Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    До скоро бях привърженик на немските автомобили. Започнах преди 10 год. с Голф1,после Кадет, Голф3,Пассат. Като се купих Пасат-а си казах-вече само големи коли. Един ден приятел ме качи в Марея.Познайте какво последва-купих си след месец Марея 100TD. Не мога да я сравня ,с нищо което съм притежавал до сега. Язък за прехвалените немски коли. Вече съм фен на италиянки-те.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Lancia Y

    Коментар


      #32
      TabE-Marea написа:
      До скоро бях привърженик на немските автомобили. Започнах преди 10 год. с Голф1,после Кадет, Голф3,Пассат. Като се купих Пасат-а си казах-вече само големи коли. Един ден приятел ме качи в Марея.Познайте какво последва-купих си след месец Марея 100TD. Не мога да я сравня ,с нищо което съм притежавал до сега. Язък за прехвалените немски коли. Вече съм фен на италиянки-те.
      Ааааааааааааааааа, да си дойдеме на думата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Добре дошъл в клуба.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #33
        Карал съм Москвич 412, Форд Орион ’86г. 1.6 печка, Орион ’92г. 1.4 бензин, а сега съм на Брава 1.6 ’97г.Много съм доволен, и гледам с насмешка подмятания от сорта - "Що си купи италианска кола бе? Не си ли чувал к’ви са?"След като се убедих в качествата на италианката, сега аз си позволявам да бъзикам "швабите" - "Не ви ли писна с тия фордове, опели и голфове бе?" И просто подминавам...
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #34
          Първата ми кола е Фиат 127. Купиха ми за рождения ден когато бях в казармата. Карах го 5-6 годин доста мизерии ми правеше ама се научих да карам и да лежа под него. Сега си купих Темпра ама по случайност. Исках някаква кола да е ефтино и да се возя, нямах претенции за марката ама съм много доволен. Доста е голяма и комфортна. Няма и месец от както я карам и още не мога да и се нарадвам.ПС Баща ми като видя багажника колко е голям и каза, че може да се съберат 2 трупа в него
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #35
            ПС Баща ми като видя багажника колко е голям и каза, че може да се съберат 2 трупа в него
            Айдеееееее.... където са "италианците" рано или късно и мафията се появява!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #36
              kiro_of_the_day написа:
              ПС Баща ми като видя багажника колко е голям и каза, че може да се съберат 2 трупа в него
              Айдеееееее.... където са "италианците" рано или късно и мафията се появява!
              Човека просто гледа повече телевизия. Все пак е пенсионер и има досто свободно време и фантазия :D :D
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #37
                А за добре дошъл във форума, макар и да не карам Фиат (в момента) :P Първата ме кола беше Панда 1000 4х4 - Егати танка - няма такава кола за зимата просто - учих се на нея 100к км.Сега пак "италянски кош" - ама Alfa Romeo 145 - 1.4 T.S. :D Може след време да се кача пак на Фиат, ама Стило Е забравих и едно Пунто 75 (само малка го карах) - 94-та година, ама много бяга и гори смешно малко и като чета, че слагат газ на тях направо се чудя защо, аре за Алфи-те е ясно, там под 10-12 трудно се сваля колата или трябва да си доста пестелев. Инече форума е готин, ама малко не ми допада, че трябва да си регистриран за да го разглеждаш.

                Коментар


                  #38
                  Mitko сега седнах на друг компютър (във Велинград) и не ме пусна в EverGreen като гост, след като се регнах стана
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #39
                    Mitko написа:
                    georgyg написа:
                    Инече форума е готин, ама малко не ми допада, че трябва да си регистриран за да го разглеждаш.
                    До коя тема не те допуска като гост, за да я оправя?
                    Еми в предложения за Форума и си мисля, че наистина трябва до се роздели форума. Можеш да погледнеш мнението ми там, а и не само моето :D

                    Коментар


                      #40
                      Mitko написа:
                      georgyg написа:
                      Инече форума е готин, ама малко не ми допада, че трябва да си регистриран за да го разглеждаш.
                      До коя тема не те допуска като гост, за да я оправя?
                      Еми в предложения за Форума и си мисля, че наистина трябва до се роздели форума. Можеш да погледнеш мнението ми там, а и не само моето :D

                      Коментар


                        #41
                        Беше Фиат Панда с двигател 750 fire. Още ме е яд че я продадох. Сега имам два фията Типо - 1.1 и 1.6. Мисля да взимам Браво но се чудя с какъв двигател.
                        The world belongs to those who dare to be first

                        Коментар


                          #42
                          2fast написа:
                          Мисля да взимам Браво но се чудя с какъв двигател.
                          2.0 20V - там е истината ...............
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар


                            #43
                            А сега де .... първата кола май беше жигули .. после минах на едно голфче 1 дизел ... след това една Алфа 1.5 боксер ( страхотна колица докато не опря работата до ремонт на двигателя ) после... май 96 та по спешност се сдобих с една лада 1500 и при първа възможност я разкарах . от 2000 та до преди половин месец карах Сеат ибиза 1.4 и сега вече минах на по-горенклас автомобил ( типо )
                            The sands of time for me are running low....

                            Skype Nick: SwordLord

                            Коментар


                              #44
                              Моята първа колица беше москвич 412 "синята птица"- ех приятелите ми казват че ако този москвич можеше да говори.... :P След това лично се сдобих с фиат панда-ама от първите 903 см3 с веригата 45кончета ама го карах малко 3/4 месеца след това събрах парички и си купих италианката-супер като се качих в нея и като сравних мястото-седалка тъбло скоростен лост-дизайн и си казах че това ще бъде колата и след 4-5 месеца си купих типото!От скоро имаме и Ланча Тема ама това е друг тип автомобил-споделих впечатлението- нощ, тиха музика, бавничко каране и се наслаждаваш на возията на голяма кола и на истински италиански дух
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #45
                                Парвата ми кола беше Рено 5 1,1 малка калинка :D След нея си казах да взема да мина на дизели и си купих Форд сиера 2,3 д карах я доста доволен бях от разхода на гориво. И до преди няколко месеца карах моята тръпка БМВ 324 с малък тунинг и от месец карам Купето
                                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                                Porsche 944 S2
                                http://www.valmcrae.snimka.bg/
                                http://vbox7.com/user:val_mcrae
                                http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                                Коментар

                                Working...
                                X