Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кучегон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Punto SX написа:
    ls1 написа:
    Хубаво е да се действа от близко разстояние. Да речем от 5 метра. Едно е да ти дръннат едни чинели до ухото, друго е на 20 метра. В единия случай подскачаш в другия гледаш какво е станало. Точно така е и с кучетата.
    Абе това с 5-те метра не е за предпочитане - че си е бая близо. Кажи и по отдалеч да ги стряска че да не се наложи да и купуваш нови гащи .А иначе има един голям недостатък много тежат тия кучегони. DAZER-а е колкото едновремешните мобифони и тежи колкото тях. :P
    Да ти кажа 5 метра си е бая разстояние, по моя преценка. Точно там е въпроса че отдалеч няма да ги стресне. За размерите...за големината може би си прав, но не и за тежината. Няма какво да тежи в него, захранва се с батерия 9 волта, другото е пластмаса. Не сме забелязали неудобство засега.

    Коментар


      #17
      Не знам за какъв тел ще го ползваш но лятото бях качил на моторола такава програмка и за жалост не свърши никаква работа

      Коментар


        #18
        Момчета, не се занимавайте с глупости! Това е моят кучегон, действа безотказно
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #19
          Re: Кучегон

          KrAs написа:
          Колеги някой може ли да ми каже програма или да ми направи аудио файл с честота 20.000 Hz - 25.000 Hz и 135 dB
          Кул Едит Про е програмата с която работих през цялата си кариера на звукорежисьор. Ако искаш , можем да пробваме да измайсторим нещо , но разбери повече подробности за честотната харакеристика на тоя звук.Иначе ще се халосваме няколко часа и то за тоз дет духа...В случай , че ти се занимава - дръпни си я от нета (предполагам все някъде я има , то вече всичко има) и си поиграй да качваш децибели колкото си искаш Късмет!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #20
            Re: Кучегон

            nikki_sixx написа:
            KrAs написа:
            Колеги някой може ли да ми каже програма или да ми направи аудио файл с честота 20.000 Hz - 25.000 Hz и 135 dB
            Кул Едит Про е програмата с която работих през цялата си кариера на звукорежисьор. Ако искаш , можем да пробваме да измайсторим нещо , но разбери повече подробности за честотната харакеристика на тоя звук.Иначе ще се халосваме няколко часа и то за тоз дет духа...В случай , че ти се занимава - дръпни си я от нета (предполагам все някъде я има , то вече всичко има) и си поиграй да качваш децибели колкото си искаш Късмет!
            Или я търси под новото и име Adobe Audition.

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22

                Коментар


                  #23
                  Благодаря на отзовалите се явно всеки е взел различни предпазни мерки .
                  Fiat punto 1,1
                  Fiat bravo 1,6 16v
                  Fiat bravo 2,0 20v
                  Honda civic 1,5
                  BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                  Коментар


                    #24
                    Има и друг вариянт за стопиране на кучета много по-елементарен, вземета от светещите запалки със син диод и го насочете с/у очите им и те застават като парализирани.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар

                    Working...
                    X