Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Barchetta vs Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Barchetta vs Coupe

    значи много се колебая м/у Фиат Barchetta и Coupe вие какво бихте ми препоръчали от тези 2-те ?? не разбирам кой знае колко от коли но искам да има външен вид за това се спрях на тези 2-те. Какса като издружливост и като стоене на пътя ? мерси предварително Моля, оправете си заглавието на темата. То трябва да съответства на поста Ви, а не да е обръщение.Модераторски екип fiat-bg.org Темата е преместена в правилния разделмодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Coupe е за теб значи
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      И според мен Купе-то е по добро в случая!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        spoko, барчетата е за жени и полужени според мен.В нея няма нищо агресивно.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Виж и Alfa Romeo GTV. На същите пари е ...

          Коментар


            #6
            wwweb написа:
            Виж и Alfa Romeo GTV. На същите пари е ...
            Хахаха, ти сега отиде в другата секта с 156ците и почна да зарибяваш ... На мен лично ми харесват и 3 те коли, даже мисля да си взема по нататък и една Алфа ГТВ
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              blagun написа:
              wwweb написа:
              Виж и Alfa Romeo GTV. На същите пари е ...
              Хахаха, ти сега отиде в другата секта с 156ците и почна да зарибяваш ...
              Да бе, правя си партия

              Коментар


                #8
                wwweb написа:
                Виж и Alfa Romeo GTV. На същите пари е ...
                Няма спор и алфата не хич лоша но имам тука едни приятелчета я имат и не са доволни нещо от нея само ходят мрънкат значи е решено купе мерси много момчета скоро ще трябва да почерпим като я вземем .Само се надявам да не се окаже лафа за фиат верен че до сега не съм имал фиат ама ме съмнява да е верен

                Коментар


                  #9
                  spoko написа:
                  wwweb написа:
                  Виж и Alfa Romeo GTV. На същите пари е ...
                  Няма спор и алфата не хич лоша но имам тука едни приятелчета я имат и не са доволни нещо от нея само ходят мрънкат значи е решено купе мерси много момчета скоро ще трябва да почерпим като я вземем .Само се надявам да не се окаже лафа за фиат верен че до сега не съм имал фиат ама ме съмнява да е верен
                  За 8 месеца каране имам разход от 150лв. за резервни части, сам си прави изводите Гледай само да е читаво купето като го купуваш, даже преди да го купиш пусни обявата във форума и ако има нещо гнило ще се опитаме да го разнищим
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    ам проблема е че ще ходя до германия да го гледам там за коли на се спрях на тези 2-те и за това реших да попитам нз да ли ще мога да ги намеря там по ефтинко все пак съм сиромах човек

                    Коментар


                      #11
                      купето е по-разпространено като кола и след време по-лесно ще можеш да го продадеш.
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря ви много братя на колела ще продължа да посещавам форума

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            The evil genious behind it all ...

                            Коментар


                              #15
                              В германия не са ефтини купетата търси в италия там са по ниски цените а в крайна сметка може да си дойдеш и без кола. Защото един приятел така ходи до германия и холандия и си доиде с едни стар нисан направо беше разочарован че цените са по високи от преди 8 месеца и въпреки това руснаци и румънци купували коли.
                              Обичам си работата.

                              Коментар

                              Working...
                              X