Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карате ли зимни кънки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карате ли зимни кънки?

    аз не бях ходила мнооого отдвна, години наред, но бързо си припомних как става :D, голямо забавление е ... та въпросчето ми е някой от Вас знае ли освен на езерото Ариана къде другаде могат да се карат зимни кънки и най-вече ме интересува "приемното време" - в колко часа започва пързалката (например пързалката на езерото Ариана е през 2 часа - 8.00, 10.00, 12.00 и т.н., последната е в 20.00ч., обаче тези часове не ме устройват....)
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Ами на пързалката на Славия може. Аз там ходя, има много големи опашки, но иначе е супер http://www.programata.bg/index.php?p...city=1&pid=822
    http://vbox7.com/play:9726159a

    Коментар


      #3
      Аз никога не сън карал ама яко съм се надъхал да ходя тая зима. Само чакам да намелее малко навалицата, че е егаси лудницата по пързалките сега. Мисля че и в студ. град в зимния дворец има ама не сън сигурен.
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        Там да на славия и в зимния...Но на Ариана са мн хубави кънките..на славия докато се вържа и минат 10 минути Иначе доста често няма кънки за нас мъжете.
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          Ми ако чак толкова няма каде да се карат кънки в София елате в Плевен :D ! И е на лесно място - на центъра :D
          .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

          Коментар


            #6
            Може и в Търново..макар, че сега имат някакъв проблем с парзалката.. Неможе да замръзне Весели празници!

            Коментар


              #7
              Аз карах в Банско.Ма е два-три пъти по скъпо от София.Освен нас нямаше друг на пистата.
              Пеш
              ----
              Ex Peugeot 206 -Служебен
              ----
              Ex Brava 1.6 16V ELX

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Може и в Търново..макар, че сега имат някакъв проблем с парзалката.. Неможе да замръзне Весели празници!
                На лято може да успеят и да направят лед хахахаха.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Обожавам да карам кънки на лед,но за мое най-голямо съжаление няма пързалка в Стара Загора Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
                  НЕ на безразсъдното шофиране!

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    coolboby написа:
                    Може и в Търново..макар, че сега имат някакъв проблем с парзалката.. Неможе да замръзне Весели празници!
                    На лято може да успеят и да направят лед хахахаха.
                    Уф ..мани..Тая вечер гледах по ТВ ..някаква зала..игрище за баскетбол...след 5 часа махане на паркет е превърната в игрище за хокей..Пък наще умници немогат 2 седмици да пуснат пустата "ледена" парзалка...

                    Коментар


                      #11
                      Май през ден вече карам. Мисля да си взема собствени кънки, щото понякога ми дават страшни буклуци и ме болят краката по ден поне.Точно на Ариана е най-добре щото пързалката е най-голяма.След 10 вечерта се пързаляш цяла нощ ако искаш.8:30 до 10 е най-добре щото има най-малко хора.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        ми освен да спортувам сутрин преди работа за здраве на Ариана, и без това минавам всяка сутрин оттам.... аз имам кънки от старите - кожени, с връзки; вярно е, че се връзват по-бавно, но пробвах и от кънките на Ариана и според мен старите кънки са по-добри, по-удобни са и не убиват, а тези новите на Ариана са едни пластмасови, убиват отвсякъде
                        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                        Коментар


                          #13
                          coolboby написа:
                          Може и в Търново..макар, че сега имат някакъв проблем с парзалката.. Неможе да замръзне Весели празници!
                          Като замръзне и сменяме мястото на срещите - от Мола директно на пързалката.

                          Коментар

                          Working...
                          X