Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1,4 vs Мареа 1,9 TD100 Weekend

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ихииии гараж 15 градуса аз там с манивела ще си запаля колата.Кабели днес си взех най-после заради скалния катерач/Бравото/ заради смотания му стартер се удави и няма палене.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Tornado написа:
      Ихииии гараж 15 градуса аз там с манивела ще си запаля колата.Кабели днес си взех най-после заради скалния катерач/Бравото/ заради смотания му стартер се удави и няма палене.
      Ми на парното котела е в тоя гараж и доста от тръбите също, макар че са изолирани си излъчват.Знаеш ли какъв кеф е да си прибереш колата в него и след няколко часа да я намериш суха и топла!А кабели май и аз трябва да си купя най сетне.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18

        Коментар


          #19
          Бравата ми е с четири зимни гуми на ласа. След като се върнах от Турция си я запалих и подкарах без никакви проблеми на 3.01. въпреки че живея на едно от тепетата и почистването на тези улици е мираж.
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #20
            deadairplane написа:
            Де ги зе тия Нокиан бря те мноу гадни (Разправят че няма по добра зимна гума), дай ми ги на мене. Сега сериозно утре като ги смениш мареята ще е така както днес бравото.
            Кой разправя ,че няма по добра зимна гума?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #21
              Вчера ходихме с една колежка на Витоша (луда работа), да вземе дъщеричката си от ски лагер, и останах очарован от ФИАТ, нейната кола е Браво 1998 ХГТ бях споменавал за него в една тема, но май в старият форум. Значи който и да ми беше казал за кола която да се държи така в такива тежки условия нямаше да му повярвам гумите са Ултра Грип 7 и колата е на метан очарован съм от тези коли. Баща ми с неговата немска гордост, едвам е слязъл от Петрохан хижата- вериги късал, кво ли не. А моята Мареа сутрин на метан пали от раз и на -13 заграва до 85-90 за десетина минути...ОЧАРОВАН СЪМ!!!

              Коментар


                #22
                За паленето...пунтото вчера 2 пъти завъртя и запали,днес 3 пъти и запали.Загряването днес до работата стигнах и не беше загряла ,а по принцип половината път преди нея и е загряла....Мареа-та аз я палих след работа сутринта в 6 на -12 само завъртях и пална...баща ми само вчера каза че от втория път е запалила(незнам дали е въртял повече или е подгрял 2ри път) иначе все от първия.Колите и 2те са навън
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #23
                  И аз да се включа,колата ми пали само като и покажа ключа,а относно придвижването съм очарован от бравото влиза и излиза от всякъде без проблем.Това ми е първата снежна зима с него и съм супер доволен как се справя с снега и леда, като ги гледам смешниците как се сукат и буксъват с коли за по 100 хил лв. и умирам от смях.
                  bravo-bravisimo

                  Коментар


                    #24
                    И аз да ги похваля средиземноморките, с вървежа ядове нямам (карам с LASSA), паленето на - 15 от половин оборот, днес давах ток на колега с една зафира и на мойта мацката с 190-ка.... Нямам думи доволен съм...

                    Коментар


                      #25

                      Коментар

                      Working...
                      X