Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ключодържател от Илиенци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ключодържател от Илиенци

    Днес пообиколих малко пазара в Илиенци и вижте на какво се натъкнах Имаше ги на няколко места и на различни цени - тези са по 3лв парчето.За да придобиете представа как изгеждат - вижте клипчето.http://forum.fiat-bg.org/files/DSCI00-5.ASF

    #2
    ключодъжателите са китайскина един приятел ключар като си поръча направо от китай доста техника и му ги сложили бонус в пратката ама нямаше Фиатщо не ми пратиш един с наложен платеж че в Русе няма от де да го зема ? (тоя с логото на фиат)
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    Коментар


      #3
      borkoi написа:
      ключодъжателите са китайскина един приятел ключар като си поръча направо от китай доста техника и му ги сложили бонус в пратката ама нямаше Фиатщо не ми пратиш един с наложен платеж че в Русе няма от де да го зема ? (тоя с логото на фиат)
      Колега,влез във бизнес клуб Фиат там има тема и правим списък за ключодържатели (ако ти харесва този на снимката де) :D

      Коментар


        #4
        Колега ако ходя пак там ще накупя няколко и обещавам да ти изпрятя един Истината е че фиатски се намират по рядко - бая ровене падна докато ми изрови тези двата.

        Коментар


          #5
          В бензиностанциите Лукойл-Петрол има по-скъпи, но доста по-хубави. Проблема им е (както и на тези, предполагам), че пластмасата за нула време става матова.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            В клуб Lancia има един колега Sraaaa. Той правеше преди много добри аксесоари според желанието на клиента(капачки за джанти, ключодържатели, 3D лепенки). Специално ключодържателите не са от пластмаса, а от някаква смола, която е по-хубава на пипане и по-издържлива на драскане. Аз си взех такъв. Който иска да се порови да го намери колегата, че може и вече да не се занимава.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              #7
              Занимава се той, занимава се...

              Коментар


                #8
                Аз ли бъркам, или тези наистина мигат? (на видеото) Батерийки ли имат вътре?
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  не бъркашмигат ама нямат батерийказатова искам един
                  Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                  Коментар


                    #10
                    Аз имам такъв още от едно време ама не го нося.Подарък ми беше от Русия ,един познат ходи и ми го донесе на мене и на още едно момче.Аз моя си го пазя ам ония неговия направо го спука на парченца много са калпави
                    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                    Коментар


                      #11
                      Да. Точно мигат - затова има и видео. То и на снимките се вижда - някои са тъмни а после не.Когато са на светло мигат защото се захранват от светлина. Работят дори в стая на обикновена крушка.На тъмно си се вижда логото.

                      Коментар

                      Working...
                      X