Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Proauto.bg - отзиви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и двете са бая поучукани ! ама аз така лично никога не бих си купил кола ,по скъпа от 3000 лева .Толкова ли нямаш познат да ти докара да му се невиди ,чак яд ме хваща
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      tomazo написа:
      и двете са бая поучукани ! ама аз така лично никога не бих си купил кола ,по скъпа от 3000 лева .Толкова ли нямаш познат да ти докара да му се невиди ,чак яд ме хваща
      Абе и на познат не можеш да се довериш, защото всеки човек си има различен вкус и интерес. На него може да му хареса, ама за мен да е боклук, така че по тоя начин едва ли ще купя кола, ако не си я видя лично и пробвам. Просто пуснах заявка на ПроАуто още преди няколко дена, като пуснах и темата тук, но чак сега дойде оферта, та реших да я споделя с Вас, за да се види директно от извора какви са каруците там.И сега колуминацията - цената на всяка от двете е 7500 лв.

      Коментар


        #18
        абе, да ви кажа всичко е на късмет...по-добре си търси кола от човек, който даа ти разкаже за нея, що й е правил и т.н.ако искаш ти намирам страшна алфа 156, 2.2 В6, турбо 220кс, с пълен тунинг, спортно окачена професионално направен, в тояга, на един приятел е пп сега трябва да е с други графики, ама и аз още не съм ги виждал
        Прикачени файлове
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #19
          абе а що секи дет си е продал Фиата си търси Алфа?
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #20
            BEX---GT написа:
            абе, да ви кажа всичко е на късмет...по-добре си търси кола от човек, който даа ти разкаже за нея, що й е правил и т.н.ако искаш ти намирам страшна алфа 156, 2.2 В6, турбо 220кс, с пълен тунинг, спортно окачена професионално направен, в тояга, на един приятел е пп сега трябва да е с други графики, ама и аз още не съм ги виждал
            Тая повече да не си ми я показвал, че съм се отказал от модела на секундата
            DiStefano написа:
            абе а що секи дет си е продал Фиата си търси Алфа?
            Е аз гледам и Пасатите, споко

            Коментар


              #21
              Загледай се в Мечоците.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Tornado написа:
                Загледай се в Мечоците.
                Пасатите са по-доброто решение ,мечоците нещо много пенсионерски ми се виждат !Аз имам Пасат автоматик дизел ,в София си е супер кеф да се кара и не само в София Няма и да казвам колко харчи wwweb ти по-големичка бензинова кола ли си търсиш ???
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #23
                  tomazo написа:
                  wwweb ти по-големичка бензинова кола ли си търсиш ???
                  Ахам, нещо такова Алфата и Пасата идеално отговарят на това, което търся

                  Коментар


                    #24
                    от про ауто, нищо не съм взимал, но мой близък приятел си взе пасат от тях. вече повече от половин година нищо не е пипнал по нея. пасата е уникално поддържан. вярно е, че плати няколко хиляди отгоре - но така е когато ти дават гаранция. тва си е един вид застраховка

                    Коментар

                    Working...
                    X