Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За опазване на 7-те рилски езера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За опазване на 7-те рилски езера

    Колеги, днес ми изпратиха следната петиция:До Комисията по петиции към Европейския парламент Министъра на околната среда и водите Комисията по околна среда и води към Народното събрание Община Сапарева баня Рила спорт АД Настоявам незаконното строителство на пътища и лифт към Седемте Рилски езера в Национален парк Рила, защитени зони "Рила" (BG0002055 и BG0000495) и проекто-защитена зона "Рила - буфер" (BG000118 да бъде незабавно спряно. В изпълнение на закона и зачитайки обществените интереси, да се дадат гаранции за запазване целостта и непокътнатостта на планината от ски курорти и приватизиране на планината. С уважение, Който е съпричастен, нека попълни формичката ТУК.Мен ме е грижа, за това смятам че трябва и вие да знаете.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Напълно те подкрепям,братле! Ако ние не си опазим природата,кой?
    Fiat Punto 1.1 6Speed

    Коментар


      #3
      Попълних я.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        И аз я попълних. Винаги гледам скиптично към тези интернет петиции. Дано наистина има слисъл!
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Петицията е изпратена успешно!Дано има някакъв ефект !
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              Попълних я! Дано повече колеги се включат, нека поне се опитаме да направим нещо!

              Коментар


                #8
                Имах бизнес отношения с въпросната фирма "Рила спорт" както и с фирмата им близнак "Маунт форест" и знам кой, или по скоро кои стоят зад тях. Повярвайте ми - борбата е безсмислена - това е все едно да търчиш срещу товарен влак движещ се със скоростта на влака стрела.Тези територии бяха изключени от Натура 2000 и НЯМА да бъдат включени никога. Ако ще и 1 000 000 петиции да се пратят и т.н., за добро или за лошо проектът "Супер Паничище" ЩЕ БЪДЕ реализиран. В текста "проекто-защитена зона "Рила - буфер" (BG000118", ключовата дума е "проекто"!
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Аз също я попълних но едва ли някой ще и обърни внимание.В България всеки гледа за печалбата първо,а за приодатаникой не се сеща.

                    Коментар


                      #11
                      Попълних я и аз. Дано помогне!
                      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм абсолютно съгласен!Това е любимото ми място и моето мнение е, че:ТАМ НИКОГА НЕ БИВА ДА ИМА НИТО АТОМОБИЛЕН ПЪТ, НИТО ЛИФТНай-краткия път да опорочим това уникално място е именни този.Тоест да плъзнат разни кияци със смрадливи си барбекюта и стекове бира натоварени на ламаринозаврите им!Достатъчно ми е да мина около "Златните Мостове" през уикенда Само че мнението на такива като нас няма никакво значение.Намесят ли се шибаните финансови интереси, всичко останало е чесане на езици.Само методите на Greenpeace биха имали ефект - крехката границата между закона и тероризма.
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #13
                          kiro_of_the_day написа:
                          Повярвайте ми - борбата е безсмислена - това е все едно да търчиш срещу товарен влак движещ се със скоростта на влака стрела.
                          Болезнено прав си.По-скоро бих се включил без да се замислям за последствията в акция за саботиране и унищожаване на строителната им техника, отколкото да се подписвам под петиции.Сори за крайната позиция, обаче тази тема винаги ми е била болна.
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            Esper, то дори и сега горе е вече голяма мърсотия, та камо ли като се пусне лифт...В някои от езерата, особено това при старата хижа вече има дънна растителност, което е неопровержим признак за замърсяване с органични отпъдъци... Да не говорим Дъновистите какво оставят след себе си .... Необратимия ужас горе вече е започнал....Ще се ориентираме към по-девствени кътчета - това е обречено за огромно съжаление!А зад ония стоят милиарди и солидна политическа подкрепа - няма измъкване от тези клещи!
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Пожелавам им пясък в резервоарите и антифриза, скъсани гуми и ремъци!Пожелавам им подпочвени води за строежите и стихиини бедствия.Планината пази своите тайни :D
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X