ще си плячкосам някоя готина къща, щото ми е малко тясно на 140 м2 и ще се ширя на спокойствие :D .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #65
            MrElectro написа:
            а ние подяволите си имаме държава.Вярно ,че е няква смотана , ама си е наща...
            Знаеш ли основната разлика м/у нас и онези ... нормалните?! Там (по-на запад от тук) , държавите имат нужда от поданниците си и съзнават , че без хората си нещата не стават, а тук поданниците имат нужда от държава... смешно е, тъжно даже...абе аутсайдерска работа.Би ли ми дал пример какво държавата е направила за теб? Или поне за някой твой близък...? Нека някой да ми обясни какво прави тази държава за хората си?!С какво тя е полезна на нас нейните поданици?Изобщо какъв е смисъла от съществуването на такава просташка държава , в която всичко се управлява от свине , едни други свине те газят по улиците , майки с детски колички пресичат на прибежки , боклуци в парковете...кажете ми бе хора , ама дайте нещо сериозно , защото аз честно нищо хубаво не виждам.И м/у другото ме подсещаш за един виц...Баща и син глисти си говорят...и малкият пита:-тате , татееее , какво е това голямото и много хубаво синьо нещо над нас бе татееее?-това е небето сине...След малко малкият пак пита:-тате , татееее , ами това безкрайното гоямо и зелено хубаво нещо , какво е , ъм?!-това е поле татенце , да наистина е много красиво!- ами ние защо сме се заврели в това лайно бе тате?-ами...родина тате!
            MrElectro написа:
            Трябва нещо да бъде променено,но политиците не вярвам да го направят без натиск.Тъй ,че ако се махнем ,няма да има кой да прилага този натиск..Почнах вече да пиша пълни глупости , все едно ме изпитват и не си знам урока
            Кой го прави този натиск? Ти сега натискаш ли ги за каквото и да е? Хайде натисни оня педофил депутат (всъщност той вече не е само един) и нека той се махне от густото...Или ще натиснеш ли оня мангасарин с "ауди" дето за няма и 3 км направи толкова нарушения , че заслужава да му се взем,е книжката за много време...Кого си въобразяваш , че можеш да натиснеш? Държавата ни не само , че е смотана , ами направо е насрана. Изобщо , с днешна дата мисля , че е нелепо да се определяш като принадлежност към която и да е държава , а още по-малко като Българин.На всякъде в чужбина когато покажеш , че си кадърен , идеен и можеш...и те ценят. Даже държавите там се стараят да те задържат , защото съзнават , че ще имат полза от теб...и ти предлагат удобства за да се чувстваш нормален...и да се развиваш. Тук обаче , нещата са друго яче... е , нищо де...нека се гордеем с неквите си неща там...
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #66
              на оръжие братя трябва да се направи нещо ас понеже работя във Сл. Бряг и един разговарям със една дебела англичанка и я питам общи неща дали и харесва България и други глупости после тя ме пита дали ми харесва родината аз естествено и казвам, че не ми харесва и от там въпрос защо? ами как защо казвам и колко вземам и тя ми вика на седмица аз не тя за две седмици аз пак не накрая и казвам на месец и тя ооо господи от там следва имам малко дете на 3 месеца и изцъклената англичанка как се оправяш не ме питай и викам добре, че са нашите да помагат

              Коментар


                #67
                Scorpion_BV написа:
                Подкрепям. Крайно време е!
                В сряда, 13 февруари аз няма да сипвам гориво и да карам колата си. Направете го и вие и понижението на цените на горивата ще продължи.
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #68
                  Plastex написа:
                  В сряда, 13 февруари.
                  Не е достатъчно. Един ден никой препродавач няма да го усети. Трябва поне една цяла седмица да се насрочи и всички да сме се презапасили преди нея седмица.Преди време имаше такъв опит да се въздейства на Мтел с тих час всеки ден и Мтел бяха регистрирали рекордни трафици от телефонни разговори по време на протеста и само се бяха изсмяли на протестиращите.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #69
                    цените на горивата

                    Лошото е, че ние българите сме на принципа: 5лв. да е бензина пак ще си караме, 5ст. да е пак ще си крадеме. Колкото за форма на протест отидете в раздела за газови и метанови уредби.Там вече е предложена форма за това. чичо Нено
                    Fiat Punto 1,1- 1996г.
                    газ-бензин , "Lovato"

                    Коментар

                    Working...
                    X