Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ относно GSM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    от магазина ми казаха че този модел се продавал без диск.
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #17
      Свали си всички програми от тук, инсталирай ги една, по една и съм сигурен, че след последния рестарт, ще си вържеш телефона с компа За теб е важна най-вече програмата PIMS. Софтуера ImageEditor е за корекция на снимки, с подходяща за телефона резолюция. Използва се за тапети и скрийн сейвъри. Internet Access е за достъп до мрежата чрез вградения в телефона модем. Studio Sample е база с голям брой различни картинки. Може и без нея. Oстаналите трябва да ги инсталираш всички, защото умниците от фирмата са навряли важни компоненти във всяка от тях. Успех.
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #18
        не става колега.свалих програмите-когато ги инсталирах стана много лесно просто RUN и нататък следвах инструкциите но не ме пита дали искам да рестартирам компа/поне аз си мисля че не трябва да е ръчно/.след като свързах ГСМ-а с компютъра ми излиза USB DEVICE NOT RECOGNIZED!трябва ли по време на инсталацията гсм-а и компа да са свързани с кабела?и още нещо-възможно ли е да иска драйвър за кабела?
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #19
          vaskobravo написа:
          не става колега.свалих програмите-когато ги инсталирах стана много лесно просто RUN и нататък следвах инструкциите но не ме пита дали искам да рестартирам компа/поне аз си мисля че не трябва да е ръчно/.след като свързах ГСМ-а с компютъра ми излиза USB DEVICE NOT RECOGNIZED!трябва ли по време на инсталацията гсм-а и компа да са свързани с кабела?и още нещо-възможно ли е да иска драйвър за кабела?
          Трябват ти и драйвери за телефона за да може компа да го опознае като външно устройство.А относно програмите за работа с телефона в повечето случаи не се налага да се рестартира компа.Поне с моторолските програми е така но предполагам че и с другите телефони е така даже някои програми са универсални.
          BRAVA 1.4 12v - 1998г.


          http://vbox7.com/play:124bedab

          Коментар


            #20
            Хах какво приключение. Имам 4 самсунга и само с първия имах проблем с прехвърлянето.На старите модели наситина ИР порта не става за нищо. Другите обаче са с дискове. В постовете се загубих какво точно си свалил и инсталирал, колега. Имам Самсунг ПС студио 3, май имаше и драйвери по диска.Незная дали ще стане за твоя модел, но ако все още се бориш мога да изпратя. И телефона се връзва след инсталирането, по време на инсталирането не трябва да е вързан. При мен стана от раз и вече една година не съм имала проблем.Успех
            Punto 1.2/75

            Коментар


              #21
              следвах инструкцийте на колегата Rokambol но нещо не стана.все имам чувството че забравям нещо или пък кабела не е за този модел.борбата с гсм-а я оставям за догодина а относно драйвърите приемам всичко
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #22
                При положение ,че кабела не е за същия модел нямаш никакъв шанс да свържеш тела с пс-то. А и ако не е оригинален кабел пак си е голям проблем.

                Коментар


                  #23
                  нямам представа дали не е за този модел.просто след всички неуспешни опити замислям се за инфраред за PC-то но незнам дали ще има ефект след като инфрареда на гсм-а е толкова слаб?
                  Renault Laguna 1,9 dci 2002

                  Коментар


                    #24
                    Ще стане именно с инфраред.
                    Fiat Marea 1.8i 16V
                    Fiat Tipo 1.4i 8V
                    Fiat Punto 1.6i 8V
                    www.italauto-bg.net/forum/

                    Коментар


                      #25
                      и с инфраред не става е...ти телефона.мерси за помоща на всички аз се отказвам
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #26
                        vaskobravo написа:
                        и с инфраред не става е...ти телефона.мерси за помоща на всички аз се отказвам
                        Колега според мен целия проблем ти е в това, че не си оправил драйверите на телефона. Ако сложиш дриверите коректно и ти разпознава телефона като влезнеш в device menager-a, през инфрареда няма да имаш никакъв проблем да си прехвърляш файлчета. Естествено с помоща на Easy Studio, софтуера от сайта на самсунг. Иначе кабела може да не е за твоя модел, тогава каквото и да правиш няма да стане.
                        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                        Коментар


                          #27
                          поне РС-то разпозна модела чрез инфрареда.сега проблема е че като кликна върху обекта за сваляне ми изписва следното- Wireless Link Error - The transfer failed.An error occurred while wireless link was connecting to the other devise.No connection could be made because the target machine actively refused it. понеже съм зле с английския ще помоля някой да ми обясни за какво става въпрос
                          Renault Laguna 1,9 dci 2002

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29
                              аз лично не искам и да чуя вече за Самсунг , но на жената и харесва дизайна.
                              Renault Laguna 1,9 dci 2002

                              Коментар

                              Working...
                              X