Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Първо имах FIAT Ritmo 70 CL - много рядък модел.След това FIAT Brava.Сега съм на Marea и смело гледам към новата Крома.

    Коментар


      Като взех книжка имахме семейна застава. Година по-късно баща ми купи един сеат кордоба и щеше да подарява заставата за 200-300лв. Стегнах я и 4 години пъркам с нея. Аз съм й навъртял 70 000. Както и да е. В момента е в добро здраве, но частите започнаха да липсват. От една седмица съм собственик на Мареа седан.
      Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
      Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
      FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
      Powered by Total & Fobos LPG

      Коментар


        Научих се да карам на семейния Москвич 412 - подкарах го за сефте в 4-ти клас. Оттам Форд Eскорт 1.1, Ауди 90, Пежо 605, Волво 480, WV Поло, Фиат Типо, и други - вече не ги помня, баща ми ги сменяше през ден.Първата ми лична кола беше Сузуки Суифт --> Фиат Пунто 1.1 --> Фиат Брава 1.6 --> Фиат Мареа 2.4 JTD --> ?
        Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
        Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
        Ex: Marea 2.4 JTD 2000
        Ex: Brava 1.6 1997
        Ex: Puntо 1.1 1994

        Коментар


          Първата беше една Жигулка вишнев цвят.Не можах да я карам много....Номер 2 беше Форд Ескор 94 г. 1.4 Mi, а сега номер 3 е Фиат Браво 1.9 ЖТД
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            .... ами моята предишма кола беше ФИАТ 131 - 1.4 , (голЕма кола Еййййййййй ......) а баща ми караше от ония Жигули, където пишеше ФИАТ на тях .......
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              ами предишното ми беше с пореден номер 10 и беше е това подобие на кола http://www.snimka.bg/album.php?album_id=122580&photo=1
              Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
              Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

              Коментар


                Прикачени файлове
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  първата ми беше "Поло" , след нея си взехме "ибис/з/а" , след това "пасат" ...и сега съм на "стило"(и всичките си ги обичам много)!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    1.Mazda 6262. Nissan Preria
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      Ми първо карах на тате жигулата, после едно Поло, след това имах Типо, и сега съм с Бравата....

                      Коментар


                        Започнах с Пежо 205 ’84, Нисан Съни 1.4 16v ’93, Типо 1.9 TD ’89, типо 1.6 ’90 и сега пунто 1.6 mpi ’97
                        Punto 176A9000-бялата точка на вселената

                        Коментар


                          Хммм, аз кво да кажа като започнах с бял ЗАЗ 968, после ВАЗ 2101, ГАЗ, МАЗ и други подобни не съм карал! После минах на Опел Корса А, много здравичка беше, нищо че ръждата я папкаше редовно. След една катастрофка я писаха "тотална щета" и замина за скраб, горката От февр. 2004 съм с Типото и най си ми харесва от всичките, ама то е нормално с оглед на гореизписаните модели
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                          Коментар


                            и от мен малко возила

                            да се сетя сега 1. Вартбург комби скоростите бяха горе .... (луд купон беше с нея)2. Фелиция още се търкаля с жена ми (ако някой търси)3. сега съм с Фиат Пунто 2000 г. - (много зарибяващ автомобил)
                            Италианския автомобил е като жената
                            С перфектни форми и темперамент
                            Каквото и да прави, винаги си оставаш влюбен в нея

                            Коментар


                              Това ми е първа кола...не е закупена целенасочено,а по-скоро съвсем случайно........доволна съм но се надявам следващата ми кола да Ауди 6 .... ееехххх,мечтиииии
                              НЕ на безразсъдното шофиране!

                              Коментар


                                Първата ми е.Иначе съм се учил на Вартбург 353 Турист ( комби ) - скоростите горе :D А в казармата бях механик-водач на МТЛБ - супер готина машина. Но как ме изпратиха в школа за мех-водачи като тогава нямах книжка незнам
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X