Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Barchetta vs Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Valentin_V написа:
    В германия не са ефтини купетата търси в италия там са по ниски цените а в крайна сметка може да си дойдеш и без кола. Защото един приятел така ходи до германия и холандия и си доиде с едни стар нисан направо беше разочарован че цените са по високи от преди 8 месеца и въпреки това руснаци и румънци купували коли.
    ами ддз ще видя аз лично съм се спрял на теза купе но може барчета но нз може нещо друго да ми грабни погледа аз лично много харесвам фиат като марка макар много хора да го порицават ще видим какво ще правим за 7000 8000 лв ще гледам някаква колица

    Коментар


      #17
      е ЗА тия пари ще стане с докарването до тук нашите купета така ни стъпиха като цени.
      Обичам си работата.

      Коментар


        #18
        Valentin_V написа:
        е ЗА тия пари ще стане с докарването до тук нашите купета така ни стъпиха като цени.
        човек нече не ти вярвам ама ся ги гледам в мобилето.де там са по 1000 евро а там пак са напомани цените надали ще са повече от 500 евро мой познат вкарва коли от там и ми каза че до 1000 евро може да си взема перфектна но нз пак сичко се случва

        Коментар


          #19
          Ми не ми вярвай ама само бензина ти е 380 евро до тук а за 1000 евро купета има ама са купета колкото аз съм арабин.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #20
            MOTOR Schaden- на всички купета под 2000 евро го пише някой сеща ли се кво е - некоя екстра сигурно :D
            fiat coupe 1.8 16v

            Коментар


              #21
              Екстра която ще коства доста нерви на притежателя
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #22
                Re: Barchetta vs Coupe

                spoko написа:
                значи много се колебая м/у Фиат Barchetta и Coupe вие какво бихте ми препоръчали от тези 2-те ?? не разбирам кой знае колко от коли но искам да има външен вид за това се спрях на тези 2-те. Какса като издружливост и като стоене на пътя ? мерси предварително
                Като че ли е хубаво да решиш какъв тип кола ти трябва. Баркета е относително различен от Купе модел като замисъл и предназначение. Купето разполага с почти функционални места на задните седалки, има тенекия над главата ти, багажник, в който можеш да побереш нещо повече от раница и коренно различно излъчване. Основно правило: намери си читаво Купе/Баркета, за да не намразиш марката За разликаите между италианския и германския внос е писано доста из форума по спомени... Успех

                Коментар


                  #23
                  На мен лично Баркета-та ми харесва повече от купето.И това е въпреки спартанския интериор, липсата на глезонии като климатици, по-малките мотори от тези, които можеш да избирах на Купе, съвсем затруднената поддръжка поради екзотичността на модела...Бях се запалил яко да взема такова за жената. Не че нямаше да го карам и аз, де... Доста набикалях борсите, зяпах...За радост или съжаление, разума надделя.И все пак ако слушам сърцето, баркетата е моя
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #24
                    Хора вие ме разбихте бе аз тъкмо се бях ориентирал към Barchettа а пък вие женска била коя е тая жена каде ще кара 131 коня кола ?
                    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                    Коментар


                      #25
                      Според мен трябва да прецениш дали кабрио или закрита кола искаш. Кабриото винаги е било по-гъзарско... А по въпроса коя е женска и коя мъжка.... И пунтото е женска кола ама колко мъже го карат?!
                      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                      Коментар


                        #26
                        ikov_Vr написа:
                        Хора вие ме разбихте бе аз тъкмо се бях ориентирал към Barchettа а пък вие женска била коя е тая жена каде ще кара 131 коня кола ?
                        Колега знаеш ли колко жени карат джипове над 300 коня, А5 , АMG-та и др подобни бегачки?!?!?
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #27
                          знам ама се пак аз много съм се навил и ще намеря начин да си купя
                          Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                          Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                          Коментар


                            #28
                            ikov_Vr написа:
                            Хора вие ме разбихте бе аз тъкмо се бях ориентирал към Barchettа а пък вие женска била коя е тая жена каде ще кара 131 коня кола ?
                            Аз, аз, може ли аз Точно щото е 131 кончета... Тая кола ме грабна в момента, в който я видях. А дали е женска - не, не смятам, толкова е красива, че ще й отива дори и мъж да я кара шегичка, колеги......

                            Коментар


                              #29
                              westdogg написа:
                              Според мен трябва да прецениш дали кабрио или закрита кола искаш. Кабриото винаги е било по-гъзарско... А по въпроса коя е женска и коя мъжка.... И пунтото е женска кола ама колко мъже го карат?!
                              Ми то Баркетата всъщност е Пунто с друга каросерия
                              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                              Коментар

                              Working...
                              X