Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на GSM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за избор на GSM

    Колеги помагайте, трябва да се избере някакъв ГСМ за майка ми, евентуално от промоционалните на глобул, или на някой от представителите на глобул, с абонаментната програма смарт или смарт груп.Телефонът трябва да е със сравнително добър екран, буквите да са максимално големи, или поне да има възможност да се избира м/у малки и големи, като на старите сименси м35 с35 ц35 , също и на с55 има такъв избор. копчетата да са удобни за натискане и да са ясно видими. Няма нужда от камера, не е задължително да има и мп3, но все пак да има поне календар, калкулатор, е такива джаджи, предполагам че вече ги има всеки телефон. Липсата на камера обуславя и незадължителното да има слот за памет.Няма да робувам на марки, но все пак нещо от водещите нека да е. Ако имате или сте виждали телефон който се доближава до описанието, споделете. Ако го има на примоция в глобул, екстра! Най-важно е буквите му да са по-големшки. Аз сега ще преровя сайтовете....Нещо като СЕ к320, Самсунг М600, M300... Е такива истории.

    #2
    Ето няколко варианта:NOKIA 2630SE T250 - Много готин на дизайн телефон за парите си между другото.SONY ERICSSON S500 - Също много подходящ за дама телефон.И моят фаворит: NOKIA 6300

    Коментар


      #3
      Marea Bipower написа:
      Ето няколко варианта:NOKIA 2630SE T250 - Много готин на дизайн телефон за парите си между другото.SONY ERICSSON S500 - Също много подходящ за дама телефон.И моят фаворит: NOKIA 6300
      последните два са скъпи за целта на колегата
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Да сори аз съм се заблудил, защото прочетох Сони Ериксон М600, ане Самсунг М600 и гледах да е нещо от този ценови клас. Сори пак.

        Коментар


          #5
          Работил съм го това около 3-4 месеца и според мен най-оптималните варианти са 2 Samsung C170 ( с големи цифри е ) и другия по-добър вариант е Nokia 3110c ( и по-добрият естествено, погледни ги и 2та в интернет, но Nokia-та е с много големи бутони , има опция за уголемяване на шрифта ) ако ти се дават към 250-270лв. вземи Nokia-та, това е моят съвет : )
          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

          ...E90..incoming..!!

          Коментар


            #6
            Май не останаха телефони с такива изисквания вече.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              По подобни изисквания лятото купих набаща ми за рожденния ден LG KP202 - тип мида, с камера и др. на тънка цена, даже без карта...Ето тук едно ревю : http://mblf.com/?page_id=132
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                До преди 1 месец държах да имам винаги най-новите и най-скъпи телефони. Но си продадох телефона и трябваше да си купя нещо колкото да изкарам деня -> Нокиа 1200. Е досега карам с него само и единствено заради батерията. Това е възможно най-евтиния, глупакоустойчив и удобен за разговори телефон който съм имал. Но не се вписва в твоите изисквания. Погледни това -> http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1201
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар


                  #9
                  nanio написа:
                  глупакоустойчив

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b, нямах нищо убидно в предвид. Под глупакоустойчив разбирам да може да го изпускаш и да го оставяш да спи в снега без да капризничи
                    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                    Коментар


                      #11
                      Аз предлагам samsung M600x перфектен за целта.... под 200лв.

                      Коментар


                        #12
                        аз ти предлагам Самсунг SGH (немога да се сетя точно кой модел беше,но наскро ги рекламираха за по 60 лева).Много е лесен за ползване.С просто меню и големи цифри.С капаче за такива дето забравят да го заключат (като майка ми).Толкова е лесен,че даже дадох един и на баба ми.
                        FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            ...опитай да развиете телепатия с майка си...и нема да имате изобщо грижи нито с БТК , нито с който и да е от еврейските оператори!
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              #15
                              Бих ти препоръчал моторола W205 не е скъп и е със сравнително големи цифри. :D

                              Коментар

                              Working...
                              X