Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво беше предишното ви возило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво беше предишното ви возило?

    Колеги споделете каква беше предишната ви любов (колата де) Аз преди да си взема FIAT-ката търкалях една 80-ка......ей голяма любов беше и много страдах като я продадох, все още се заглеждам по улиците да видя това дали не е мойта.Не съм и предполагал че ще стана такъв фен на "Италианките" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

    #2
    Аз пък съм ГОРДА

    Защото съм закърмена с Фиат Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Всъщност Бравото ми е първата кола, правилен избор нали колеги Yellow_Flash_Colorz_PDT_02PS. И ако трябва да съм напълно честна, хората които ме зарибиха бяха Деян и Димитър , едно време като четях какво пишат си виках:" на тея двамата нещо им хлопа" ,а сега на мен ми захлопа по здраво отколкото на тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

    Коментар


      #3
      Ами Темпъра е първата обща кола със z .... а предната бе една Ибиза 1.5и /пълна инжекция 90кс./ производство преди 93 ... но кога точно ....А всъщност първата ми е семейната ВОЛГА ГАЗ 21 /онези заоблените огромните/ но горкичката замина за скраб ....ето я:п.с. с тази снимка я продадоб в мобиле.бг и замина за павликени .............
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Fiat 131, 1.4L ’83 - все още си го пазиме на село, мисля да го направя на пикап.....
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Типо беше
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Моята пък беше Опел Кадет ’90. Сега я кара баща ми, сигурно му е кофти ама не си признава
            Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              Голф GTI 16V,наистина много бях доволен от него и аз не предполагах че като седна в Италианка няма да се сещам за Немска кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
              FIAT Coupe

              Коментар


                #8
                ами аз от уно на темпра върл превърженик на марката и поне още 5 човека сам зарибил да си купят фиат :D
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  Аз от Уно модел 87 на Форд Ескорт 94 и пак на Уно 92 като всички са печки 1,7 1,8tdi, 1,3 но като форда нямаше такова вървене

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар


                    #10
                    Предишната ми кола беше Opel Vectra 1,8mi произведена 90г. Като кола не беше толкова лоша, но изгни тотално и когато реших да я постегна бояджията така ме сюрпризира с цена,че веднага я обявих за продажба.Сега карам Brava и съм много доволен.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #11
                      И аз БЯХ фен на немските каручки... И естествено, първата ми лична кола беше VW Polo, внос от Австрия, на ХХХХХ км... Ама то тогава (1994г.) такива и внасяха. После го продадох с кеф, предницата му стана буквално на тор. Мислех да си взимам пак немска, но един приятел с Алфа ме нави за италианка. Стана интересно - просто ми даде да покарам неговата. Преди това се бях начел с глупости за италианските коли и както повечето (да не кажа всички) които ги плюят не се бях качвал в нищо италианско Сега съм вече с главоболие :D . Бих сменя типото само с друга италианка (обаче задължително с по-голям мотор)
                      FIAT Tipo 1,4mi - EX
                      Alfa Romeo 146ti - EX
                      Alfa Romeo 156 2,4JTD

                      Коментар


                        #12
                        1, 2, 3, 4 ...

                        я да си оправя старото мнение:1. Рено Фуего - 2.0 - мали как вървеше това, мале-мале и как гореше.2. Рено 11 - 1.43. Опел Кадет - 1.6Д - ох, бъбреците4. Мерцедес Бенц В201 - 2.0Д - добър танк, ма стар.5. Ланча Дедра - 1.6 - безграничната лИбоФ.6 Сегашната - Ланча Капа 2.0 - много голям танк, ма и разхода е подобен.

                        Коментар


                          #13
                          Ето това беше предишната ми кола ,преди това имах Типо.

                          Коментар


                            #14
                            Мойте личните коли са били :1. фиат Уно 1.4тд2. фиат Типо 1.43. а сега си търкалям Мареата явно и аз съм заклет фен на Италианките.

                            Коментар


                              #15
                              Re: Какво беше предишното ви возило?

                              Alexius написа:
                              Колеги споделете каква беше предишната ви любов (колата де) Аз преди да си взема FIAT-ката търкалях една 80-ка......ей голяма любов беше и много страдах като я продадох, все още се заглеждам по улиците да видя това дали не е мойта.Не съм и предполагал че ще стана такъв фен на "Италианките" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              винаги е била Фиат ... пристрастен съм май

                              Коментар

                              Working...
                              X