Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет !!!!

    Здравейте на Всички !!!Сигурно съм най-новия в тоя форум.Хора аз съм на 19 г. другата седмица ще почвам курсовете за книжка и мисълта ми е аз почти донякъде съм се ориентирал след това каква кола ще карам това е Фиат БраВо и затова и серег. в тоя форум за малко професионално мнение илии още повече хора който карат такава кола.Моля!!!!
    Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

    #2
    няма да съжаляваш бъдещ колега аз нямам точно Фиат Браво, а имам ФИАТ Брава 1.6 16v и друга която е по хубава от нея, но много си я харесвам и ми прави кеф да я карам много яко върви най-голямата скорост която съм вдигал със нея е 210 имам колата от 1 година и 5 месеца досега съм сменил само 2 масло и един ляв носач, а я карам като луд въобще не я жаля недей слуша хора, които ще ти кажат, чe колите на италианците се чупят и най вече не слушай такива които карат Голф и друго и частите не са скъпи колкото при другите коли са айде и да си я караш със здраве и умната със скоростите
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Най-добре отсега да си купиш колата явно имаш голямо желание. Взимай 2.0 HGT за да е по-сигурно Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

      Коментар


        #4
        Е много хубаво го насочи да скача младо шоферче направо на 147-150 к.с.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          nanio написа:
          Най-добре отсегада си купиш колата явно имаш голямо желание. Взимай 2.0 HGT за да е по-сигурно Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
          по добре направо да се утрепа а ??
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Най- добре се научи добре да караш и да спазваш правилата.Запомни, че ние с фиатите имаме по-бързи коли от VW, но не страдаме от комплекси, като тях и караме културно и за кеф!! :D
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Kimi_Raikonen написа:
              Най- добре се научи добре да караш и да спазваш правилата.Запомни, че ние с фиатите имаме по-бързи коли от VW, но не страдаме от комплекси, като тях и караме културно и за кеф! :D
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #8
                Желание голямо имам наистина,но и другото което е, че простоимам нужда от кола, работата ми е свързана с колата и затова.Другото някой от вас предлагат коли по 147/150к.с.няма лошо обаче няма и смисъл.Искам да попитам при закупуване на кола какво ме очаква като разходи става дума за двигател 1.6 16V 90 к.с.какво мислите за тоя двигател и другото относно плащане на застраховки, данъци, каско как стоят нещата защото простоне знам за какво става дума е почти де
                Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

                Коментар


                  #9
                  Ти пък сега всичко наведнъж искаш да научиш. Не е толкова страшно да имаш кола, питаш все едно яхта ще взимаш. Разходи ще има, то е ясно, но ако колицата е свястна няма да те тормози много. В Нетинфо.бг има разни калкулатори за застраховките, можеш да получиш бегла представа там...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    Колега 16v FIAT, 90к.с. е двигателя 1.4, този 1.6 16v е 103 к.с. и определено е най-балансирания двигател за млад шофьор като теб. Автомобила, който си избрал е страхотен! Не слушай разни български "разбирачи", които само Гоуф и Астра знаят...В сравнение с тези дървета, Бравото е направо луксозна кола. Ама като я вземеш тогава ще разбереш наистина за какво ти говорим. Успех на изпита
                    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                    Коментар


                      #11
                      abarth77 написа:
                      Колега 16v FIAT, 90к.с. е двигателя 1.4, този 1.6 16v е 103 к.с. и определено е най-балансирания двигател за млад шофьор като теб. Автомобила, който си избрал е страхотен! Не слушай разни български "разбирачи", които само Гоуф и Астра знаят...В сравнение с тези дървета, Бравото е направо луксозна кола. Ама като я вземеш тогава ще разбереш наистина за какво ти говорим. Успех на изпита
                      Доколто аз съм информиран има и 1,6 90 коня,не съм виждъл такъв засега,обаче.
                      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                      I am in love with my cars

                      Коментар


                        #12
                        Мерси !!!!Да мисля че найстина има и 1,6 90к.с. Значи хора мисля че до 3000лв. мога да си намера такава кола Но въпроса ми е след като я взема какво да сменя по нея за първо време отностно застраховки,данъци би трябвало поне на 3месечие да е платено нещотакаче за начало няма да плащам такива неща
                        Само Смелите Хора Живеят Вечно !!!

                        Коментар


                          #13
                          Kimi_Raikonen написа:
                          Най- добре се научи добре да караш и да спазваш правилата.Запомни, че ние с фиатите имаме по- бързи коли от VW, но не страдаме от комплекси като тях и караме културно и за кеф!! :D
                          А ти ме кефиш

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Колега, ако питаш мене 0 добави още 7-800 лева и търси за около 3800-4000 Браво след 98 с 1,2 16V мотора - 80 коня, много пъргав, много икономичен, съвсем ново поколение в сравнение и с 1,4 и с 1,6 и 1,8. Браво 1,6 с 90 коня няма да намерис поради простата причина че има само БравА такава - пускана е в кратък период за Германия. Ако вземеш мотор 1,6 яо3 коня не се знае от тази година дали няма да му е 400 лева данъка - помисли и за това че за две години само от разликите в данъка си избниваш допълнителните 7-800 лева които си дал, а караш по-нова кола. Другото което бих те посъветвал е - не вземанй най-евтината кола, после не можеш да се откупиш от ремонти. За да е евтина, занчи има причина, освен ако не я вземаш от някого от форума, който обяснява защо бърза да я продаде. Бих ти насочил вниманието към тази обява: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=21637Според мен поне по снимки колата е добра, има си всичко, обслужена е - ремъка ще е за смяна след 25 хиляди а маслото ти е на 100-200 километра. Закачаш едни номера и газ. Аз много съм я харесал за жената ама имам други разходи сега и не мога да я купя и да почна да продавам Пунтото, а колегата не иска бартер с допплащане.Успех - покупката на кола е точно като избирането на жена - ти я избира и тя тебе избира, накрая не знаеш на какво се натрисаш
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X