Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели за даване на ток

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели за даване на ток

    Внимавайте какво купувате или ако сте си купили ги пробвайте когато не ви трябват за да се убедите дали стават или не.Аз си взех ей така да има и днес в Казанлък се опитах да дам ток на един колега на Мареа близнак като моята и се изложих заради кабелите.Сега същите ще претърпят промяна и то пълна.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Кабели за даване на ток

    Tornado написа:
    Внимавайте какво купувате или ако сте си купили ги пробвайте когато не ви трябват за да се убедите дали стават или не.Аз си взех ей така да има и днес в Казанлък се опитах да дам ток на един колега на Мареа близнак като моята и се изложих заради кабелите.Сега същите ще претърпят промяна и то пълна.
    Преди 2 часа е едни такива ментета се опитахме да дадем ток на Пунтото - резултата беше завъртане малко по добро от това на падналия акумулатор, но недостатъчно да запали. Аз мисля да си купя яки щипки и дебели кабели и сам да си направя- хем щеги направя 3-4 метра дълги, да не се чудим все как да спрем за да си даваме ток.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Re: Кабели за даване на ток

      Yavor написа:
      Tornado написа:
      Внимавайте какво купувате или ако сте си купили ги пробвайте когато не ви трябват за да се убедите дали стават или не.Аз си взех ей така да има и днес в Казанлък се опитах да дам ток на един колега на Мареа близнак като моята и се изложих заради кабелите.Сега същите ще претърпят промяна и то пълна.
      Преди 2 часа е едни такива ментета се опитахме да дадем ток на Пунтото - резултата беше завъртане малко по добро от това на падналия акумулатор, но недостатъчно да запали. Аз мисля да си купя яки щипки и дебели кабели и сам да си направя- хем щеги направя 3-4 метра дълги, да не се чудим все как да спрем за да си даваме ток.
      Точно това имах в предвид и аз.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        С тези можеш да запалиш и танк... ...и са купешки, не са правени.
        Прикачени файлове
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #5
          тия дето се продват почват от 100А до 800 А като първите са дебели колкото връзки за обувки та в тоя ред на мисли ! В Практикер продават твърди връзки за теглене !2 метра сглобяеми и т.н. някой пробвал ли ги и има ли представа дали стават за нещо
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            tomazo написа:
            В Практикер продават твърди връзки за теглене !2 метра сглобяеми и т.н. някой пробвал ли ги и има ли представа дали стават за нещо
            И за чеп за зеле не стават. Перфектни са да се ударят една в друга двете коли.
            Lancia Kappa 2.0 20V
            БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

            Коментар

            Working...
            X