Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    лада 2104,на която се учех да карам ,лада нива 1,7 4x4,и сега пунтото,което според стечения на обстоятелствата баща ми избра и за бъдещи планове,сигурно Алфа :D
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    Коментар


      #17
      Само Фиат досега, за 14-ти пьт , и това ако не е магия...

      Коментар


        #18
        Първата ми лично моя кола е Трабант. Все още си го имам, вече 13 години, вече е като втора, по-скоро "работна" кола... след като преди 2 години си купих Типо-то. С Трабант-а не бих се разделил. Вярно ми е служил, с него си отгледахме детето - на училище все с него... И сега е изключено да го "подаря" на някого за 150 - 200 лв.А когато се появи възможност един приятел да ми докара от Германия нещо по-така, обсъждеахме в къщи 3 варианта.1. ФИАТ Типо2. Форд Ескорт3. Опел АстраТова се обсъждаше, защото бюджетът все пак беше ограничен... А търсех нещо практично, икономично, евтино. И не е нужно да ви казвам, че вариант 2 и 3 постепенно отпаднаха и оттогава съм "заразен" с италианската "болест"!
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #19
          Научих се да карам на Москвич 408 и на баща ми VW Sаntana-та.После обяздих първата си лична - Mazda 323, 1,6i GLX 16v turbo - 140bhp - мама си е.ало резак, аз младок на 18 едва я удържах и накрая прегърнах станично едно дръвце ама леко след опит за взимане на завой с ръчна...След това скочих на Уно 50 (сериозна разлика във вървенето да знаете - Маздата правеше 120 на втора а Уното 140 макс на 5-та )В това време бръмчах и на баща ми с Кромата (2,0 и.е. 125кончета - добро нещо ама миналата седмица най сетне я продаде - на 18г е все пак)И накрая - вече 5год си кютам с Типото - доста съм му дигнал мерника да го сменям за Мареа комби или Брава ама засега нема мъни-мъни.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #20
            Не ми се казва ..........Golf 2 1.6,черен с грозно залепено фолио на стоповете,номер свален на бронята и разбирасе тъмни джамци
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #21
              първата ми кола беше Опел Кадет комби 1.6 Дизел.след това Волво 340 дизели сега Темпрата 1.9 ТДвсъщност към първите си 2 коли бях адски пристрастен! Опел-а го продадохме с баща ми на майсторите, които го поддържаха, защото им трябваше комби... и всеки ден си го гледам пред блока...Волво-то взе доста проблеми да създава след като повече от 2 години нищо не бяхме пипали по него... в един момент сцепена глва... и след това нещо не го напавиха както трябва май... и го продадохме... страхотна кола!!! и сега се заглеждам като мина покрай някое такова Волво да не е мойто... (макар че досега не съм видял абсолютно същото...) адски ми беше криво като го продадох...а Фиат-а си го харесах веднага щом го видях и се качих в него... винаги съм харесвал Темпра-та. преди години баща ми имаше Крома, макар и за малко защото я свиха... и от тогава мнооого харесвам Крома и Темпра.
              ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

              Коментар


                #22
                малии като го чета това и се замислям колко коли съм сменил не е истинанавремето в дивия комунизъм почнах с един шкодилак 120л не искам да си спомням за него ужасв демокрацията си взех една опел аскона 2л инжекция е тая кола излезна много добра за времето сипосле мазда 626 тая мазда ми издържа 6месеца и убих мотора голяма мъка беше дадох тогава 5 майки за ремонт мъкааапосле тойота корола взех я на 10000км до 100000км никви грижи само бензинче и гаспосле си взех една нова омега 2.0 16v екотек и един фиат купеи от двете бях хипер доволенмеждувременно за по 3/4 месеца съм карал различни коли почти всякаквинякой по лоши някой по добрино това което мисля да си взема сега е алфа ромео 166 или 156 много ме кефят и скоро ще стане факт

                Коментар


                  #23
                  Фиат Типо 1.6 е сегашната ми и първа кола. Следващата със сигурност ще е пак фиат.

                  Коментар


                    #24
                    Първата ми кола беше Застава юго, после карах Сеат Ибиза, доволен съм много и от двете.

                    Коментар


                      #25
                      Жигулито на бащаткоми естествено А за бъдещите творчески планове - много ще ми тупне едно Bravo ама за сега нема мъни.
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #26
                        Мусквич - дванайсетак - БЯЛ !!! - На втора вартеше гуми!!!! на него се научих карах го 1 год и ЛИЧНО го блокирах - просто СПРЯ - беше смесил вода и масло и двигателя пален с вода .... абе ужас и точно преди месец бяхме взели типото 1.4 и за сега мисля само да го кипря а като вземе да здава багажа или браво като на zaphood или няква алфичка ама по серизна де.))
                        Verry Irresistible ..... By Givenchy

                        Коментар


                          #27
                          Opel Vectra 1.4Lancia Dedra 2.0 i e

                          Коментар


                            #28
                            ....

                            http://snimka.bg/album.php?album_id=6295

                            Коментар


                              #29
                              еии много лачена лада бе :D
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #30
                                1999 - 2002 Уно 45 Fire, страхотна количка с която си отгледахме първото детенце, сега го кара баща ми, върви като слънце...2002 - 2005 - Пунто 55 , нямам думи, с нея си построих къщата, направих и 80000 км (за 3 г.) , от преди това още 220000, не и е отварян мотора, само газ и масло, продадох я преди две седмици в отлично състояниеСега си взех Brava 1.3 16V 80 коня, за сега съм супер доволен, само дръжките на вратите P.S. Жена ми има Bravo 1.4 12V, Правете си изводи дали съм фен на марката...
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                                http://forum.fiat-bg.org

                                Коментар

                                Working...
                                X