Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НЕ зареждайте на ЛУКОЙЛ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    etorrent написа:
    Някой е задълбал в кошчето !!!! .....Обобщение по въпроса ....В БГ се предлага слаба нафта ....Преди седмица един приятел дойде с гориво сипано в Гърция и точно се заговорихме по темата и ми вика седни и направи едно кръгче да кажеш как върви.....(говорим за Браво 1.8 16в) Доста съм го карал преди и онзи ден като седнах имах чуството,че е минал през някой Сервиз за чип-чета Голяма разлика !!!
    Ама то няма 1.8 дизел.Те са по1.9 и не са 16в.
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #17
      Аз бих се присъединил към темата - моята кола с гориво от лукойл е пълна скръб! То не е пушек, то не е ниска мощност.....

      Коментар


        #18
        Добре, де! Никой ли не се сети да пусне сигнал на имейла на фирмата...Или само пцуване е по- весело, нали!Ми отнякъде трябва да се почне, Баце- като имаш нередност- пиши на фирмата да си направи проверка и ако има нередност- ще я отстранят- другото е бла- бла... и конкурентна антиреклама...
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #19
          MartoModev написа:
          etorrent написа:
          Някой е задълбал в кошчето !!!! .....Обобщение по въпроса ....В БГ се предлага слаба нафта ....Преди седмица един приятел дойде с гориво сипано в Гърция и точно се заговорихме по темата и ми вика седни и направи едно кръгче да кажеш как върви.....(говорим за Браво 1.8 16в) Доста съм го карал преди и онзи ден като седнах имах чуството,че е минал през някой Сервиз за чип-чета Голяма разлика !!!
          Ама то няма 1.8 дизел.Те са по1.9 и не са 16в.
          Ма колега кой ти говори дали има дизел или бензин,като не следиш темата за кво спамиш само !!??Аз пояснявам мотора на колата,като не го спомена после ще има ма кво е горивото....Нормално е по бензиностанциите да се предлага не само ДИЗЕЛ
          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
          Fiat Punto 1.2 16v LPG

          Коментар

          Working...
          X