Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    somebody написа:
    ..........- Голф 3, 1.6 турбо дизел (доиздухах го , но не това е моята кола) .....
    да не е 2-ка че 3 с такъв мотор няма
    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

    Коментар


      ikov_Vr написа:
      somebody написа:
      ..........- Голф 3, 1.6 турбо дизел (доиздухах го , но не това е моята кола) .....
      да не е 2-ка че 3 с такъв мотор няма
      опс.... грешка , прав си колега, 1.9 беше, ама така е като спи човек и пише
      Bravo 1.6/16V ... и на газ

      Коментар


        Ами моита беше до преди няколко часа Опел Вектра 1.7 дизел.Въпреки приказките че опелите гниели моята не беше мръднала за 3 години в България.Точно заради тая работа я оставяме в семеиството да продължи да служи вярно :D
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          Предишното ми беше Fiat Brava 1.6 ELX :D

          Коментар


            ..от 1990 до 1995-дванаисетак,форсиран..от 1995 до 1998-жигула с мотор1600..после уно,пак уно и още сьм с уно
            FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
            FIAT MAREA1.6 16V

            Коментар


              ЗАЗ, онези "забавни" машини с уши на задния калник първата ми кола беше ЗАЗ, след нея не съм имал своя кола - карал съм само чужди, и сега сядам на BRAVA

              Коментар


                Аз се учих на ладата на дядо 2105,после карах на бащата регатата(железен автомобил),след това си купи брава и нея карах,и 2004 дойде и моят красавец бравото който никога няма да продам.Мисля да мина или на 147 алфетка или на стило не знам ще видя , баща ми си взе стило ей хора това е голям автомобил да знаете,но със сигурност мога да кажа че с италианките никога няма да се разделя , голяма страст са
                forza la FIAT
                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                Коментар


                  Моята беше Peugeot 106 XR, 1.2, 60hp, цвят - Roland Garros Green, жена ми я наричаше "Зеленото Жабче". Много симпатична мъничка количка със смешен разход на гориво. Поддържах я само с части от София Франс Ауто. Един колега я купи за жена си преди три години и още ме благославя.
                  Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                  Коментар


                    Polski-Fiat 125pМосквич Осмак Opel Kadett 1.3i седан 1985

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      Fiat Bravo 1.8 GT

                      Коментар


                        ауди б4и ся фиатката бравата
                        Fiat Brava 1.6 16V 2001

                        Не на войната по пътищата !
                        http://media.causes.com/ribbon/478500

                        Коментар


                          Фиат 125Рфиат Унофиат Типоголямата грешка -Форд ескортправилният избор - Фиат Брава в момента :D
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            ЗАЗЖигула 2 брМосквич РегатаГолф 1ЖигулаЛада 2105Пунто
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              1.Фиат 125р (голямата любов на баща ми,подари ми я като си взе Типо)2.Фиат 124 руския вариант :D 3.Типо 1,7 дизел4.и сега Типо 2,0 бензин с предстоящо повишение на мощносттаСектант кво да кажа
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар


                                ...

                                Първата ми (кола) беше Шкода Фаворит ’93 - добра колица, грам ръжда нямаше по нея докрая... По едно време нещо прихлопа и се оказа спукан колянов вал - така си стои сега в един гараж на село, мишките са изяли тапицерията и каквото има друго за ядене по нея... Жал ми е да я дам за скраб, ама някой ако има нужда от резервни части, предоставям на драго сърцеВтората беше Опел Вектра ГТ ’91- здрава машина, естествено - ръждясала порядъчно, но пък като двигател не мога нищо лошо да кажа! Двигателя е адски дуракоустойчив - едва ли има такъв (съвременен) двигател, в който да са доливани 4 вида различни масла, включително М10Д и той пак да си върви на пълна мощност без проблеми
                                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                                Коментар

                                Working...
                                X