Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ с PC-то...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ с PC-то...

    колеги понеже съм на"ВИЕ"с компа имам един можеби глупав проблем.постоянно на екрана ми излиза надпис" Just-in-Time Debugging".понеже не знам за какво става въпрос го затварям от хикса след няколко опита/понеже се показва отново/и така до след около 10 мин.молбата ми е да ми обясните как да го махна завинаги това"нещо"по простичко 2 ПС:моля колегите да не се смеят ако въпроса е наистина глупав
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    Следвай стъпките:Отиваш от Start-->Settings-->ControlPanel-->Internet Options-->Advanced Tab(намира се отгоре в дясно на диалоговия прозорец дето ще ти се отвори)-->намираш групата Browsing и слагаш отметка на "Disable Script Debugging(internet Explorer)" и на "Disable Script Debugging(other)"
    Fiat Punto 1.7TD

    Коментар


      #3
      мерси много направих го и ще видя има ли резултат щото ми беше писнало вече.а по принцип за какво е излизал този надпис?
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #4
        Грубо казано като възникне грешка в системата ти се появява. Но каква е причината...
        Fiat Punto 1.7TD

        Коментар


          #5
          ефекта е положителен.благодаря много ако сметнете за ненужна изтрийте темата
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар

          Working...
          X