Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    1.FIAT regata 100S 2.FIAT TIPO 1.6DOHC 3.LANCIA DELTA 1.6 95’’,ОБИЧАМ ИТАЛИАНКИ...ох не мога да им се наситя
    forza forever

    Коментар


      #47
      Първта и последната ми е Брава 1.6 16V Сега чакам БМВ вече 1.5 месец, но Фиата няма да го продавам
      Почиствам пътни знаци.

      Коментар


        #48
        Фиат ритмо и сега брава 1.8
        браваааааааааа 1.8i

        Коментар


          #49
          ...

          stivst написа:
          Първата ми лично моя кола е Трабант. Все още си го имам, вече 13 години, вече е като втора, по-скоро "работна" кола... след като преди 2 години си купих Типо-то. С Трабант-а не бих се разделил. Вярно ми е служил, с него си отгледахме детето - на училище все с него... И сега е изключено да го "подаря" на някого за 150 - 200 лв.А когато се появи възможност един приятел да ми докара от Германия нещо по-така, обсъждеахме в къщи 3 варианта.1. ФИАТ Типо2. Форд Ескорт3. Опел АстраТова се обсъждаше, защото бюджетът все пак беше ограничен... А търсех нещо практично, икономично, евтино. И не е нужно да ви казвам, че вариант 2 и 3 постепенно отпаднаха и оттогава съм "заразен" с италианската "болест"!
          http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=119191

          Коментар


            #50
            7-8 бр Но последната беше Вектра 1. 7 Д . Здрава излезе. Сега стои на улицата пред нас и я обявих за продан.
            Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
            ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

            Коментар


              #51
              Фиат Панда -84год.Беше много здрава. И още ми е жал за нея Yellow_Flash_Colorz_PDT_32

              Коментар


                #52
                моята първа беше Лада 1500S ... още си я пазя на село в гаража... страшно е запазена, няма грам, ама грам ръжда... и ако щете вярвайте но е на 88 500 км. след някоя друга година ще я возя по ретро състезания и всички ще я зяпат :D ... не знам но не бих я продал никога и за нищо (е един SEL 500 би ме накарал да се замисля де... )страшна е колицата... кофтито беше обаче че не можах да си я покарам повечко... - бях 15 и 16 годишен когато бащата ми я предаде и само я возех напред назад... след това се появи новата любов - Брава-та и така...
                Прикачени файлове
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #53
                  аз започнах Москвич 412 после Лада 1200 Пежо 405 Мицубиши колт Орел омега Ланчиа дедраРено 19 Форд орион Фиат темпра Ауди 80 и сега карам Фиат брава 1.4 12 винтила

                  Коментар


                    #54
                    Юго 45 5годиниTIPO 1.4ie 5годиниBRAVA 1.8 EXL от 1 година Винаги съм харесвал италианските коли.

                    Коментар


                      #55
                      аз пък се любих с една Мазда 626, 96г...2.0и 124к.с...автоматик...кола друг клас си е...някога като се позамогна пак ще си купя Мазда..има ебаси возията,сравнение със сегащното ми браво сега все едно се возя на каруца по селски калдаръм..за съжаление бравото е години назад...но пък има друг предимства(всъщност има ли ) а да...като загася двигателя и всички светлини изгасват..а при маздата забравиш ли ги, ти отива акумулатора..и май само това му е предимството..

                      Коментар


                        #56
                        Е стига бе как да няма други предимства..Маздата като е била автоматик е била по-тромава..Бравото е и по-стабилно,, по-модерен дизайн, като гледам и твоето е с лек тунинг, пък и ако си фен на малко по-портно каране, автоматика определено не би трябвало повече да ти харесва. Карал съм поне 5 автоматика и единствено една Хонда Акорд беше доста спортно настроена, но пък и беше 190 коня..
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #57
                          Първата ми и сегашна кола е Пунто,на което още не съм се нарадвал и не смятам скоро да се разделям с него!
                          Fiat Punto 1.7 TD

                          Коментар


                            #58
                            Първата ми кола беше Рено 19 след нея карах доста време лада 1200 след това карах Ситроен Ксантия около 1 година , но за съжаление една вечер ме блъсна един леко почерпен човек и я оцениха за тотална щета изплатиха ми я , продадах я и с паричките си купих Фиат Пунто ГТ , което карам в момента с ОГРОМНО удоволствие :D
                            Слагайте си коланите

                            Коментар


                              #59
                              Учих се да карам на една жигулка, по-стара от мен. Виках и "кака Стейси". Тя си беше на бащата, но той бързо си купи друга и остана аз да я троша ...Хубави спомени имам от жигулката Ама в един момент просто си пролича, че не мога да я поддържам - то руските коли ако не лежиш всяка неделя под тях и се разпадат ... пък и Стейсито беше какичка както споменах - беше на 20 като си направих сефтето Продадох я за 500лв с газовата барабар, имах някой друг лев, бащата подпря едно мощно рамо и взех една Фиеста 1.1 ... тука в София това е перфектния студентски автомобил: Аз си знам - на 10К масло, на 5К кормилни карета Друго нищо Но не беше съвсем моя... не си я избрах аз, не си я платих аз. Разбирахме се чудесно 2 години, после почнах да взимам по-прилични пари ... и от 6 месеца вече карам първата си МОЯ кола - Браво ГТ.
                              Fiat Bravo GT -> дзверчето

                              Коментар


                                #60
                                Fiat uno 1.3 turbo i.e.

                                пьрвата ми е Фиат уно 1.3 турбо
                                PUNTO 2.0 16V Turbo
                                GRANDE Punto 1.9 Sport

                                Коментар

                                Working...
                                X