Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts



    А не знаеш Знаеш ама не казваш ти
    Италианския автомобил е като жената
    С перфектни форми и темперамент
    Каквото и да прави, винаги си оставаш влюбен в нея

    Коментар


      Сериозно, не знам. Мислиш ли че доброволно бих се забил на 460 км от вкъщи?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        ...4. Fiat Bravo 1.4 12V - 96г.5. Rover 416 Si -97г.6. BMW 318i 97г.7. Peugeot 406 1.8 16V с газ Vialle-96г.8. Fiat Bravo 2.0 20V - 96г. - Колата която легна на сърцето ми....
        Bravo HGT 2001

        Коментар


          1. Нисан Съни 1.5 карбуратор 1985г.2. Фиат Темпра 1.6 карбуратор 1991г.3. Дачия Логан 1.4 MPI 2006г.4. Дачия Логан 1.5 DCI 2006г.5. Фиат Линеа 1.3 MTJ 90hp 2007г.

          Коментар


            сеат ибиза
            Прикачени файлове
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              Lada 1500 - 76 г., Fiat Ritmo 85s - 85г., Lancia Delta 1.6 m.i - 93 г., Lancia Dedra sw 1.8 16v - 96г.
              Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

              Коментар


                Е аз не съм сменил много коли: Вектра 96 г., Меган 97 г. и сега съм с . Но не задълго - все повече се заглеждам по разни 147-мици.
                Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                Коментар




                  Lane Staley написа:
                  Сериозно, не знам. Мислиш ли че доброволно бих се забил на 460 км от вкъщи?
                  Е колко са 460 км но предполагам, че е било въпрос на късмет А не на лична преценка
                  Италианския автомобил е като жената
                  С перфектни форми и темперамент
                  Каквото и да прави, винаги си оставаш влюбен в нея

                  Коментар


                    москвич 412 желязна машиналада 2105 много пъргаваопел корса 1,0 голям коравакфиат типо 1,6 вървелка сега съм с мондео турбодизел засега много харно коле

                    Коментар


                      -Рено Клио ’94 1.2-Рено Клио ’97 1.4-Рено РАПИД ’94 1.4-Рено Лагуна ’99 2.0 Тоуринг/това за емблемата е вярно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 /-Мерцедес 124 2.0Е-Ниссан Примера ’97

                      Коментар


                        Пешоходка, такси (в общия случай Типо или Матис), автобус (Чавдар, Икарус, Волво) ))
                        Fiat Brava 1.6
                        Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                        Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                        Коментар


                          Авео написа:
                          1. Нисан Съни 1.5 карбуратор 1985г.2. Фиат Темпра 1.6 карбуратор 1991г.3. Дачия Логан 1.4 MPI 2006г.4. Дачия Логан 1.5 DCI 2006г.5. Фиат Линеа 1.3 MTJ 90hp 2007г.
                          A Aveo-то
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            Забелязвам че които е минал на италианска кола, на такава остава :D
                            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                            Коментар


                              Преди карах голф 2-ка. Доволен бях, никога не ме е оставяла, но след като купих брава-та, мога смело да кажа, че италианците си знаят работата. Интериора е чудесен, мислен за хора, управлението е чудесно, а това, че с изваждане на ключа изгасва всичко, много ме кефи! Ако изневеря на фиат, ще е с алфа или ланча. Тва е!

                              Коментар


                                ..........- Фиат Уно, дизел (не помня друго малко го карах)- Форд Фиеста, 1.6 дизел - голяма любоф, желязна кола (много жалко, че вече не се правят така колите)- Форд Ескорт, 1.4 моно инжекция - по-малката любов :D - Голф 3, 1.6 турбо дизел (доиздухах го , но не това е моята кола)- Ситроен Ксантия 1.9 дизел - още една любов и до момента последната дизелова- за Бравото сега - все още любов с резерви, още му давам шансове да ме спечели, да видим .....
                                Bravo 1.6/16V ... и на газ

                                Коментар

                                Working...
                                X