Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още една циганска (не ромска ами направо циганска) постъпка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още една циганска (не ромска ами направо циганска) постъпка

    Не знам, да се смея ли, да плача ли. Но е ФАКТ http://focus-news.net/?id=n858632 Циганин открадна кръста на Йордановден в Пещера 06 януари 2008 | 13:54 | Агенция "Фокус" Пещера. Циганин открадна кръста в Пещера и избяга в циганския квартал, предаде репортер на радио "Фокус" - Пазарджик. На събитието по хвърлянето на кръста на Богоявление присъстваха около 150 - 200 души. Смелчаците, които искаха да се включат в борбата за кръста, не успяха да го направят, тъй като един циганин улови православния кръст във въздуха преди да падне във водата и след това избяга към циганския квартал, като отнесе кръста със себе си. Тримата свещеници заявиха, че този човек не е християнин и с постъпката си погазва християнските традиции.Димитър НАСКОВ

    #2
    Щом е бил хвърлен, значи всеки има право да го хване, във въздуха или във водата, какво значение? Като се има предвид, че кръста е дървен, а и има вероятност да се изгуби - едва ли е голяма ценност. Явно тогава е откраднат като култов предмет - следователно човека си е християнин. Просто го е било страх, че няма да му признаят успеха (все пак това си е състезание).
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Не, че добрявам постъпката на ромлянина, но реално погледнато, просто е надхитрил останалите

      Коментар


        #4
        Ей, тия "бразилци" са невероятни! След всичко, което съм видял от техните изпълнения, все успяват да ме изненадат с нещо ново А съм виждал при следствен експеримент на кражба как цигане минава през прозорче буквално с размери 20х20см! Не ти се вярва, докато не го видиш на живо. А как се катерят по терасите, понякога до третия етаж, като Спайдърмен, ама без паяжината! Няма отърване от тях
        Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

        Коментар


          #5
          Ах майка им ... Проклет народ да изсъхнат всичките. Само поразии вършат
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            johnfound написа:
            Щом е бил хвърлен, значи всеки има право да го хване, във въздуха или във водата, какво значение? Като се има предвид, че кръста е дървен, а и има вероятност да се изгуби - едва ли е голяма ценност. Явно тогава е откраднат като култов предмет - следователно човека си е християнин. Просто го е било страх, че няма да му признаят успеха (все пак това си е състезание).
            Ти луд ли си или се правиш на глупак?Изобщо имаш ли идея какво символизира този кръст...какво е значението на Християнските ритуали?Не , че трябва да си набожен , но поне от обща култура да знаеш , че кръста е осветен (надявам се поне за това ще се разровиш да разбереш какво значи) , което прави кражбата му светотатство.Луд народ сме ей... да я закриваме тая държава... и без това файда от нея няма!Но мъдрите хора са казали: каквито поданиците - такава и държавата!(не е ли време вече оня кретен с дизелите да ме заплаши с нещо?)Колега, моля спазвайте добрия тон, не се толерират конфронтации. Обсъждането си е обсъждане, но не го превръщайте в нападки на лично ниво.Модераторски екип на fiat-bg.org
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              И кат я закрием държавата ко ша праим племена ли.Племето Софо-София;Тепе-Пловдив така ли?
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                И кат я закрием държавата ко ша праим племена ли.Племето Софо-София;Тепе-Пловдив така ли?
                ...доказано е (и от историята) , че всяко нещо което се разруши из основи - на негово място се появява нещо по-добро!
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  nikki_sixx написа:
                  johnfound написа:
                  Щом е бил хвърлен, значи всеки има право да го хване, във въздуха или във водата, какво значение? Като се има предвид, че кръста е дървен, а и има вероятност да се изгуби - едва ли е голяма ценност. Явно тогава е откраднат като култов предмет - следователно човека си е християнин. Просто го е било страх, че няма да му признаят успеха (все пак това си е състезание).
                  Ти луд ли си или се правиш на глупак?Изобщо имаш ли идея какво символизира този кръст...какво е значението на Християнските ритуали?Не , че трябва да си набожен , но поне от обща култура да знаеш , че кръста е осветен (надявам се поне за това ще се разровиш да разбереш какво значи) , което прави кражбата му светотатство.Луд народ сме ей... да я закриваме тая държава... и без това файда от нея няма!Но мъдрите хора са казали: каквито поданиците - такава и държавата!(не е ли време вече оня кретен с дизелите да ме заплаши с нещо?)
                  Абе колега, съжалявам, че трябва да падна до нивото ти, но ти връзка с главния имаш ли? И един смислен пост ще напишеш ли?Като искаш да закриваш държавата, хващай си парцалите и тръгвай. Аман от такива като теб.Мен поста на колегата johnfound страшно ме кефи - хем има логика, хем има хумор.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Ако утре тоя циганин влизне в църквата и задигне икона, ова според вас надхитряване ли е на другите?Ще кажа за всички вярващи - господ ще си го накаже, ако той не го види, нека да е съдбата.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Lane Staley написа:
                      Абе колега, съжалявам, че трябва да падна до нивото ти, но ти връзка с главния имаш ли? И един смислен пост ще напишеш ли?
                      Защо заблуждаваш хората? Не съжаляваш...даже още по-лошо , защото се и кефиш на "остроумието" си!
                      Lane Staley написа:
                      Като искаш да закриваш държавата, хващай си парцалите и тръгвай. Аман от такива като теб.
                      При падането си (от нивото на което си) , да беше забелязаял и контекста , вместо да се хващаш за думичките!Всъщност "аман" е дума от един друг народ , с една друга религия ...но ти от ’де да знаеш-нали си на високо...Не , че си виновен за положението в което си , но поне би трябвало да знаеш , че когато си неподготвен , не се "изказваш". Забавлението в тази държава е превърнато в извращение...и по-лошото е , че такива като теб го смятат за нещо нормално.
                      Lane Staley написа:
                      Мен поста на колегата johnfound страшно ме кефи - хем има логика, хем има хумор.
                      Ами...кефи се - кой ти пречи? Ама ’що скачаш да се правиш на велик , а всъщност прозираш...?!
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        #12
                        "аман" е думя влязла в българския език и с радост я използвам.Не се хаби да ме анализираш - нямаш капацитет за такива неща.Прекратявам споровете с теб - не ми допадаш като човек, не споделям начина ти на мислене. Всеки си има собствена ценностна система, признавам правото на съществуване на различни от моята.Vade in pace!
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          Ужас,писах и в честитките,дано нямам мъмрене!!!

                          Коментар


                            #14
                            nikki_sixx, на мене, от позицията на атеист, всички тези религиозни игрички, са ми общо взето смешни, и будещи леко съжаление. А държавата вече е закрита, просто не са го казали още по новините. :D
                            Fiat Ritmo 105TC
                            1600cc 105к.с.

                            Коментар


                              #15
                              johnfound написа:
                              nikki_sixx, на мене, от позицията на атеист, всички тези религиозни игрички, са ми общо взето смешни, и будещи леко съжаление. А държавата вече е закрита, просто не са го казали още по новините. :D
                              Колега , според мен трябва да се научим да уважаваме някои ценности за да вървим напред.Имаш право да се смееш на каквото си поискаш... (надявам се ме разбираш правилно) , но аз съм фен на идеята , че можем да си правим всичко , стига това да не пречи на останалите.В този ред на мисли , искам да ти пожелая да сте живи и здрави ти и цялото ти семейство , и дори атеисти - нека не се бутаме там където не ни е работа!Между другото и аз съм атеист!
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар

                              Working...
                              X